41
Általába a témáról
  • Zsolti9014
    #41
  • Aquir
    #40
    megláttam újra ezt a topikot, és gombfoci szó helyett gömbfocira gondoltam csak úgy, és rájöttem hogy az meg az igazi foci végülis, tök jó. nem?:)
  • Zsolti9014
    #39
    Karácsonyra kaptam még 2 csapatot, valamint tegnap vettem még kettőt, így most:

    Inter 97/98
    Jugoszlávia 98
    Spanyolország 2000 -kis méret
    Békéscsaba 80-as évek vége -kis méret
    Inter új- karácsonyra
    Anglia új- karácsonyra
    Portugália új tegnap vettem -kis méret
    Bayern München tavalyi csapat- tegnap vettem -kis méret


    Valaki nem tudja, hol lehet kapni esetleg Juventus gombfocicsapatot?
    pl. 80-as évek, v. 96,v. mostani csapat. esetleg magyar válogatottat, vagy fekete-fehér üres csapatot?


    [tegnap kár h nem vettem meg argentínát, mtk-t és lokit is]
  • pipeppers
    #38
    Úristen, ilyen topik is van?? :)
    Én csak gyerekkoromban gombfociztam apámmal, néha a tesómmal, vagy a konyhaasztalon, vagy egy apuci által összetákolt pályán, a földön hasalva. Akkora volt, hogy két szekrény mögött tárolta. Megvolt a csapata, igazi gombokból, persze nem volt három egyforma, de mindegyiket elnevezte ETO-játékosokról, egyiket-másikat a Nagy csapatból. Soha nem hagyott nyerni és soha nem engedte, hogy akár csak egy gombot birtokolhassak. :) Ha a tesómmal játszottunk, meg feleztük a csapatát.
    Jó gombozást nektek, örülök, hogy még ma is léteznek "gombosok".
  • Zsolti9014
    #37
    Suliban kb. 2 hónapja találtunk egy jó állapotú gombfociasztalt, betettük az osztály szekrényébe és szinte minden héten bajnokságot játzunk rajta. Nagyon jó normális asztalon játszani!!!

    Hol lehet kapni gombfoci kaput és csapatokat a neten?
  • digitalissport
    #36
    Érdekel valakit fél év Nemzeti Sport digitalizálva?

    [email protected]

  • Zsolti9014
    #35
    Na, valaki Subbuteo-t olcsón magyar helyről tud?
  • asdfgh00
    #34
    imádom a gombfocit a mai napig. itthon sajnos nincs rendes gombfoci asztal, csak a mamámnál, ott meg nemsűrűn jáccok. de van 12 klubcsapatom, és 10 válogatott csapatom, még a '60-as évek végéből. amit a fábriban csinált a csávó, megcsináltam itthon énis:) van két kapum, meg 5 "labdám"... szeretme csinálni, jó kis elfoglaltság - addig sem a gép előtt vagyok
  • Zsolti9014
    #33
    én most akarom beszerezni
  • Takezó
    #32
    subbuteo basszus, azaz:D nekem van olyanom:D
  • Zsolti9014
    #31
    Segítségre lenne szükségem: a subbuteo nevű "nyugat-európai gombfoci"-ról szeretnék információkat, illetve h a neten hol lehet ilyet kapni (magyar oldalon). Esetleg INNEN a table building, base polishing és bases menüpontok fordítását (legalább a leírást) kérném, ha vki ráér.
  • Dexantreal
    #30
    Focis torta, de kemééény. Biztos tök baró lehet.
  • tobias88
    #29
    nekem fater hozott egy falapot, azt alkoholos filcel ennél sokkal jobbra megcsináltuk, a kapu meg a tortákhoz szokott lenni kapu ha focis tortát veszel, az volt:D
  • tobias88
    #28
    én faterom hagyott nyerni:D
  • acsati
    #27
    nincs gombfoci freestyle video? XD
  • Pheaper
    #26
    :)
  • Vlala #25
    Tegnap én is fogadni mertem volna rá, hogy valaki nyit egy gombfocis topicot. És lőn.

    Azt hittem, azt 6 éves korában, amikor már lemehet a pályára, kinövi az ember. Egészen tegnapig, amikor a manusz elkezdett trükközni.
  • Pheaper
    #24
    vki linkeljen olyan képet plz ami mehet a bannerbe thx
  • Kanál
    #23
    ez nyá megy :C
  • Nuki
    #22
    alapvető, fradi megvan gombfociban :P
  • Pheaper
    #21
    majd nem ilyen asztalom volt nem igy nézett ki meg nem is hasonlitott rá
  • Pheaper
    #20
    játék :P
  • Kanál
    #19
    én is loptam
  • kuci06
    #18
    Régen én is sokat gombfociztam, emlékszem, a napköziben mindíg ezt nyomtuk.
  • Takezó
    #17
    :D:D:D lawl, pedig nem hiszem, hogy sokan megvették:D
  • Kanál
    #16
    ll az nekem s megvan! :o
  • Takezó
    #15
    jah, asszem az inkább nyugaton elterjedt a gombfoci helyett, pedig sokkal szarabb, mint az "igazi":D
  • Kanál
    #14
    háhá
    egyszer még szaros koromban ált iskolával voltunk valami kupán, és a legjobbtól csak 11-0ra kaptam ki míg a többiek 17-20 gólokkal és gecibüszke voltam magamra
  • jbal
    #13
    meg volt egy olyan h Fradi Foci.
    hasonlított a gombfocira de igazi játékosfigurák voltak meg egy ilyen szőnyeggyepet kellett leteríteni.a kapussal egy kis "karral" lehetett vetődni:D
  • Takezó
    #12
    hm, nagy mániás voltam, apummal csináltunk is egy (nagyjából) versenyasztalt, meg kaptam tőle egy aktuális szabályokat tartalmazó könyvet.. emlékszem, a végében volt egy fikció, hogy hogy is fog kinézni 2011-ben a gombfoci-meccs: ilyen 10000-ek nézik kivetítőn a stadionban, meg az asztal alulról is be van kamerázva:D
  • Pheaper
    #11
    én is sokkat másképp jáccom mint most a "nagy"ok
  • autoszimulator
    #10
    nekem voot anno házibarkács asztalom is, faterral hegesztettem rá ledeket, tiszta stadion feeling, laposelem powa :D csak játszani nem tudtam soha, mert láma voltam benne -.-
  • Pheaper
    #9
    én sokat jáccotam Újpest fradi meccset :P mindig az én csapatom nyert XD
  • jefferson83
    #8
    Kedvenc csapat: Ilgner, Brehme, Littbarski, Hassler, Augenthaler, Möller, Völler, Olaf Thon, Buchwald, Hans Dorfner, Klinsmann
  • RiM
    #7
    2 link: :)
    Gombfoci
    gombfoci.lap.hu

    Én is nagyon szerettem/szeretem ezt a játékot. Emléxem h a faterral mennyit toltuk esténként :D (általába nagyon kikaptam, de tök jó buli volt)
  • toysoldier
    #6
    lol :P énis xD

    sztem fasza sport, az általánosban sokan jártak/járnak ien edzésekre, csomószór ott álltunk és néztük ha jáccottak xD de én szar vagyok ebben, mint minden másban is...
  • jefferson83
    #5
    Ez gyors volt :) Én is imádtam gombfocizni :P
  • Hegeace
    #4
    van 1 "nagy" arsenalom 2002/2003 néha előveszem...
  • Pheaper
    #3
    ahham :DD
  • Pheel
    #2
    Nézed a Fábryt? :-P