751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • zsakosfrodo2
    #31
    Köszönöm majd kipróbálom, csak még most értem haza. :D
  • mikusmate
    #30
    Options-ban át lehet állítani a kezelést. Valamelyik fülön van egy olyan, hogy A-type és B-type. Alapból az "A"-n van, de ha "B"-re állítod, akkor hagyományos módon lehet irányítani a karaktert. Dupla kattintással támadsz, és a számoknak megfelelő billentyűkkel lehet a skilleket használni. Az egy fokkal barátságosabb szerintem :)
  • Gubberxx
    #29
    térképen való eligazodás:0 skillek nem rosszak(jobbkattot kell nyomni az ellenre a kiválasztott skillel)
  • zsakosfrodo2
    #28
    Én kaptam meghívót. A véleményem kb. 15-20 perc játék után. Küldetésfelvétel elég bonyeszosan van megoldva. Skillhasználat nálam szinte 0 volt, mivel benyomtam a skillemet, és nem történt semmi, sőt még meg is sebesültem (előtte meg se tudott ütni :\ ). Aztán a küldetés kiírása a bal felső sarokban: kiírja nekem a másik térfélen felvehető küldetéseket is. De minek??? Még ezen sem engedi felvenni, akkor azon hogy tudnám? Az volt kiírva hogy lvl2-5 Skill Master, ott ahol vok. Erre meg felveszem lvl3-on a 3. küldit és kiírja hogy szükséges szint lvl5. Erőől ennyit. Csalódtam benne, de még azért látok benne fantáziát. Azért még nem adom fel, hogy ennyi negatívumot írtam róla. :D
  • mikusmate
    #27
    Kaptál Closed-Beta meghívót? Ha igen, és az mmorpg.com-on keresztül jelentkeztél rá, akkor azzal az accounttal (mmorpg.com-os) tudsz belépni/tölteni. Ha regisztrálsz a játék honlapján újat, akkor nem fogsz tudni játszni és letölteni sem, hanem pending lesz a státuszod.
  • Alwares
    #26
    Ez király game lesz. Csak most nem engedi letölteni, a hivalatos oldalon azt irja hogy a státuszom pending...
  • Szaruman
    #25
    Nem akarok belepofázni, de sztem lehetne kicsit sötétebb is:) Btw, király vagy máté
  • mikusmate
    #24
    Bár még nem jelent meg a teljes játék, és a topic sem pörög túlságosan, azért én csináltam egy bannert. Ha tetszik, akkor rakassátok be (mert én nem tudom, hogy kell :D).
  • Faki
    #23
    hát ha valaki kapott bétát és unalmasnak tartja a gamet, és szívesen továbbadná, akkor én kipróbálnám :)
  • Gubberxx
    #22
    Kipróbáltam de ritka egy unalmas game:)
  • mikusmate
    #21
    Leszedni én is onnan szedtem, de mikor a bétára jelentkeztél, akkor az mmorpg.com-on keresztül tetted azt, vagy nem? Csak azért mert mikor megkaptam a levelet, akkor én is próbáltam, hogy csinálok accountot, de az pending még mindig... aztán homlokon csókolt valami múzsa, és kipróbáltam az mmorpg.com-os felhasználói nevemmel és jelszavammal, és azzal ment rögtön.
  • Szaruman
    #20
    Csak azért kérdeztem, mert kb 1-2 óra játék után újraindul a gépem. Eddig nem csinált ilyet, nem tudom, h a játék miatt van-e.
  • Gubberxx
    #19
    Én az aclaimos oldalról szedtem és az account státuszom még mindíg pending... a fene sem érti ezt
  • mikusmate
    #18
    MMORPG.com-ról kaptad a bétát? Mert ha igen, akkor azzal az accounttal tudsz belépni... Legalábbis én azzal tudtam.
  • Gubberxx
    #17
    Én is kaptam egy levelet tegnap hogy gratulálunk meg vagy hívva tesztelni a closed betat blablabla.... meg hogy aktiváltuk az accountodat, de én nem látok bétakulcsot sehol. Azt te hol látod????
  • Szaruman
    #16
    Van valakinek bétakulcsa (rajtam kívül)?
  • The Methode
    #15
    Most ez csak béta vagy full game,ja meg kajak ingyenes is?
  • ScarY MAN
    #14
    Ja és úgy néz ki hogy Január 7.én indul a Closed Beta.
  • ScarY MAN
    #13
    Képek :D
  • miilann
    #12
    :)
  • sweech
    #11
    és kurvajó =)
  • miilann
    #10
    nem hinném h becsődölt mivel nem rég inditott egy free mmorpgt(9dragons)
    bár egyelőre meg csak closedbeta van
  • tigeroo
    #9
    akklaim??? az nem becsődölt?:P hát nemtom, elég béna egy weboldal
  • ScarY MAN
    #8
    nem...mikor lehetett kapni? xD
  • Szaruman
    #7
    Kapott vki bétát az mmorpg.com-ról?
  • autoszimulator
    #6
    ja az más.
  • ScarY MAN
    #5
    Hát az hogy mikor jön? jó kérdés...sztemvmikor 2007 ben:D

    És nem...ez nem szélörmún... ebbe nem holdtündér meg barátai lesznek:P
  • autoszimulator
    #4
    ez ilyen szélörmún lesz?
  • musha
    #3
    én bénázok vagy tényleg nem lehet regisztrálni a honlapon?

    egyébként f@szájos...mikor is jön?
  • ScarY MAN
    #2
    Amugy itt egy cikk az sg rol... ez kihagytam :)
  • ScarY MAN
    #1
    Már elég rég hallottam hírt erről a játékról, de most néztem róla videókat :D Annyit így összegezve hogy elvileg ingyenes (reklámokat pakolnak bele,de ezt hogy fogják megoldani az nagy kérdés) lesz és brutális(a hírek szerint ;és ahogy elnéztem a videókat , lehet megtudják valósítani:) )

    Előszőr is itt a hivatalos oldala a játéknak.

    Másodszor pedig 1-2 video a játékról:
    Trailer
    video1
    video2video3video4 (classok)
    video5

    egyenlőre ennyi :)
    ha pár video tobbszor van sry:D
    amugy nekem igy elsore bejott a játék.
    Ha van valami hír amit tudtok , nyugodtan megoszthatjátok :D
    Lehet én is rosszul tudok dolgokat :D