10
  • nattydread
    #10
    Én nagyon örülnék, ha folytatódna a jóbarátok. Össze kéne szedni az eredeti szerzőgárdát (bár asszem martha kaufman már halott) , akkor tuti a siker.
  • pbanfa
    #9
    Én is örülnék egy utolsó résznek, de bennem is bennem van a félsz, hogy csak nehogy csalódás legyen.
    Arra kíváncsi lennék, hogy valóban ki az a férfi szereplő, aki nem akarja...
  • Tinman #8
    Osztom a véleményed... mű sztárocskák, mű parádéja, mű röhögéssel.
    Minden műből készült anyag műanyag
  • Norbi7
    #7
    Hát igen ez a klasszikus akarom is meg nem is. hiszen jól mondtad 10 nagyon de nagyon jó év volt és milyen klassz lenne őket megint együtt látni. de persze rosszul is elsülhet, meg csak egy rész, inkább ne fájdítsák a szívem. :(
    egyébként pont a mai rész után jutott eszembe milyen jó is lenne még egy évad.
    biztos azért mert nagyon szeretem ezt a sorozatot, de ha egész nap folyamatosan menne a TV-ben egyik rész után a másik, belátható időn belül nem tudnám megunni.
  • bermuda3
    #6
    kapp bea. nem vacak hanem neked nem tetsz9ik. nagy a különbség!
  • edios
    #5
    Hoppá!
    Elég nagy fan vagyok, örülnék ha csinálnának még egy ráadásrészt. (De folytatni tényleg nem kellene, egyrészt már kicsit kiöregedtek, másrészt olyan szép, hogy 10 évig együtt voltak, semmi változás, és végig siker, kár lenne ezt a képet lerombolni!)
  • Molnibalage
    #4
    Az isten mentsen meg még egy résztől ebből a vacakból.
  • Magoo
    #3
    Schwimmer az aki nem akarja, mondván, hogy túl beskatujázták Ross szerepébe és nem akar ismét belekeveredni a figurába...
  • HJPOWER
    #2
    Szerintem is.
  • Broafka
    #1
    szerintem Matthew Perry ódzkodik a dologtól
    de azért 1 részt nem neveznék folytatásnak, de hajrá, én örülök neki :)