88
Az első érdekes fejlesztés mióta kijött a Google Earth
  • passatgt
    #48
    egyébként ha leszeditek a virtual earth nebezetű addont,akkor az msn-es műholdkéeket lehet nézni,valamivel élesebben:)
  • Kmarha
    #47
    (na az elöbb nem rakta be a képeket, remélem most beteszi. Ha nem, a gallériámban megtaláljátok őket a World Wind mappában)

    Na átléptem admin felhasználói profilban, és itt megy a progi :D

    Hát.. érdekes lett. A Google Earth millioszor jobb, legalábbis számomra. Ez a program arra jó, hogy nézegessél hurrikán képeket, hőtérképet, meg megnézhessük messziről a csodás Jupitert, Marsot. Sőt, még csillagfelhőt is lehet sasolni, pár dologra egész közel is lehet zoomulni. De ennyi.

    Pár képet beszúrok, aztán megyek vissza tanulni :)

    Szóval New York nálam igy néz ki. Ez a legjobb felbontás, ha közelebb megyek csak szürke-fekete pacák vannak (oké, itt kéne lenni a képnek, és még vagy 5 másiknak :S csak nálam bugzik?):


    Las Vegas már valamivel jobb. De hát GE-öt nem érheti utol:


    Itt van, azt hiszem, egy pulzár közelebbről. Látszik hogy sok képdarabból rakták össze, és az illesztési és egyébb képhibák mindenhol megtalálhatóak, de hát annyi baj legyen. Itt érdemes nézelödni, én csak erre közelítettem rá:


    A Jupitert nem hagyhattam ki.. csodálatosan szép. Nem is tudtam, hogy tudjuk milyen a felszín alatt a bolygó, de van olyan opció is. Tele kráterrel szegényke. Én csak a gázfelszínről csináltam képet:


    Van jó sok opció a programban, én egy nem tudom miről :D csináltam shootot. Egész pofás:


    Szépséges Európánk éjszaka:


    És végül egy lélegzetelállító látvány, nappal:



    Szerintem akik imádják a légkört, felhőket, hurrikánokat, hőmérséklet adatokat és egyébb izéket nézegetni, analizálgatni, annak be fog jönni a program. Piszok sok opciója van. Aki csodás tájakat, városokat akar látni, az meg maradjon csak a Google Earth-nél.

    Bár mondjuk nem találtam meg a videóban mutatot kameraforgás opciót, mikor lemegyünk egy hegyhez, és minden szögben megnézhetjük.. sőt a Napocskát sem sikerült behoznom. Lehet ezekben a verziókban, ez még lehetetlen. Ha mégsem, akkor súgjátok meg hogyan hozhatom elő.
  • ColdFire
    #46
    jaok :DDD
  • DJviolin
    #45
    off

    Tudom. Zsolt mellett áltam amikor beszélt veled. :)

    on
  • CheAteR88 #44
    szerintem messziről kurvajo de közeli képeket lehetetlen vele nézni (ami éles)
  • ColdFire
    #43
    szval termik megálapításra Jakab felett alkalmatlan, DEL :DDDD

    off

    Volt itt Zsolt, adott vagy 10 plakátot, kiteszem suliba:)

    on
  • DJviolin
    #42
    Sziasztok!

    "Nasa Wolrd Wind"
    Helyesen: Nasa World Wind (Javíttasd ki kérlek)

    "Az első érdekes fejlesztés mióta kijött a Google Earth"
    Pontosabban ez az első műholdnézegető. A Google Earth csak ezután jött ki.

    #2
    "toltom. jobb a felbontása, mint a google hasonlo programjanak?"
    Nem, nem jobb a felbontása, mint a Google Earth-nak. Sőt, nálunk Magyarországon hatványozottan sz*rabb.

    Egyetlenegy előnye, hogy a műholdfelvételeken kívül vannak benne felhőképek, időjáráselőrejelzés, térképnézetek, na meg persze többi bolygó.
  • CheAteR88 #41
    szar-.-
  • CheAteR88 #40
    na végiglestem a videót éas arra jutottam hogy ehez minimum szerintem egy 10 megás net kéne hogy így lehessen mozgatni:(
  • jakewyler
    #39
    akkor leszedem énis
    vki csináljon pestről egy képet,hogy milyen
  • LeePí17
    #38
    ja
  • jakewyler
    #37
    ez ingyenes?
  • CheAteR88 #36
    megvan mindden htx
    mára szerintem ennyi belőlle:D
    nem tudom megtalálni kecónkat mert nem annyira éles:(
  • passatgt
    #35
    file menü bal felső sarokban:)
  • LeePí17
    #34
    asztalon? startmenübe? -.-
  • CheAteR88 #33
    mivel hogy world ezé gondolom van más bolygó is
    de hol?
  • LeePí17
    #32
    perpill a 2004esek bennevannak úgy láccik
  • CheAteR88 #31
    és mien rendszerességel frissül a progi?
    mármint vihar meg ienek?
  • LeePí17
    #30
    miskóc,chernobyl és pripyat megvan ez sem éles de legalább látni :)
    jelzi a bozóttüzes vulkán kitöréseket nagyobb viharokat :)
    cool progi :D
  • passatgt
    #29
    :O:)
  • ColdFire
    #28
    ott van a File menu alatt
  • CheAteR88 #27
    hát nemad éppen éles képet bp-ről:S
  • CheAteR88 #26
    na minden franko je
    csak a föld van?:D
  • ColdFire
    #25
    wolrd? :\
  • CheAteR88 #24
    tuddnál addni egy linket mert én ott nem találom?:(
  • CheAteR88 #23
    unincstal után volt restart pc?
  • passatgt
    #22
    ajhol töltötted ott van picivel lejjebb a 2.0-ás .net
  • Kmarha
    #21
    Na jó, valakinek bármi ötlet? Uninstall megvolt. Fájlok eltüntetve a gépről amiket meghagyott. És a hiba mégis fentáll.

  • CheAteR88 #20
    de izé
    nem találok seholse oant:(
  • Czdano
    #19
    az lesz az
  • CheAteR88 #18
    lehet rosszat szedtem:S
    most szedek vmi full instalost ami 53 mega
  • Kmarha
    #17
    telepitsd fel a legújabb .NET Frameworkot. Ne kérdezd honnan, nem tudom, keress rá! :D
  • CheAteR88 #16
    nem vagy kispájás:D
    de legalább neked megy:(
  • CheAteR88 #15

    na ez most akkor mi?:S
  • Czdano
    #14
    ufok voltak :D
  • Kmarha
    #13
    ohh profi vagyok az ilyesmiben.. közel 15 perc alatt sikerült kiiktatnom. Igaz a gépem nem a csúcskategória, és mikor lépkedek át a többi programhoz alt-tabbal meg felbukkan egy-két objectumdock, akkor szegény gép egyszerüen megzavarodik :D A NASA programja meg simán kiégett :DDD
  • CheAteR88 #12
    lol
    mennyi idő kellet ehez?:D
  • Kmarha
    #11
    na jó, én mehetek tanulni. sikerült valahogy elrontanom. Most folyton hibákat jelez, nagy pöttyök vannak, vagy éppen egy nagy piros X.. valahogy az uninstall sem segit.. majd kitörlöm manuálisan is a fájlait aztán kiprobáom

    Addig is egy gyors képet csináltam mikor elkezdett vacakolni.. sok nem látszik belőle, de a lehetőség adott, tessék vizslatni amerikát majd éjszaka :D Már itt is szép pedig csak az alsó része látszik:

  • CheAteR88 #10
    én most szedem és lehet elis baszom vele az egész napot:D
  • Czdano
    #9
    "menj a fenébe.. ma tanulni akartam :D Most meg ezzel pöcsölök :DDD"
    nyugi énis :DDDDDDDDD