66
msn helyett! Gaim, Trillan, és társaik
  • Miguel125
    #66
    http://www.pidgin.im/
  • mester1987
    #65
    Sziasztok, nem tud valaki olyan programot, ami magyar és nem kell frissíteni és lehet vele MSN-ezni, semmi extra nem kell, csak hogy lehessen vele üzenetet vákltani MSN felhasználófiókkal, mert ha felrakom a régi MSN 7.0-t frissíteni akar hogy bejelentkezhessek :(
  • zvaragabor
    #64
    Ezt már nem tudom, konkrétabb fícsöröket nem tudok róla.
  • zserrbo
    #63
    És ha jól látom hangalapú kommunikációra sem képes, bár nem lenne ez az egyetlen klón ami ebben hiányt szenved.
  • zvaragabor
    #62
    aMSN
    MSN klón, ingyenes, nyílt forráskódú
    Vannak hozzá skinek, van live messengeres skin is.
    Sajnos a színkódokat nem ismeri.
  • Bakutyin
    #61
    Nagyon tetszik!
    Az msnenes szmálylijaimat hogy tudom átvinni a programba?:D Szerintem igenis kell egy két csilivili, persze, nem ésszerű a használata, de sokkal élvezetesebbé lehet tenni a beszélgetést, mittomén, egyedi szmálylikkal, meg mittoménmikkel... olyasmi alternatív messengert kéne csinálni ami teljesen illesztehtő az msnre, így könnyű átszokni rá, de nincs rajta sallang.
  • Miguel125
    #60
    Pidgin 2.0!(régen ez volt a Gaim) Most jött ki a final. Nekem eddig begyere...
  • Miguel125
    #59
    Nem tud valaki dátumot, hogy mikorra várható a Trillian Astra ?
  • Hacker13
    #58
    LoL
  • Hacker13
    #57
    www.teeeeeeeeeeevagyol.homo.com
  • Miguel125
    #56
    Trillian teljesen jó korrekt IM messenger program. Miranda is okés, de csak türelmes embereknek ajánlom... (én nem vagyok az )
  • PíszLávJuniti
    #55
    Kis próbálgatás után: A miranda sokkal jobb mint a trillan, ajánlom mindenkinek!
  • neevous
    #54
    Nekem az L7-esemen van egy eMSN nevű progi. Keress rá.
  • Doomista
    #53
    haveromnak van msn-je a mobilján,kiis probáltuk,és müxik :)
    csak nemtom hogy motorola v3-ra van e msn messenger,ha igen akkor hol.
  • Doomista
    #52
    nem létezik :(
  • Gerygrey
    #51
    Én az Agile Messengert használom Symbian UIQ alatt, egész jó kis mobil MSN+ICQ stb kliens.

    Nem tudjátok, létezik olyan progi Symbianra vagy pocket pc-re, amivel 3G hálózaton keresztül webkameraként lehet használni a teló kameráját és kvázi ingyen videotelefonálni MSN-en?
  • Doomista
    #50
    helyes.

    egyszer lekattam az icq-t,rémes volt.mirandát is,azis.gaimt is,azis.

    viszont mostmár az icq jobbá fejlödik,egyre jobb...gaim az még mindig szr...miranda meg a skinjei miatt,meg a sok részlete miatt jó.

  • Thanatos
    #49
    izé, ezt ne nekem magyarázd, vagy 4-5 évig mirceztem anno..., csak egyszerüen mivel már nem irc-ezek igy mirc-el se foglalkozok már, ennyi... :)
  • Doomista
    #48
    szoval:
    én nem hiába nyomok: ezt elirtam,nem hiába nyomom-t akartam irni.azaz nem hiába használom a programot.

    ha érti is az ember hogy kell irni benne,akkor jobban fogja szeretni: ezt ugy kell érteni,hogy a mirc nem csak csettelésre jo,hanem tudsz benne irni scriptet,saját szobát pl...ugye mirc.lap.hu

  • Thanatos
    #47
    én viszotn ennek a mondatnak a lényegét nem értem de hagyuk :D
  • Doomista
    #46
    gaimot is nyomtam 2 hónapig.nem rossz program.mert ugye még linuxra is van.
    linuxon is használtam :) (lásd.:uhu linux)

    alap egy program.sok pluginnal :)
  • Doomista
    #45
    pedig hasznos program ! én nem hiába nyomok.ha érti is az ember hogy kell irni benne,akkor jobban fogja szeretni :)
  • Doomista
    #44
    hát az igaz :=)
    csak nekem minek 2 acc :D
  • Thanatos
    #43
    jah mirc tényleg hazsnálhatobb mint trillian szarja :D habár nemtom hogy még midnig a mirc-e az egyedüralkodó, jópár éve nem irceztem már :D
  • Thanatos
    #42
    de mehet csak nem egy acc-on... :D
  • Doomista
    #41
    jobb ha inkább maga a mirc programot használjuk.maradjunk ennél de nagyon :)
    yahoo is nagyon jo program,most trillianban igaz van,de azis tök olyan mintha msn lenne...én meg szeretem az uj stilust.külön külön a jo néha.
  • Doomista
    #40
    nem.
    néha trillianos kedvemben vok,néha live messenger.
    viszont a skype,yahoo,ugye tök más igy az minden megy.nah meg a mirc is.
    viszont ugye a trllian és a live messenger,avagy a msn nem mehet együtt :)
  • Thanatos
    #39
    sőt mintha még mintha irc kliens is lenne benne bár asszem az télleg elég trágya szeegényben :D mongyuk ilyen betegségekből már kinőttem szerencsére szal az engem nem érint :D
  • Thanatos
    #38
    oks tetudod, csak akkor trilliant meg effective mire hazsnálod? :D icq helyett vagy mi? :)
  • Doomista
    #37
    de.
    de jobban szeretem ha nem beépitett.
    mind1ik program más stilusal rendelekzik,olykor eltérö,de van hasonloság.meg ha a gép is rendesen birja,meg tod,én ugysem dumálo sokat...csak ha keresnek.szoval nálam ez van...
  • Thanatos
    #36
    trillian tud msn-t meg yahoo-t nem? :)
  • Doomista
    #35
    skype,yahoo,live messenger,trillian. ezeket használom a gépen.vagyis most nem :D
    (mirc,ami pontosan nem ide valo.de ittis lehet csevegni szobákban stb)
  • hunbasser
    #34
    ya,régen én is messengernek hívtam,meg úgy h msn messenger,de mindenki csak msnnek hívta,és én is rászoktam,mert sokan csak így értették meg,h miről van szó,és ha vhová regisztrálsz,ott is úgy kérdezik meg,h msn,nem pedig msn messenger
  • North
    #33
    Én Gaimot használok. Jobban tetszik mint az msn, egyetlen bajom vele, hogy nem látom, hogy ki jelentkezik be, csak ha megnyitom a partnerlisát.
  • precision
    #32
    Ja még annyit hozzá, hogy a leírásban az is benne van, hogy telepítheted is magát a bitlbee -t a gépedre, de ez szerintem felesleges. Egyszerűbb és kényelmesebb ha valamelyik public bitlbee szerverre kapcsolódtok fel.
  • precision
    #31
    Nem teljesen témába vág (vagy mégis?) de itt van egy lehetőség, ezt haszhálom én is. Méghozzá egy irc - msn gateway (nem csak msn -t tud, de én csak ezt használom belőle). Szóval egy akármilyen irc klienssel felléphetsz msn -re. Igaz nem látszódnak a "gyönyörű" szmájlik meg a "fantasztikus" animációk és a "lenyűgöző" betűtípusok...de azthiszem ez nem is annyira negatívum. Egy hátránya van, hogy a fájlátvitel _még_ nem megoldott.

    Ja, és a link hozzá, magyar leírás: bitlbee
  • Kmarha
    #30
    ha jól tudom MSN-hez is jár az ingyen blog.

    De nem tudom miért szidjátok. Mondjuk lehetnek extra kivánságok. Nekem a 6.0ás tökéletes arra, amire használni szoktam. Beszélgetés, képek küldése, számok küldése, linkek küldése. Sosem fagyott még ki.. na jó, egypárszor nem akart belépni, de ennyi. Még a webcam is tökéletesen fut rajta. És nem, nem a windows messengerről van szó, az egy bughalmaz. A rendes MSNről.

    De jó láttni hogy van jó pár alternativa, és nincs monopolpiac :D
  • _Vegeta_
    #29
    Gaim gyerekek Gaim! Linux ala is van. ^^
  • guardian hero
    #28
    Nekem a Trillian vált be, Aikon3 skinnel. Több msn kapcsolatot is kezel egyszerre + ICQ, AIM, IRC...
  • robotnyk
    #27
    trilliant szeressük.