33
  • Stockbauer33 #33
    https://www.facebook.com/ronda.cips/videos/vb.17533674381/10153440538984382/?type=2&theater
  • ForzaInter
    #32
    3 hét alatt ledaráltam a sorit, úristen mennyire feelgod volt, ha nem jönne a film akkor most kurva szomorú lennék, de hálistennek jön:D Ari és Drama mindent vitt..:D
  • Police88
    #31
    "A Warner Bros. leokézta az Entourage-mozifilmet. El fog készülni."
    forrás
  • Police88
    #30
    úgylegyen
  • Neoncsoves
    #29
    In September 2011, Adrian Grenier confirmed there will be a film, a script just needs to be written first.[14] Mark Wahlberg confirmed that a film is in the works and said "I will do everything to get this film made"
  • limperatore
    #28
    nagyon durva volt az utsó rész
  • gabo91
    #27
    Vegyes, volt pár jó rész, de összességében veszített a színvonalából. szerintem
    Kíváncsi leszek az utolsó részre, hogy zárják le.
  • Neoncsoves
    #26
    egész jó ez az évad eddig. tetszik. kár hogy ez az utolsó :(((
  • gabo91
    #25
    Ma lesz a premier...
    várom nagyon.
  • Pipör
    #24
    elvileg de
    The final season of Entourage, premieres Sunday, July 24 only on HBO.
  • Police88
    #23
    nem július 24?
  • Neoncsoves
    #22
    ma lesz az új évad premierje. várós... :)
  • Neoncsoves
    #21
    az Entourage nagyfilm remélem nem olyan lesz mint a sorozatban a Medellin :D
  • Police88
    #20
    Am most h levágatta a haját Chase egész emberien néz ki.
    Azt a Family Guy részt látta vki amikor Peter leül Chase mellé a repülőgépen? xD
  • Police88
    #19
    jaja de igazán akkor jön át a dolog ha az ember több részt is megtud nézni egymás után mert túl rövid ahhoz h hetenként nézze az ember és a szinkron is nagyon jó volt egész addig amíg meg nem változott Drama szinkronja. Am nincs vmi OST fent a neten? Elég jó zenéket vágnak be a stáblista alá.
  • Neoncsoves
    #18
    hát nem sokan nézik :D
    pedig kurva jó:D
  • Police88
    #17
    © cat. tegnap 20:37 | Válasz | #16637
    Entourage 7x01 magyarítás holnap ;)
  • Police88
    #16
    Na megnézte már vki a 7x01-et? Én még várok a magyar feliratra me lusta vok :D szóljatok ha találtok vhol
  • AntiHero
    #15
    \o/
  • Police88
    #14
    akk már nem kell sokat aludni :D thx
  • Pipör
    #13
    27 June 2010
  • Police88
    #12
    7. évad mikor gyün?
  • Pipör
    #11
    Entourage.S06E07.HDTV.XviD-NoTV
  • hitch
    #10
    zsír ma 6.évad premier:D
  • JhonRaise
    #9
    HBO confirmed on October 6, 2008, that Entourage has been renewed for a sixth season with filming set to begin in March 2009. The episodes are set to air Summer 2009. Gary Cole has been confirmed to be joining the cast as a regular for the new season.
  • ryhdeksan
    #8
    tegnap kezdtem el nézni de hihetetlen jó ;]
    mondjuk én imádom amerikát
    volt szerencsém los angeles millios negyedében is járni
  • Pheaper
    #7
    első rész :

    1/1
    1/2
    1/3
    1/5
    1/6
    1/7

    második rész :
    2/1
    2/2
    2/3
    2/4
    2/5
    2/6
  • Pheaper
    #6
    meg van az első 8 epizod ha kell
    szinkronba
  • FLeK0
    #5
    Next episode: Dog Day Afternoon
    Airs: Sunday March 18, 2007
  • Pheaper
    #4
    mérT?
  • FLeK0
    #3
    messze van még :(
  • Pheaper
    #2
  • Pheaper
    #1
    A sorozat Vincent (Vince) Chase, egy vonzó fiatal színész, és barátai, munkatársai életét mutatja be napjaink Hollywoodjában. Vincent menedzserét Eric-et, féltestvérét Drama-t, és barátját Turtle-t viszi magával New Yorkból a nyugati partra. Miután a fiúk kitanulják a sztárság csínját-bínját, Eric és Ari, Vince dörzsölt ügynöke, folyamatosan egyengetik Vince felfelé ívelő karrierjét a hírességek között. A sorozat a mai amerikai hírességek csillogó és bizsergető, ugyanakkor sokszor zűrzavaros életmódját mutatja be, és azt, hogy milyen nehéz rátalálni a szeretetre és sikerre a showbiz állandóan változó, kegyetlen világában.