576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • MaSzKa
    #81
    de mp4-nek se mert akkor wmv -lejátszó topic lenne feleslegesen
  • akemeny
    #82
    üdv
    nem nézted meg véletlenül g-spottal hogy milyen codeccel van kódolva, mert hasonló problémákkal küzdök és már minden féle konverterrel próbáltam lejátszásra alkalmasnak tenni de nem sikerült.
    ha vki tudna 5lettel előállni egy concorde x-913ashzo akkor plz. írja meg.
    köszi
  • MaSzKa
    #83
    vegyél vmi márkásat
  • akemeny
    #84
    hm.. kösz ez még nem jutott eszembe
    vki más?
  • MaSzKa
    #85
    más
  • akemeny
    #86
    egyéb? konstruktív? vagy magyarázzam el mi az?
  • MaSzKa
    #87
    használd a google.hu-t ennyi
  • Homer87
    #88
    MP3 = Tömöritett hang formátum.
    MP4 = Tömöritett hang, kép és szöveg tartalommal.
    Szóval ami Videót képes megjeleniteni, az MP4 kategória, függetlenül a lejátszható formátumtól.
    Mégis az apple, Ipod -ja, külön MP4 formátumot fejlesztetteki.
    Mely sokkal jobb mint a szokványos Codec tipusok.
    Szóval, ha valaki lejátszót akkar, az szines Ipod-ot vegyen és Silisoft Video Converterrel tud rá konvertálni. Igaz drága, de sokkal jobb kép hang, és nem röelyesen kicsi memória. (Jobbak akkár 80GB -os is lehetnek.)
  • Homer87
    #89
    Hagyományos MP4!
    http://mp4player.try.hu
  • virs lee
    #90
    Ez meddig bírja delejjel? Nagy képernyő + kis méret miatt kis aksi nem sejtet túl hosszú üzemidőt.
  • Homer87
    #91
    Átlagosn 2-3 órát birnak folyamatos használlat mellet, vagyis egy film végig nézésére elegendő idő.
  • bmate17
    #92
    hi
    én most akarok mp4et venni de oan túl sok pénzem nincs és olcsobb kategoriákban néztem ki magamnak egy párat és nem tom h ezek mennyire megbizhatóak. ugy h ha valaki tudna nekem egy-két jó tanácsot adni ezzel kapcsolatban azt örömmel elfogadnám!!!
  • Inquisitor
    #93
    * MP4 kiterjesztése lehet AAC formátumú sima audionak is, csak mert lehet ebből félreértés.
  • worms3
    #94
    bmate 17,attól függ mennyi pénzt szánsz rá.
  • edocska
    #95
    sziasztok!
    lenne 1 kérdésem.
    van 1 seltronic mp-4-em és kicsit hiányos a kezelési útmutatója :(
    van rajta 1 aknakereső játék,de szeretném ha több játék is lenne...
    lehet-e valami játékot tölteni rá? ha igen,hogyan?
    sürgös lenne mert 1 nap és elutazok.köszi!
  • no1r
    #96
    hallóó!
    lenne egy kérdésem: vettem egy mp4 lejáccót, és amv-t szeretnék nézni rajta. eddig nincs gond, hiszen megvan a progi. viszont amikor elkezdem konvertálni, a program (AMV video tool) fejjel lefelé konvertálja át a videót, így a lejátszómon is csak tükrözötten tudom megnézni
    ha megfordítom magát a lejátszót, hogy ne fejjel lefelé legyen a kép, akkor pedig (ugye mondanom sem kell) függőleges tükrözés áll fent, így a feliratot nem lehet olvasni, ha olyan van. szóval csak azt szeretném megtudni, hogy ezt a tükrözést ki lehet-e venni, vagy meg tudom-e valahogyan oldani (esetleg más programmal) a problémát
  • no1r
    #97
    előre is köszönöm! :D
  • vendel88
    #98
  • vendel88
    #99
    helo nekem kéne egy AMV Convert Tools szoval ha vlaki feldob egy linket vagy valami akkor megköszönöm neki.
  • Homer87
    #100
    no1r:
    Ismerős baki! És könnyű rá a megoldás.
    Elöször is töltsdle ezeket a codec -eket (Codeck pack, DivX 6, XviD), majd utnáa probáld meg átkonvertálni.
    Ha még mindig fejjel lefele van a film, akkor elötte alakítsd át Imtoo, vagy Xilisoft videó converterrel MPG formátumba, majd ezt AMV -be. Így biztos menni fog!
  • Homer87
    #101
    © vendel88:
    Az oldalamon találsz AMV convertert.
    http://mp4player.try.hu
  • The FlashBack
    #102
    A könyvtárat vagy fájlt nem lehet létrehozni.

    Ezt a hibaüzit kapom. Tegnap vettem a lejátszót, akkor még működött. Elszállt volna a memória vagy mi a fsz?
  • smaczylaci
    #103
    .mp3 (.m3u) = kizárólag HANG formátum
    .mp4 (.m4u) = az apple saját fejlesztésű HANG és KÉP formátuma

    Szóval: ami nektek van nem mp4 lejátszó!!! merT .avi-t vagy .amv-t esetleg más videó forátumot használ.
    itt sokan már abba a tévedésbe estek h volt mp3 player, most már mp4 player van, mintha vmi generáció váltás lett volna.
    HÁT NEM!!!
    Egyszerüen csak arról van szó h több szolgáltatást kínálnak a zsebbe csusztatható kütyük. Egy mobilrol ami tud mindent se azt mondod h mp4 hanem mobil!

    A problémákkal kapcsolatban pedig: Ha gyüjtögetnétek még pár hétig v honapig h ne csak 20K hanem 40K gyüljön össze, vehetnétek egy márkás lejátszót, amihez rendes garanciát, szakszervízt, programot és szoftver- frissítést kaptok! És akkor nem kéne állandóan azon nyafogni h JAJJ BESZART A 20K-S MP4EM MICSINÁLJAK JAJJ!!

    Ajánlott márkák: samsung, sandisk, creative, apple, sony kisebb kapacitásu megfizethető típusai.
  • NeverwinterKING
    #104
    üdv!
    nekem van egy Meizu m6on és szeretnék rajta videot nézni. AVIt tud lejátszani. de mikor elindítom kilép. és nem játsza le. szerintettek mér van? tudtok segíteni?
    előre is kösz.
  • krizsuli
    #105
    Hi!
    Tegnap vettem egy Albacomp mp4-et és nemtom hogy hogy kell rárakni videót :( Adtak hozzá vmi programot de az csak arra jó hogy avi-vá konvertálja a vidit. Ráteszem a fájlt és semmi.Új vagyok még ebben a témában sajnos dehát valamikor el kell kezdeni :D
  • smaczylaci
    #106
    peóbál meg .amv-be konvertálni!

    MP3 player utilities 3.68 <--- ezt töltsd le hozzá!
  • Dying Soul
    #107
    Sziasztok!
    Másikat törölték, bár igazságtalanul, mert HDD-n is megtörténhet, mindegy.

    Szóval a helyzet a következő: Az MP4 lejátszómra felmásoltam egy filmet mappástól és sokáig ott volt. Aztán most le szerettem volna törölni, de "nem olvasható és korrupt hibaüzenetekkel bombáz." (Valószínűleg rosszul távolítottam el a gépből a cuccot valamikor, ugyan én nem emlékszem ilyenre, mindegy.)
    A cucc programjai sem fognak rajta, nem tudom a gyári formázóval megformázni semmilyen módon sem, visszadobja azzal, hogy "Not supporting this type disk!"
    Találkozott már valki hasonlóval? És esetleg tud valaki segíteni, hogyan törölhetném le?

    KÉP 1024*768


    Kaptam tippeket, miszerint új Firmware kell rá. És azt hogyan kell? Mert azt tudom, hogy veszélyes móka.
  • Dying Soul
    #108
    megoldódott, mert egy újabb verziójú mp3 player utilities formatja már leszedte.
  • smaczylaci
    #109
    Ilyen esetben a windows-al is meg tudos formázni...
  • lampard99
    #110
    hello Ezt mp4 et eladó/elcserélném másik mp4 re. ha valakit érdekelne priviben írjon
  • barnie1990
    #111
    Én is vettem egy Apacer AU822 lejátszót (prohardveren teszt is van róla!).
    Egy órát használtam eddig összesen,mert még csak most érkezett meg.
    A véleményem az,hogy bár a kijelző 128x128-as,nagyon szép színei vannak,és a videókat is tűrhetően lejátsza.Nem volt még az átalakítással se gondom,a memóriát fullra megtömtem gond nélkül.Az anyaga nagyon masszív benyomást kelt,egyetlen "baj" vele,hogy 5 órát bír.Mondjuk nekem van autós töltőm is,szal..meg amúgyse hallgatom egyfolytában 5 órát.
    Ha nem fog elromlani,akkor mondhatom,hogy megért nekem 15000 ft-t.
    Akit érdekel,esetleg nézzen utána.

    Ja,és havernak is ilyen van karácsony óta,de még nem volt rá panasza.
  • Nwis86
    #112
    Hello

    Lenne 1 hülye kérdésem, vettem még 1 honapja 1 mp4 et de mivel külföldről lett behozva nincs hozzá magyar leírás és van 1 dolog amit még most se tudok hogy mi, A bealításoknál van 1 olyan, hogy "e-map browse" ha rámegyek akkor belép az üres emap könyvtárba, na most az lenne a kérdésem, hogy ez mi? ide mit lehetne rakni?
  • barnie1990
    #113
    Ennyire piszkálja a fantáziádat?
  • moon21
    #114
    hello!
    kinéztem néhány MP3/MP4 lejátszót, és nem tudom eldönteni, hogy melyik érné meg leginkább. Igazából 4-et néztem ki, de 3-nak a márkáját nem ismertem, és attól tartok, hogy rossz minőségű lesz. Video lejátszásra nem használnám olyan gyakran, ezért a Samsung K3 is számításba jöhet.
    Tehát szerintetek melyik lenne jobb a 4 lejátszó közül?
    Samsung K3
    PTI 886C
    AVS CineMax
    Headmusic 890

    Előre is köszi a válaszokat!
  • barnie1990
    #115
    A másik 3 eszedbe se jusson!
    A Samsungok a kategóriájukban elég jók,csak kicsit drágák,de ehhez még elég olcsón hozzájuthatsz,használd ki.
    A másik 3-al csak imádkoznál,hogy ne haljon meg a kezedben,arról nem is beszélve,mennyire cinkes iPod-másolattal járkálni.

    További szép napot!
  • Ipk18
    #116
    Sziasztok! A fiam kapott ajándékba valakitől egy noname (talán ATI?) 8 gigás MP4 playert. (Made in China). (Nem röhög!)Különféle formációkban próbálunk rámásolmi mp3-at és amv-be konvertált filmeket. Az eredmény teljesen véletlenszerű, de az biztos, ha már van rajta valami, az utána felmásolt fájlokat nem játssza le. Ha 10 mp3-as albumot próbálunk másolni, sokszor már a harmadiknál kiírja, hogy íráshiba. Kb. 15 album után váratlanul felgyorsul a másolás, de ezek a fájlok végül is nem másolódnak fel.Egyébként, ha sikerül pl. egy filmet felrakni, azt kiválóan lejátssza, ugyanez vonatkozik arra a max. 15 albumra is, ami valamilyen csoda folytán néha felmászik. Minden kisérlet után újraformáztuk a memóriát.Tudom, hogy nagy ívben el kéne hajítani és venni egy rendeset, de hátha van valakinek valami ötlete. Előre is köszi.
  • barnie1990
    #117
    Csak a garanciális szerviz jöhet szóba.
  • Ipk18
    #118
    Kösz, de az ajándékozó az Ebay-ról rendelte, tehát a gari körülményes lenne. Gondolkoztam, hogy nem lehetne-e kisebb particiókra osztani, hátha nem tudja rendesen kezelni egyben a 8 gigát. Csak nem tudom, mivel lehetne egy usb eszközt particionálni.
  • barnie1990
    #119
    Nincs nagy tapasztalatom ilyen téren,de esetleg megpróbálhatod.Legalábbis az enyémen írja,hogy particionálhatom.
  • moon21
    #120
    ok, köszi, én is a K3-at néztem ki, csak gondoltam azért rákérdezek :)