187
A Szökés Játék
  • Qwerty4
    #187
    Közben a gépemnél memóriaproblémák voltak, pár napig hanyagolnom kellett a játszást.Mára ez a probléma megoldódott, szerencsére...

    Amúgy úgy elszerncsétlekedtem az első két fejezettel, hogy 4 órába került csak ezt a kettőt kijátszani.Mondjuk sok részt duplán játszottam végig...

    Hamarosan folytatom a 3.-kal. :)
  • wesker24
    #186
    Helyes ha elvállalsz egy missiont akkor azt addig kell csinálni amig teljesen kész nem lesz amig minden apró részlet a helyére nem kerül !

    Miután megvolt jön a szokásos átvezető képsorok és az ember fel lélegezhet hogy ezt is sikerült megcsinálni !

    Ha tudod mikor fog menteni annyira már nem lesz zavaró a dolog !

    Persze a játék vége felé már lesznek eléégé idegbajos combok amikor az egeret csak milliméterre lehet csak megmozditani pl amikor caavarozol ki valamit ! xD

    meg ha az ember belemerül a játékba mert késöb bmaj d beindul a játék akkor észres veszi azt hogy mennyir elerepült az idő !

  • Qwerty4
    #185
    Aha, akkor az átvezető videók biztos mentési pontok is...

    De azért úgy jelezhetné, mint például a Batmanben, a képernyő jobb sarkán megjelenik egy kis mozgó kör mentés esetén.

    Holnap újból nekiesek ennek a konyhás résznek, másodszorra mindig sokkal hamarabb megy.
    Már tudom hol ment, hol nem, ezután ennek tudatában nem lépek ki küldetés közben.
  • wesker24
    #184
    Volt már olyan is hogy már alig vártam hogy jöjjön már az pár seces átvezető rész ! Mert már elég sok mindent megcsináltam és azon imádkoztam hogy nehogy pont a miison végét bukjam el ! xD
  • wesker24
    #183
    Elvileg jelzi a játék mikor ment !

    Akkro ment a játék mindig amikor bejön az átvezető video amia filmben is volt ha az megvolt akkor már mentett a játék és onnan folytassa tovább !

    De ezek az átvezető részek csak akkor jönnek ha megcsináltál egy nagyobb feladatot ami elörébb visz a storyban !

  • Qwerty4
    #182
    Hát annak mondom, aki elolvassa...

    A játék tényleg jó lenne, de az ilyen dolog elveszi a kedvemet tőle.Még a túlélő horrorok mentési rendszerénél is idegesítőbb ez.
    Az is jó lett volna, ha a játék pontosan felvilágosít, hogyan van ez.Vagy jelzi a mentési pontokat, mint minden normális játékban.
  • wesker24
    #181
    Általában akkor ment ha eljutsz A-tól B-be vagy megcsinálsz egy feladatot pl meg kell szerezni valmait vagy el kell lopni valamit miután az megvolt vagyis egy mission több részből áll ha telejesen kész egy mission akkor ment ! Mert egy mission több kisebb részből áll !
  • wesker24
    #180
    Ne nekem mond amugy a játék egész jó volt attól eltekintve hogy a vége már eléggé nehéz és nem egyszer ujra kelett kezdeni az egészet mert ugye nem volt mentés !

    Igy azt csináltam hogy minden napra meg csináltam egy chaptert és akkor 100 % hogy ott folytatta ahol abbahagytam vagyis minden nap egy másik chapterrel játszottam !

    Hogy miért nem tudták megoldani azt hogy normálisan mentsen jó kérdés lehet azt gondolták hogy majd egy huzamba végigviszük a játékot meg tökös fasza kemény useerek vagyunk vagy mi szerintem csak ezzel akarták megnehezitenia játékot hogy ne vidd végig olyan hamar !

    Habár én normalon vittem végig volt benne oylan rész is hogy azt hittem ketté töröm billt de csak megcsináltam !

  • Qwerty4
    #179
    Lehet hagyom is a francba.Az ilyenhez nekem nincs türelmem.

    Most megint elindítottam a játékot, csak úgy kíváncsiságból, s a konyhás rész elejétől kell újból kezdjem, pedig azon is jóval túljutottam, feltörtem a zárat, áthaladtam a szabadtéri pályarészen és már beléptem a következő épületegységbe...
  • Qwerty4
    #178
    Aha, de nem értem miért csinálják ilyen szarra...és egyáltalán mi értelme?
  • wesker24
    #177
    Jah igen talána játék legangyobb hibája a mentési rendszer ugyanis ha játék közben lépsz ki akkor cseszheted az egészet kezdehetd elölöröl megint !

    A lényeg az hogyha elkezdesz egy missiont feladatot be is kell fejezni és utána ment autosave vagyis idöközönként egy oér mission megcsinálása után autosave és ha kilépsz onnan folytatja a hol abbahagytad !
  • Qwerty4
    #176
    Kérdés, hogy mikor ment úgy, hogy a következő játékindításnál (program újraindítás után) is onnan kezdje?Semmit nem jelez.Most, hogy a faszba van ez?Nem értem ezt a szar rendszert és fel is baszta az agyam, most már kétszer kellett ugyanazokat a részeket végigvigyem.
  • wesker24
    #175
    Késöbb majd egyre jobb lesz amugy 8 vagy 9 fejezetes a játék !

    A vége már elég nehéz is mert sokat kell lopakodni !
  • Qwerty4
    #174
    1 fejezetet végigvittem.Eddig egész kellemes a játék, bár nem hozott lázba...
  • wesker24
    #173
    Akikenk más az arca azok nem adták az arcukat a játékhoz ez van !

  • Tower Guard
    #172
    Jó lenne ez a játék, ha lenne normális mentés, meg ugyanúgy nézne ki minden karakter mint a filmben.
    Nem igaz hogy Charles kopasz szemüveges fószer, Haywirenek sima átlagos arca van, Sara szőke, Avocado is totál más stb... :S
  • balee4
    #171
    magyaritasok.hu-n megtalálod.
  • fib
    #170
    Nem lehetne valahova feltenni !
  • grebber
    #169
    Elkészült a magyarítása!
  • Burdi
    #168
    kinek volt még olyan problema h crash report?
    az összes fajtánál.. REloaded clonedvd stb... poénos:S

    HELPPP:D
  • Quantumleap
    #167
    Azért kérdeztem, mert például a Keresztapa game-ben voltak ellentmondások. Olyan dolgokat is csináltunk a karakterrel, amiket a filmben egyértelmüen más végzett, ott voltunk olyankor, amikor a filmben senki nem is volt ott, valamint az események idörendjén is valahol változtattak. Szerintem úgy jó, ha egy játék tökeletesen hozzápaszol a film/sorozat eseményeihez.
  • wesker24
    #166
    Igen össze lehet egyeztetni a sorozat első évadával mert az első évad alapján készült a játék csak más karakternek a szemszögéből ez esetben Tom Paxton szemszögéből !

    Én eltudnám ezt képzelni hogy ez lett volna a háttérben csak nem muttaták nekünk !

    Szint minden egyes olyan story elem bent van ami visszaköszön a sorozatbeli első évadból ! Csak itt más a szereplő mást kell csinálni !
  • Quantumleap
    #165
    Legföbb kérdésem:

    A játékot össze lehet egyeztetni a sorozat elsö évadával vagy külön univerzumot alkot? (Más szóval:El lehet-e hinni, hogy ez esetleg tényleg megtörtént a háttérben, csak nekünk nem mutatták?)
  • wesker24
    #164
    Persze Chapter 9-ből áll a játék ! Az achikból 35 sikerült a 45b-ből !
  • wesker24
    #163
    Hát jah az tényleg nem jó hogy nincs benne mentés csak akkor ment a játék ha mindig teljesen kész vagy egy aktuális küldetéssel !

    Na meg arra a kérdésre hogy Tom miért nem szól bárkinek is arra mindenképp választ fogsz kapni a játék vége fele ugy a Chapter 7 környékén ! Amugy ha tovább viszed és jó az angolod akkor ugyis meg fogsz érteni mindent mi miért van !
  • Quantumleap
    #162
    Amúgy meg kell mondjam, elég idegtépö ez, hogy fejezetközben nem lehet menteni. Tegnap elvittem a harmadik küldetést odáig, hogy Scofield miatt riadóznak, és vissza kell lopózni a kórterembe. De akkor mennem kellett otthonról, és így most kezdhetem megint onnan, hogy ki kell lopózni a kórteremböl.
    Meg most akkor hogy van ez, hogy "föhösünk" már tudja, hogy Scofield meg akar szökni, de eszébe nem jut drótot leadni az igazgatónak vagy valamelyik fegyörnek?
  • Quantumleap
    #161
    Te már a sokadik vagy. Fura. Nekem tök hamar kimentek. Valami bug lehet.
  • laca9210
    #160
    Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy az elején mikor halgatózni kell a szekrényben hiába várok belikék nem mennek ki. Ez miért van?
  • masssza
    #159
    Valaki küldene mentést [email protected] elöre is köszi!!!
  • zsozso29
    #158
    Prison.Break.The.Conspiracy-RELOADED
  • Prince23
    #157
    5. fejezetnél mit fogsz csinálni? amikor egyszerre kettő ellen is kell majd küzdj. persze nem egyidőben.
    megsúgom: QTE-t is kell nézni... a megfelelő gombot nyomkodni tehát
  • masssza
    #156
    Valaki küldene mentést chapter 2 mert már vagy 1000-szer probáltam de nem tudom megcsinálni az ch 1-ben a késes jelenetet mindig kinyir [email protected]
  • Prince23
    #155
    Köszi a választ, majd utána nézek :)
  • csrolli
    #154
    fel kell keltened a figyelmét(szaladsz egyet a ládák mögött) azután elindul feléd, amikor a sötétbe ér, gyors elrohanni mellette a sarokba a felakasztott rongy mögé. kis idő múlva visszamegy oda ahol állt. aztán irány a szellőző, lehet csavarozni. csak csendben, csak halkan, hogy senki meg ne hallja:)
  • masssza
    #153
    Hogyan kell legyözni a fürdőben az ipsét mert nem megy amikor késsel támad?
  • Prince23
    #152
    Itt hogy kell megcsináni?

  • balee4
    #151
    Az mds-tedd be.
  • pcmadrid
    #150
    Hogy lehet ezt az avenged verziót feltenni?Mikor kicsomagolom,csak egy mdf fájlt kapok,amit nem tudok berakni a daemon toolsba.Mi a teendő?
  • IXEMGabeo
    #149
    mi a teendő? ruházzak be egy újra az megoldja a gondot?
  • rage
    #148
    Szerintem a grafikus processzor döglődik a kártyádon.