974
  • krisztianp16
    #934
    Értem:D Nekem wodefonos:)
    Am, hogy érted, hogy nincs játékod?:D
  • allock #933
    én valami t-mobile előtti verzióra állítottam vissza véletlen nincs játékom xd
  • krisztianp16
    #932
    Amugy internet is faszán megy vele, meg legalább nem a Robbi villiemses szoftver van rajta:P D:D
    Amugy nektek sikerült frissiteni a szoftvert mert nekem nemengete, ugy kellet meg csináltatnom:S
  • allock #931
    el is felejtettem hogy miket tud :D

    További részletek: Garancia , Beépített kamera , 3G , Bővíthető memória , MMS , Rezgő hívásjelző , Színes kijelző , Bluetooth , Infraport , MP3 lejátszás , Email / Internet , USB , GPRS , Java , Beépített kihangosító
  • krisztianp16
    #930
    Ha valaki szeretne vásárolni egyet:)
  • Benny04
    #929
    én most w705-öt akarok venni :D
  • Inquisitor111
    #928
    mind1 én már eladtam vettem egy w302-t! XD
  • Benny04
    #927
    nm
  • hapeti #926
    kössz
  • Benny04
    #925
    nem sokat kell visszaolvasnod :D
    sajna szoftverfrissítés nem segít rajta... szoftcsere kell!
  • hapeti #924
    Yah és a szerviz túl drága.
  • hapeti #923
    Sziasztok!
    Nekem 2 éves a w300i-m bekapcsolom és tiszta fehér a képernyő. Szerintetek mi a baja? Már próbálkoztam a szoftverfrissítéssel de nem segített. Most w395-ön gondolkodom. Az jobb?
    Előre is köszi a választ!
  • Benny04
    #922
    nm
  • Inquisitor111
    #921
    és köszönöm!
  • Inquisitor111
    #920
    Ja értem...hát akkor inkább nem! XD Nem akarok többet költeni a szoftvercserékre mikor úgyis 1 évben kb. 100-szor leejtemXD inkább akkor egy új telefon!
  • Benny04
    #919
    nekem is így volt, de akkor még szerencsére volt rá garancia...
    szoftver csere kell
  • Inquisitor111
    #918
    Hello! Nekem lenne 1 kérdésem! Nekem lassan 2 éve hogy megvan a w300i és azóta már többször is leejtettem! XD Viszont most usb-vel együtt ejtettem le és amikor bekapcsolom villog...És nem áll el XD

    Segítsetek pls!
  • biomage
    #917
    de tudom választani, és küld egy csatlakozást és még a kódot is érzékeli de nem csatlakozik a telohoz a legvégén
  • Dzsini
    #916
    nem lehet, hogy a PC Suite csak kábelen keresztül tud csatlakozni?
    (én nem értek hozzá, sose használtam a bluetoothot ilyesmire, a gépemhez nincs is)
  • biomage
    #915
    Yo again

    Adót egy W300i telo + adót egy jó működő WinXp Sp3 + adót egy Sony Ericsson PC Suite + egy jó működő Bluetooth eszköz, tudok fogadni és küldeni fájlokat a Windows beépített programjával, de azt nem tudom megcsinálni hogy a PC Suite tudjon csatlakozni a telohoz.
    Ja igen a bluetooth eszköz a windows telepíti, de van egy kis CD az eszközhöz telepit is valami programot de azzal sem akar a pc suite működni "IVT bluesoleil"
    Mi a probléma?
  • Dzsini
    #914
    felejtsd el.
    (különben is 128x160on videózni...)
  • biomage
    #913
    Ez igaz :), olyan progit keresek amivel zenét és videófájlt tudok lejátszani, és sok mindent betudok állítani, hangot meg színmélységet fényt stb.
  • Dzsini
    #912
    nem írtad, hogy milyen programot keresel, innentől nehéz célirányosan ajánlani :)
  • biomage
    #911
    kösz, egy tucat gémet lenyomtam, de programot nem igazán találtam ami érdekelne

    De azért kösz a linket :)
  • Dzsini
    #910
    http://www.getjar.com/
  • biomage
    #909
    Na örülj :) a tesóm vett egy új telefont "Samsung J700" én meg megkaptam ezt a telot.
    Nézelődtem a neten, programok után de nem találtam megbízható és jó progit.
    Valaki ajánljon pár jó progit ehhez a telefonhoz.
  • biomage
    #908
    oké
  • Dzsini
    #907
    szerezz másik telefont, ennek a rendszerét már pár éve nem frissítik.
  • biomage
    #906
    Mit csináljak ahhoz hogy új SWF videót lejátssza?
  • Dzsini
    #905
    avi lejátszás nincs, gyenge hozzá a telefon.

    swf lejátszás régi flash fileokkal van, azt a beépített böngésző végzi.
  • biomage
    #904
    na ezt most érthetően :)
  • Dzsini
    #903
    túl régi telefon ez ilyesmihez - elméletileg ha írnak mobiljava alapú videólejátszót az meg tudja csinálni, de önmagától csak 3gp-t tud.
    flashekből bedig a régebbiekkel úgy-ahogy elboldogul a beépített böngésző.
  • biomage
    #902
    Na senki? -.-
  • biomage
    #901
    Hali

    Van valami mód ara hogy lejátssza ez a telefon az AVI és SWf videókat?
    az avit nem rakta sehová de az SWF fájlt a képekhez rakta, amikor elakartam indítani azt írta ki hogy a böngésző ne elérhető

    Ötlet?
  • Airbus A380
    #900
    mi az a candybar ?


    Amúgy azon kívül hogy tetszik még azért is sajnálnék megválni tőle mert az akksija eszementűl jól bírja. (legalábbis amire én használom) pénteken töltöttem és még mindig bírja. Sztem nem sok telefon tud ilyet.
  • Airbus A380
    #899
    bár ott nem tudtam hogy bekrepálhat az átvezető kábel a nyitogatástól :D


    Egyébként mielőtt bárki félre értené ha hívás van vagy sms természetesen nem vacilálok rajta hogy kinyissam e vagy sem. 3 szor átgondolni a nyitást egyéb esetben szoktam.
  • Airbus A380
    #898
    A telefon az maga tetszik :P


    Érdekes a 6555-ösnél ez nem zavart azt kinyitottam 20-szor is naponta.
  • Dzsini
    #897
    ha ennyire parázol, neked nem való a kagylótelefon, cseréld le egy candybar típusra.
  • Dzsini
    #896
    én nem figyelek így oda rá - kinyitom ha kell, nem nyitom ki, ha nem kell... napi 10 nyitás alatt vagyok, de nem mindegy?
  • Airbus A380
    #895
    Csak a legszükségesebb esetbe nyitom ki és akkor is 3szor átgondolom biztos nyissam e.