118
  • Andr0
    #118
    ramjott a EverWood mania... tud vki adni nekem feliratot 2,3,4 evadhoz?
  • Neuman
    #117
    Ez nekem is feltűnt, valami összefoglalás lehetett volna pl: Braun doki és Nina boldogan éltek halálukig, Emy-nek gyereke született Aphram-tól..

  • AlieN911
    #116
    Háát srácok.. Csalodott vagyok.. egyszerüen semmi nem utalt a befejezésre 1 héttel ezelött.. a befejezés se volt olyan amilyennek elképzeltem, de még ki se irták a legvégén h. THE END... szoval :(
    meg olyan érzésem volt ezen a héten mint ha részekböl maradtam volna ki.. nincs több rész? évad? (a TV2 az egésszet adta le vagy kihagyott 1-2 részt..?) Ha valaki tudja h. honnan lehet letölteni a sorozatot, lehetöleg magyarul akkor adhatna linket.. Köszi! vagy jelenjen meg DVDn..
  • Fido4life
    #115

    Köszönöm !
  • Neuman
    #114
    4. évad 21. rész
  • Fido4life
    #113
    Köszi szépen a választ, bár én igazából arra voltam kíváncsi hogy melyik Évad hanyadik része lesz, mivel nem is nekem kell a rész, hanem az anyámnak..:) (lekéne majd szednem mert nem lesz otthon :))
  • Neuman
    #112
    Helló

    Amikor csomagol és készülődik elhagyni Everwoodot Jakekel, Nina elmondja Hannahnak, hogy Andy vásárolt neki egy eljegyzési gyűrűt. Hannah ráveszi a nőt, hogy törjenek be a házba, amíg a Brown család nincs otthon és vessenek egy pillantást a gyűrűre. Később Jake mindent megtud a gyűrűről, és még egyszer elbeszélget Andyvel a Nina iránti érzéseiről. Delia Bar Mitzvahja alatt Amy Ephramet nézi az új barátnőjével, és rájön, hogy az érzelmei a fiú iránt még mindig nagyon erősek. Amikor Abbotték egyik páciense az ajtajuk előtt hagy egy kisbabát Harold még megpróbál helyesen eljárni, Rose azonban egyből a kicsi megszállottjává válik. Miután eladták a házukat, Nina és Sam átmenetileg a Brown családhoz költözik. Hogy megoldjon egy tisztázatlan kérdést, mielőtt még ajánlatot tenne Ninának Andy tesz rejtélyes utazást. Amikor Bright megtudja, hogy Hannah kapott egy ösztöndíjat a Notre Damehoz, szinte felőrli a gondolat, hogy a lány akár el is fogadhatja azt. Edna felidegesíti Haroldot és Roset, amikor közli velük, hogy el akarja hagyni Everwoodot. Andy a Bat Mitzvahia alkalmi ajándékával nagyon meglepi Deliát. Amikor Amy elmondja Stephanie-nak, hogy be fogja vallani az érzelmeit Ephramnek, Stephanie leödnti, hogy nem adja fel harc nélkül a kapcsolatát Ephrammel...


    Csütörtökön vége a sorozatnak!!!
  • Fido4life
    #111
    Sziasztok, holnap melyik rész jön ?
  • Neuman
    #110
    Elkezdődött az utolsó évad!
    Sajnos hamarosan vége van!
    Lassan kiadhatnák az évadokat is, de szerintem még odébb van, ha vége a sorozatnak majd utána.
  • AlieN911
    #109
    HALIHOOOOO... MIVAN MINDEKI MEGHALLLLLTTTTT?:D:D:D
    a mai részben jo volt a végén h. visszajött Ephram.. na meg a "belezugtam egy melegbe"--"egy kis pezsgőt" LoOoL :D az jovolt..
  • AlieN911
    #108
    uuuuuuu Akkor minnyááá vége
  • Neuman
    #107
    3. évad megy jelenleg,összesen van még 26 rész a 4. évaddal együtt.
  • AlieN911
    #106
    Mármint az egészböl van még 26 rész v. az elsö évadbol ?
  • Neuman
    #105
    ha jól számoltam még 26 rész.

    egyenlőre nem adták ki magyar szinkronnal , de hamarosan meg fog történni.
  • AlieN911
    #104
    Hali! Valaki tudja h. mennyi van még hárta? Kb holjárunk? Ugy tudom h. 4 évados, meg lehet valahol venni ezeket,vagy letölteni?
  • Neuman
    #103
    Senki nincs közlendője, de attól még sírni nem fogok. :)
  • Teodolit
    #102
    Látom Zoli meghalóban van a fórumod.Nem tett jót neki az a kis szünet.
  • Neuman
    #101
    Mi történt senki nem ír ide?

    Kinek hogy tetszett az elmúlt hét részei?
  • Dying Soul
    #100
    Itt nézz szét
  • Neuman
    #99
    Ma este lesz Everwood?
  • LegoTGR
    #98
    Nemtom h kérdezték e már, de a darabokrol, amiket Ephram játszik zongorán, nincs 1 lista?
    Főként az a darab érdekelne, amelyiket az első Julliardos meghallgatásra kellett megtanulnia.
  • Dying Soul
    #97
    Mifelénk Haroldot csak "tirpák-öcsinek" becézik. :D
  • Neuman
    #96
    A mait le kell szednem mert nem láttam! De megéri!
  • Sir Quno Jedi
    #95
    Amúgy Bright és Ephram véletlenül találkoztak az étteremben és Bright adta a jó hülye tanácsot Ephram-nak, hoyg menjen el MAdison koncertjére, sőt ő is elment. Bright pedig "nagyember", mióta anyja elintézte neki az állást a városi hivatalnál (gáz).
  • Sir Quno Jedi
    #94
    Harold meg rájött, miután amand kirúgta a házából az új gyógymódjaival együtt, hogy Andy beszívatta és csak azért adta át a melót neki Amanda férjével kapcsolatban, mert túl közel kerültek Amandával egymáshoz és Abbot el is mondja neki, hogy ez nem lenne etikus és nem is tehetik meg. Andy elmegy Amandához, hogy meggyőzze, hogy folytassák a kezelést Harold-dal, de ehelyett egymásnak esnek, hiába óvta ettől Andyt Harold.
  • Sir Quno Jedi
    #93
    Hannah meg 50-50% hogy örökölte apja halálos betegségét, de nem akarja magát megnézetni, hiába kardoskodott Amy emelett.
  • Sir Quno Jedi
    #92
    Jah, azé' vesztek össze Amy, meg Ephram, mert a hülye Ephram nem szólt előre Amy-nek, hogy ott lesz Madison koncertjén (ahol Madison ott sem volt ugye, mint kiderült), de elszólta magát utólag, mert lelkiismeret furdalása volt. Madison vagy azért nincs a bandában, mert babát vár (Ephram-tól), vagy azért mert elvetette, vagy valami tök más indokból. Viszont Jake megadta Madison számát Ephram-nak, akitől ravaszul megszerezte Andy, így már meg tudja keresni a lányt. Sőt arra is rábeszélte Ephram-ot, hogy ne hívja fel Madison-t.
  • Neuman
    #91
    Nem, én a sorozatbeni problémákra gondoltam.

    A banner jó lett, köszi hogy intézted!
  • Szabi1991
    #90
    #79
  • Teodolit
    #89
    Neuman:Mi volt a mai részben sajnos nem tudtam megnézni?Gondolkodtam h az ereimet vágja e fel vagy inkább felakasszam magam.
  • Szabi1991
    #88
    a "tomi" a drogos srác ?
    (a barna polos a jobboldali képen ?)
  • AlieN911
    #87
    az lehet jolenne, az aktuális szereplöket.. pl a tomi már nincs ugyebár :o)

    szerk.: igen a drogos :D (igy hivták nem??:D:D )
  • Szabi1991
    #86
    gondoltam inkább egy kisebbet csinálok , és réteszem az új szereplőket is :)
  • AlieN911
    #85
    Jo
  • Szabi1991
    #84
    mien az új banner ?
  • Szabi1991
    #83
    jah :D
  • Andrásss
    #82
    Hi! Bocs ez nem ide tartozik de NAGYON sürgősen szükségem lenne 1 progira amivel le lehet másolni a karib tenger 2-t! DVD Shrinkkel nem megy!
  • AlieN911
    #81
    min? megint valami aproságon??
  • Szabi1991
    #80
    amugy ősszeveszett Amy , Ephram-al

    -- TÉK --
  • Szabi1991
    #79
    Brown doktor keményen küzd az Amanda iránti érzelmeivel, ezért a férj kezelését átadja Abbott doktornak. Hannah-ról kiderül, hogy a szülei mégsem Hong Kong-ban vannak, hanem az apja súlyos beteg, és a lányt ezért küldték Everwood-ba. Ephram elmegy megnézni Madison együttesének koncertjét, titkon azt remélve, hogy találkozhat a lánnyal.