60
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
  • C7
    #60
    na megnéztem a filmet, és szerintem elég jó volt. az egyhez nem hasonlítom, mert az már olyan elnyűtt, amikor megnéztem, utána 1 hónap alatt még 4x megnéztem, ahhoz már nem lehet hasonlítani. a játékot várom, mert ps2re már rég kijött, lehet hogy ki se adják?
  • Synchronous
    #59
    ja, vagy mint a szürke deszkás....
  • Jack Bauer ahős
    #58
    F4-2 kritika
  • Nyarlathotep
    #57
    Jobb mint a ezüst szörfös...
  • Klemice
    #56
    ezüst utazó olyan hülye név :S
  • Shiwo
    #55
    nahja..ez a kérdés bennem is felmerült..
  • knightbali
    #54
    akkor mit értetlenkedel, anélkül hogy megnéznéd?
  • C7
    #53
    á,csak belenéztem...
  • Shiwo
    #52
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy nézted te a filmet ? tisztán láccik a kezén, hogy először fémes, mikor még beszél az ezüst utazóval, majd mikor az visszakézből lecsapja 1 sugárral, utána visszaalakul a keze..ergó az ezüst utazó alakította vissza emberré..
  • C7
    #51
    aha, csak azt nem értem h a szerves fémmé alakulást hogy küzdötte le. mert az egyben csak az arca nem volt a végén fém, de volt egy maszkja... itt meg amikor találkozik Reedékkel, nincsen semmi fémnek nyoma
  • Shiwo
    #50
    azt tudom, de azért nem nevezném kozmikus erőnek :)

    az megvolt neki, használta is a filmben párszor..
  • C7
    #49
    de tod az első részbe ő is elkapta a sugárzást, azért nyerte ki a konnektorból az elektromosságot, és azért kezdett fémmé fejlődni... úgy erősítette magát, h energiát nyomott a gépbe h Ben visszaváltozzon, ő meg jobban megváltozott... a pajzs mögött is érte a sugáárzást, mint Reedet meg a többieket...
  • Shiwo
    #48
    amúgy én szívesen látnék 1 olyan folytatást, amiben galactus (ismét) feltünik, és az f4 mellett végre feltünne más szuperhős is.. (x-ek, bosszú angyalai, stb.) és közös erővel rugnák seggbe galactus-t..
  • Shiwo
    #47
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    milyen kozmikus energiája ? az 1be nem kapott kozmkus energiát, csak vmi villámokat szórt, de azt tudja ebbem is...ebben meg ahogy az ezüst utazó, úgy ő is a szörfből nyerte az energiát..miután leszedték róla, már nem volt neki kozmikus energiája..
  • C7
    #46
    hát az igaz... belnézegettem, és nemtom, [spoiler]mit keres benne von Doom? azt tom, he elvezsi a silver surfer erejét és deszkáját, azt is tudtam, h életbe maradt, igaz nemtom hogy, de hogy tűnt el a kozmikus energiája?
  • kisduck
    #45
    Itt a filmelözeteseknél a fatasic four 2 tartalmát jól leirták! pl.: 2 lány 2 fiú szuperhős és ez még semmi! aki irta az előzeteshez a kommentet az a film egyik részét se látta!
  • knightbali
    #44
    Hát én nem nagyon tudtam kivenni Galactus alakját, mondjuk ez azért volt mert írtó szar minőségben töltöttem le :) .
  • Nyarlathotep
    #43
    A lényeg, hogy cigi volt elötte!
  • Hedgehunter #42
    Most megfogtal.... Te aztan egy savanyu fostalicska lehetsz aki meg a 'kakan is csomot keres'....
  • Nyarlathotep
    #41
    Azért tündibündi, mert látható Galactus, még az arca is!
  • Bokafix2
    #40
    Ben-t bírom, a sziklafejűt... Mikor az 1-ben megkövült sírt-rítt, hogy vissza akar változni, és a 2. rész végéig többször is teljesült ez a vágya, (az 1-ben Doom visszaváltoztatta, a 2-ben képességet cserélt a Fáklyával) de ennek ellenére megmaradt kavicsnak.
  • Hedgehunter #39
    Miert ne lattam volna...? Ja vagy te nem latsz el csak a hatarig....
  • Nyarlathotep
    #38
    Idézet egy másik topicból ahová te írtad...

    "silver surfer...... A legjobb film eddig amit lattam, X men 3 volt eddig meg lord of the rings, pokember...
    Galactus nincs benne sajnos de igy is hatalmas....!!!!"

    Milyen kár, hogy nem láttad te ezt a filmet! De a lényeg, hogy cigi volt elötte!
  • Hedgehunter #37
    Ma neztem meg moziban elajultam tole olyan jo volt... A legjobb mozi a X3 ota.... Tokeletes... (persze cigi volt elotte)
  • knightbali
    #36
    Pontosan, nekem is ez volt a bajom vele, lehet ha jobb minőségben látom, még jobban bejön.
  • zsozsizsá
    #35
    Megnéztem és elég jóra sikeredett csak a végén sötét és ezért nem lehetett látni sokat(mozisan):D és pont az izgi jelenetnél:(
    De nagyon jó volt csak kicsit hosszabra számítottam, nem baj jó ez:)
  • knightbali
    #34
    Nem rossz film, az 1-nél klasszisokkal jobb.
  • C7
    #33
    tökéltesen igazad van... nemtom valamirevaló felirat már van hozzá? filmet le se szedtem, csak egy samplet, de azon nekem alacsonyank vagy hogy mondjam, tú szélesnek láccott... na meg mostanába minden film amit leszedek TS várjunk már valami jóra
  • Cuchulainn
    #32
    ... persze megértem, nincs spoiler tag - hoppá de van!
    De ráadásul nem is csak annak lőtted le aki alapból semmit nem tud a F4-ról hanem annak is aki a képregényt ismeri és kíváncsi lett volna miben más a film...
  • ffxi
    #31
    jah úgy, nem vágtam a témát :)
  • Bokafix2
    #30
    Az okés, de a magyar premier még csak 1 hónap múlva lesz.
    Na de, azért én már töltöm...
  • Shiwo
    #29
    [email protected]ő után köpönyeg...
  • Nyarlathotep
    #28
    Itten lehet olvasni Ezüst Utazó kollégáról!
  • Nyarlathotep
    #27
    JA bocs, SPOLITER, vagymi! :)
  • Nyarlathotep
    #26
    Szegény Storm jól meghal a végen, de nincs gond, mert a Surfer isten módjára még a halotakat is képes feltámasztani, és gond nélkül seggberugja Galactus-t, amibe a film szerint ő is beledöglik! :( Amúgy király film! :)
  • ffxi
    #25
    hát...öhm...nos...
  • Bokafix2
    #24
    Az meg hogy lehet? Még miko' lesz a premier....
  • Shiwo
    #23
    bakke..már tényleg tölthető lefele..
  • Bokafix2
    #22
    Hogy micsoda??
    Jóra sikeredett? Tán láttad-é, hogy így nyilatkozol?
    Ne őrjíts meg, hogy már láttad...
  • Pheaper
    #21
    egész jóra sikeredett a film:)