974
  • Marki
    #974
    Utólag bánom, hogy könnyen lemondtam róla. Idén tavasszal vettem egy utángyártott aksit, a telefon mintha a régi volna. És már kb 10 éve használnám (ha valami más hiba ki nem jött volna).

    Használja még valaki?
  • Eftörsokk
    #973
    tárgytalan, virtuális xp-vel megoldottam
  • Eftörsokk
    #972
    nem, nem ismeri fel tárolóként sem, azt írja hogy nem sikerült telepíteni az illesztő progit :(
  • Marki
    #971
    A Total Commander sem érzékeli lemezként a kártyát?
  • Eftörsokk
    #970
    üdv
    kéne egy kis help, win7 alatt hogy tudom használni w300i-t usb-vel? nem ismeri fel a telót, a telefonnak pedig nincs win7 drivere, ha van valami ötletetek osszátok meg velem légyszives

    thx
  • Marki
    #969
    Na, MOST kezdi azt a telefon, hogy 3 hívás után lemerül. Még szerencse, hogy van újabb készülék :)

    Bár hogy az nem fog kibírni zavarmentesen 5 és fél évet, tuti.
  • Marki
    #968
    Én ma leptem meg magam egy Xperia Mini-vel, mivel anyám Nokiája megadta magát, úgyhogy a w300i-m ezentúl tartalék telefon lesz.
    Nagyon nehezen válok meg tőle. Szerintem először tartalék lesz, amíg meg nem szokom :)
  • krisztianp16
    #967
    Értem :D Hát nekem melete van xperia x8 de nem tudom mivan vele..nekem lefagy meg minden hülyeség..most, hogy a fényerőböl vissza vetem 3-4napokat kibír.Korházban dolgozom és ha ügyeletvan pl este és nincs senki, akor xperián néha megszakításokkal megnézek egy filmet :D De visszont zene csak a w300i :)
  • Marki
    #966
    Most, hogy hűvösebb az idő, egyszer sem kapcsolt ki.
    Új korában volt ilyen panaszom, de a hőség után abbahagyta. 5 év után újra jelentkezett. Talán mégsem állapotromlás volt, csak az idő tolt ki az aksival.
    A készenléti idő is visszaállt 3-4 napra. Bár az sem katasztrófa, ha "csak" két napot bírna ki; majd ha minden hívás után lemerült állapotot jelez, mint a C35-ösöm 4 évesen, akkor megfontolom a cserét :D
  • krisztianp16
    #965
    Hát ha van esetleg egy ismerősődnek ilyen telefonja érdemes meg probálni az aksi cserét :) ha csak ilyen gondja van akor csak veszel egy új aksit és kész:) Meg max szoftver fríssités :)
  • Marki
    #964
    Én megfogadtam, hogy ezzel addig húzom, ameddig tudom

    Már kinéztem az utódját, de amíg a mostanival nincs komolyabb probléma, nincs okom lecserélni. Amúgy is kicsit idegennek érzem magamtól az érintőkijelzőt...
  • allock #963
    valami olyasmi igen

    bár ha belegondolok ezek az okostelefonok se bírják tovább 1-2napnál ha használják, szóval még mindig jó a kis w300i :)
  • Marki
    #962
    Nos, fórumtársak, a majdnem 5 és fél éves telómat lassan kétnaponta tölteni kell, és pár naponta kikapcsol magától.
    Ez a vég kezdete lenne?
  • krisztianp16
    #961
    Akor lehet az volt a baj...:D
    én nyuztammint az állat, most ha nem nyulok hozzá akár 1.5hetet is kibir. De használva 4-5nap legalább :)
  • allock #960
    enyémnek az akksija mostanában használat közben 1nap alatt kinyiffan(2óra beszélgetés), pedig sosem volt sok zene hallgatva rajta, se játék, legtöbbször csak be volt kapcsolva :)

    de 4napig bírja ha nem csinálok semmit
  • krisztianp16
    #959
    Hellosztok! :D 2éve nem írtam ide... :D Azota van egy xperiam is x8as..de az az érdekes a w300i-m mindig birja... :) 1töltéssel 1hétig simán birja...pedig szinte mindennap beszélek vele, Ezt nagyon össze rakták :) x8szinte napi töltés :D
  • allock #958
    közben kipróbáltam megy :F
  • allock #957
    egy érdekes kérdés
    facebookozni lehetséges e szerintetek erről a telóról ingyenesen és ha igen, hogyan? :)

    az egyenleg ne bánja a netezést :_d
  • Marki
    #956
    Tegnapelőtt volt 5 éves a w300i-m, szinte semmi baja sincs. Az aksi 4-5 napot simán kibír. Néha nem érzékeli a töltőt, de ilyenkor csak meg kell mozgatni.

    Remélem, nem hirtelen fog rá lecsapni a végzet :)

    Már gondolkodom azon, hogy vegyek egy Xperia-t, de inkább kivárok vele, amíg a mostani életképes.

    A K508i-m pl. csak 3 évet bírt.
  • allock #955
    szegény kicsi telóm már a végét járja hamar lemegy az akksi pedig semmit se csinálok vele, 2napot bír ki már csak :)
  • allock #954
    vadállat :)

    mindent meg lehet csináltatni elvileg :)
  • DeerHunter01
    #953
    ez amolyan póttelóként volt(?) nekem , pár évig használam jó kis telefon de ma mérgembe földhöz basztam :DDD
    azóta csak hang van rajta és fehér kép de az is csak akkor ha kicsit meghajlítom a telefont , tehát kontakthibás szerintem, meg lehet csináltatni még ? kb mennyi lenne ?

  • Airbus A380
    #952
    5 éves készülék ami nem volt agyon nyúzva vajon még bírni fogja nekem, zenehalgatásra és némi jétékra, meg ha esetleg csörög persze.
  • Airbus A380
    #951
    Heló. 11 ezer valamennyinél tart a flip nyitó számláló, az nagyo sok, vagy várható e hogy még 1 jó ideig nem adja be a kuulcsot a képernyőt a telefonnal összekötő szál?
  • allock #950
    :/

    nekem semmi baja, első fülest fogyasztom még mindíg, fólia is rajta :D karcmentes, egyszer volt leejtve szőnyegre, gyűri szoftveres, frissítve se volt még és megy 1hétig
  • bujcsik555
    #949
    neeeeeeeeeee

    enyém is megadta magát
    kb 1 perc mire reagál bármire is, valamint elszállt a hangszórója, a kicsi, ami a beszélgetéseknél megy.

    RIP w300i :(((
  • miilann04
    #948
    nekem most 4év1hónapos, de az elmúlt pár napban végleg tönkrement. pedig múlt hét elején még kérdezte is haverom h hogy bírja a telom (ő is ilyet használ) mondtam h nincs vele sok bajom, néha faszkodik hogy nem érzékeli a sim kártyát, de ennyi. ő panaszkodott rá h már elégg lassú meg minden, mondtam h nekem csak néha smsek megnyitásával bajlódik. rákövetkező pár napban már a menü megnyitásához is ilyen 2 percek kellettek. aksim lemerül kb 6 óra alatt, ami nem vicces. új aksit nem akarok venni mert azért az is gondolom pár ezer huf és különben is akarok már új telot szal ez sztem kuka.

    ugyanitt sony ericsson w300i eladó
  • allock #947
    nekem még semmi bajom nem volt vele, leszámítva azt, hogy véletlen benyomtam a mindet visszaállít gyári beállításra funkciót és lement róla minden :D
  • Marki
    #946
    Az enyém is megvan, január 3.-án lesz 4 éves
    Eddig annyi bajom volt vele mindössze, hogy nyaranta (gondolom a nagy melegben) kikapcsolt időközönként, de idén nyáron nem csinálta.

    Ha nem lesz komolyabb meghibásodása, én sem szeretném lecserélni. Amire kell, arra tökéletes.
  • bujcsik555
    #945
    nekem is megvan

    még nem tervezem lecserélni, föleg hogy csak ilyen buzi simogatos telokat árulnak
  • allock #944
    na az jó :)
    sajnos én is a cseréjén gondolkodok, de nem tudom mit kéne venni, mi a jó :D nem követem figyelemmel a telefon piacot
  • Benny04
    #943
    meg, de anyám használja :)
  • miilann04
    #942
    nekem még megvan, de már vagy fél éve gondolkozom vmi új telón :D
    ráadásul pont most a héten a legesélyesebb, hogy lesz is belőle valami :)
  • allock #941
    mindenki megvált a telójától, csak nekem van még ilyen? :)
  • thoomas
    #940
    Valaki nem tudja véletlenül, hogy a névjegyzékek(kapcsolatok) hol találhatóak meg a telefonon? Mármint milyen kiterjesztéssel keressem őket. Nokiára átakarom rakni mindet, de elég körülményes...
  • Benny04
    #939
    csak fordítva
  • Joci0931
    #938
    Üdv! Egy olyan kérdésem lenne, hogy w300i-al tudok e a számitógépem netjéhez csatlakozni. Azaz a telefonon is használhatom e a pc netjét?
  • thoomas
    #937
    Hülyeségeket azért ne írjál:D 3G nagyon nincsen benne...:D
    Amugy enyém most tölti a 4. évét:D Kicsit le van kopva róla a festék itt-ott, de ha nem hallgatok rajta zenét(márpedig nem, mert már 2 fülest elfogyasztottam:D), akkor majdnem egy hétig bírja az akksia.
  • krisztianp16
    #936
    Jahhh értem:D
    Ha kell majd szedek össze jobbakat:P:)aztán holnap feltöltöm:)
  • allock #935
    letörlődött róla ezzel a visszaállítással meg minden beállítás elment belőle :D