751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • Nandor88
    #751
    Tudtok erre vmi megoldást?
  • Nandor88
    #750
    Nekem olyan problémám van, hogy amikor be akarok lépni a Nexon dekaronra. Állandóan azt írja ki hogy authorize fail.
  • Atesz1245
    #749
    Valaki Játszik az Evolution Dekaron Serverén? Nem sok Magyar van sajnos:///
    Viszont elég jó sero a 2 új kasztot is berakták már ^^
  • borsos22
    #748
    halli valaki mondana egy jó osztást alokenre !!!!
  • mrrazyor
    #747
    Sziasztok! Egy új hack jött ki az eredeti DEKARON-ra 2hónapig ingyenes http://www.youtube.com/watch?v=QulHGRsA5zw <-- Nézzétek meg a videót
  • FrostBite
    #746
    Hali!
    Játszik/Játszanak magyar(ok) a SIZ szerveren, mert anno lehetett magyar nevekbe botlani, de mióta újrakezdtem, nem nagyon találtam magyart.
  • tamas981
    #745
    Lenne egy kérdésem : letöltöttem a Dekaront hivatalos oldalról updetelt és mikor indítom kapok egy üzenetet : Shout down of game, due to abnormal game play eza security alert írja erre valakinek valami ötlet?
  • Gordis2k
    #744
    Hogyan lehet játszani ezzel?
  • Borg87
    #743
    Sziasztok
    hogyan lehet növelni a zsákok számát?? mert a 2 oldal már kevésnek bizonyul :S
  • Super Saiyan
    #742
    Szokott még vki játszani?
  • Atesz1994
    #741
    www.mmorpg.lapunk.hu
  • Norberto88
    #740
    Mind1 már rájöttem, hogy kell :)
  • Norberto88
    #739
    Sziasztok, én azt szeretném kérdezni, hogy a skillekkel csak úgy lehet támadni, hogy jobb klikkel nyomom. Én a régi dekaronnal is játszottam ami még a gametriben volt és ott a számokkal lehetett a skilleket aktiválni. Valaki segítsen pls.
  • DAK3
    #738
    Modaa nem megyünk inkább a hellion ra?? siz az 2moons os szero is a kezdetek ota és szétlepték el lepték szétkockulták az amcsik:P én megyek a hellionra:D
  • DAK3
    #737
    it is so fantastic!!:D amugy az aklájm azaz amcsi:D:D ezpedig a global de ink eu:D:D énis a sizre megyek AZAZ UJSZERO!! aszem ott nincs annyi fullos fasz szivo retekfogu:D:D bocsánat:):) Modaa figyeld majd a topikot majdirok ha lejött a gama!!!:D:D te mivel vagy??
  • Modaa
    #736
    GameHi-ra vagyok regelve, az a dekaron asszem, de az acclaim és gamehi is ugyanarra a szerverre kapcsolódik, szal a playerek látják egymást.
    A klán kérdésem még mindig áll.:D
  • DAK3
    #735
    véletlenül te nem a Dekaront tolodm ert ottisvan Siz nevü..
  • DAK3
    #734
    2moons:):)::):)::) sztem a Dekaron ra jobban megéri jönni de egyés ugyanaz... acclaim az amcsi...
  • Modaa
    #733
    Sziasztok!

    Én most kezdtem el játszani a 2moons-szal a Siz szerveren, és azt szeretném megtudni, hogy azon a szerveren van-e magyar klán, illetve ha igen, bevesznek-e kisebbeket is?
  • DekaronOnline
    #732
    Options Game Type/ A ről B-re tedd át. Apply.
  • Super Saiyan
    #731
    Miért nemtok használni skilleket? Nyomom nyomom, de nem használja. Ez miért van?
  • DekaronOnline
    #730
    Duracell99

    Tedd át a játék telepítőjét a D-re, utána tedd fel a játékot a C-re. Már is több helyet spóroltál meg.
  • Duracell99
    #729
    Sziasztok!
    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy telepítéskor nincs a c-én hely hogy áttudjon menni rajta a játék.
    És úgy hallottam h ezt valami particionálással meg lehet oldani és nekem a d-én meghajtón van szabad helyem azt nem tudnám valahogy átrakni a c-re?

    Ez a kérdésem.

    Előre is köszi válaszokat.

  • Super Saiyan
    #728
    48nál nagyobb NPC tört hol tudok venni?
  • Super Saiyan
    #727
    ty
  • milk4
    #726
    Van 4-6 db kis lyuk inventoriban az armorok között,oda belehet őket tenni.
  • Super Saiyan
    #725
    A Mystery Ore-t hogy tudom használni?
  • milk4
    #724
    Akkor várni kell egy kicsit szerintem.
  • Super Saiyan
    #723
    Rosszul írtam, beenged az accra, csak a karira nem.
  • milk4
    #722
    Kis/nagy betű eltérés vagy lehet hogy most már nézik a proxyval regelt eu-sokat.
  • Super Saiyan
    #721
    Miért írja hogy Invaild client, és nem enged be? :/
  • milk4
    #720
    Nem.
  • Super Saiyan
    #719
    Ha 2 cliensel játszok bannolnak? Nem nyúltam (hackeltem) a clienshez, csak véletlen elindítottam, és láttam hogy be tok lépni, így beléptem.
  • milk4
    #718
    Inventory-ba teszed az armort vagy valamit,és beleteszed a gemet.
  • Super Saiyan
    #717
    hogy lehet gemet tenni socketba?
  • Super Saiyan
    #716
    3 privát szervert néztem meg. Egyik se laggolt. Az eredeti igen. Na most ez hogy működik?! Nem fordítva kéne lennie?!
  • milk4
    #715
    Na,és már le is jött:O
  • milk4
    #714
    Minél többet segítek,annál jobban nő bennem a vágy,hogy újra elkezdjek játszani a 2moonsal:O
  • milk4
    #713
    De gondolom jó,csak 80-90fölött legyen meg a kombó(bár lehet hogy hülyeséget mondtam,de a shield+sword az biztos hogy kelleni fog 80-90fölött!!!)

    A skill,stat resetet 80-90ig nehogy elhasználd!
  • Super Saiyan
    #712
    1h + 2h nemjó? :(