66
msn helyett! Gaim, Trillan, és társaik
  • blackgamer
    #26
    Gizmo (már a neve is jó :)



    + a regisztrációval blog is jár és sok egyéb más

    itt van még pár link
  • nyamiag #25
    MSN Messenger 7.5 ----> emesen
  • YakooZa
    #24
    az ikonok cserélhetők:S
  • Thanatos
    #23
    az msn és a messenger mióta a magyar nyelv része hogy iylen nagyon hagyományörzösködni kelljen velük? (amugy igazad van csak az indoklás pocsék... :P)
  • Rexor
    #22
    Google Talk
  • TothLaci
    #21
    MSN az Microsoft Network!
    Messenger csak ennek az egyik része...
    Engem kifejezetten idegesít, hogy a többség "emesen"-nek hívja. Hülye megszokás, ha pontosabbak "lennénk", akkor szebb lenne a nyelvünk, nem lenne ennyi több jelentésű szavunk :)
  • Borg
    #20
    www.meebo.com
    webes mindenes
  • eLiXir
    #19
    What The Fuck ?! Használj ICQ-t !

    3nj0y ;-)
  • VRSDM
    #18
    én a google-talk ra szavazok, minden téren a legjobbat nyujtja...
    buta lányok miatt van msn-en haveri kör miatt meg nonstop online g-talk ;)
    tökéletes párosítás
  • Gladiator
    #17
    én meebot használok. hát nem egy csillivilli, de nekem megteszi. mióta nem működik vmiért az msn programja rá vagyok kényszerülve erre. fő negatívuma, hogy nem lehet fileokat küldeni és fogadni.
    www.meebo.com

    meg van vmi ebuddy is. annak a címe gondolom www.ebuddy.com
  • neevous
    #16
    törölt hozzászólás
  • MrTressy
    #15
    nlam stabil bár én egy régebbi változatot használok belöle mert az új ikonjai nem tetszettek
  • Dj Faustus #14
    Trillian?
    Gaim?
  • laliking
    #13
    static-x forever :)
  • YakooZa
    #12
    hmm.. attól függ hogy rakod össze... ugyis lehet hogy stabil legyen mintállat... és akárhogyis mégmindig jobb mint MSN
  • YakooZa
    #11
    ő egy programra gondolt amiben használhat msn protocolt, de mégsem kell a szar msn programot hasnalnia... XD
  • alert
    #10
    A Miranda az szinte mindent kezel. MSN, Yahoo, ICQ stb és skinnelhető de van tök alap kezelőfelület is... Én kipróbáltam de csak azért nem használom mert rettentő bugos. Sokszor fagy (legalábbis nálam és haverjaimnál) valamint művel fúrcsaságokat. Csak így tovább a fejlesztőknek, várok még egy-két verziót ha stabilabb lesz mindenképp áttérek.
  • YakooZa
    #9
    ^.^
  • PíszLávJuniti
    #8
    olyan kéne ami viszi az msn-t is, és lehetőleg minél kevésbé csili vili trendy gány.
    //Ja és nem hátrány ha valid xml-t generál lognak.
  • Punker
    #7
    skype + icq a tuti, persze kell 1 msn is a tudatlanok miatt :(
  • YakooZa
    #6
    aki meg olyan gyökér hogy megilyed az alapkinézettől annak elárulom hogy tökéletesen skinelhető... pl:
  • YakooZa
    #5
    Miranda IM

    msn-t valóban jobb minnél jobban mellőzni... szerintem mindenki csak azért használja mert minden ismerőse is azt hasznalja, mindenki azzal jön h "msn cím??" ördögi körforgás:)... pedig az ICQ sokkal jobb minden tekintetben szerintem... na mindegy ha a Miranda-val mind2őt hasznalhatod...
  • Rexor
    #4
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075637734
  • eörgs
    #3
    a cím mást takar :-@
  • Kmarha
    #2
    spike

    google biztos segit ;) bár ez szóban megy nem írásban. ICQ esetleg?

    Egyébbként a korlátozásoktól meg lehet szabadulni MSN-ben is. Meg érdemes a régi verziókat használni, nincs benne annyi idegesítő opció. És szerintem a baráti társaságod 99%-ának is MSN van, de a te dolgod ha változtatni akarsz :D

    Küldeni-fogadni sem kell, ott vannak az ingyenes tárhelyek.. képekhez meg tökéletes az MSN is.
  • PíszLávJuniti
    #1
    Milyen csevegő programot érdemes használni?
    Msn nagyon idegesítő, sok korlátozás, küldés fogadás nem tetszik benne. Trillannal egy bajom van, hogy az alap változatban több felhasználót nem igazán szeret kezelni, hiába hoztam létre, a kontaktokat nem váltja stb.