45061
10255461851509447102.jpg
  • Kokesz02
    #540
    De ugye hogy lehet vele videót fel venni?
  • PyRex
    #539
    lol ;)
  • G_ArchAngel #538
    Az iPhone törése illegális, kivéve ha AT&T, O2, T-Mobile szolgáltató kártyájával használod:)

    Én azért akarok Apple termékekre váltani tavasztól, mert elegem van a PC-kel és a magyar mentalitással együttjáró mutyizásból: mindent csak letöltenek, ellopnak, feltörnek az emberek, aztán sírnak hogy lefagy a telefon a frissítésnél, szar a programhoz a crack, 30 napos határ van a PhotoShophoz, de hétvégenként kétszer elkell menni partyzni, vagy új felnit venni a II-es Golf-ra...

    Az Apple adja ki 500 GBP-ért függetlenül, magyar divatmajom simán megveszi 200e-ért, igaz csak sms-t fog rajta írni, mert abból ad neki a szolgáltató havi 1000 ingyenest, arról meg fingja sincs, hogy kell a bluetoothot bekapcsolni...

    (Legutóbb az húzott fel, mikor az ostoba barmok a Leopardot tették fel PC-re és sírtak, hogy miért nem magyar...)

    Sry a kifakadásért:)
  • GregSB
    #537
    Ok, akkor úgy fogalmazok hogy mindenféle buherálás nélkül :)
  • Xing
    #536
    Én többek közt az ilyen dolgok miatt ábrándultam ki az Appleből.

    #532
    20.000-ért függetlenitik neked legálisan
  • Lacee
    #535
    én is erre voltam kiváncsi :)
  • Kokesz02
    #534
    mennyibe került?
  • PyRex
    #533
    ??? Én legálisan vettem (az USA-ban lett törve - ott az állítólag nem illegális :), onnan pedig behozták, elvámolták, stb. én meg kifizettem :)
  • GregSB
    #532
    Szupi, szóval ha jövő tavasszal legálisan akarok iPhone-t venni, akkor szolgáltatót kéne váltanom...
  • DJviolin
    #531
    iPhone mutyiban

    "Magyarországon az iPhone forgalmazási jogát a T-Mobil nyerte el, várhatóan 2008. tavaszától forgalmazzák a terméket.

    A MacBolt.hu visszatérő ügyfele vagy és vásároltál már tőlünk Macintosh számítógépet? Amennyiben szeretnél egy saját iPhone-t, e-mailben tudsz ezügyben kapcsolatba lépni!

    iPhone igény kizárólag a MacBolt.hu visszatérő ügyfeleinek

    A megjelenés előtti iPhone vásárlási lehetőség csak a MacBolt.hu visszatérő ügyfelei számára elérhető. Más viszonteladók ügyfelei számára nem. Telefonon nem tudunk tájékoztatást nyújtani vagy igényeket rögzíteni, kizárólag e-mailben. "


    Azért ez k*cs*gség. Miért csak a törzsvásárlóknak?
  • PyRex
    #530
    ezt a hivatalos oldalon is megtehetted, de az Apollo elég jo kis kliens. Egy baja van, hogy ha nem wifi-n vagyok, akkor annyira hülye, hogy folyamatsoan gprs-en kapcsolódik - magyarul nem tudnak hívni (omg) :))
  • GregSB
    #529
    Egy webapp, ahol be tudsz jelentkezni többek között az MSN-edbe is.
  • wolfaud
    #528
    MSN az van az apollo szofvaren keresztul de én mms akarok kuldeni!
    mi az a meebo?
  • GregSB
    #527
    Nem vágom hogy van -e MSN a feltört iPhone-ra, de ha nincs akkor jó hír lehet hogy tegnap óta lehet használni a meebo-t a telefonról. Az előző linkre kell csak elnavigálni a Safarival...
  • wolfaud
    #526
    Ez mind szép és jó egy biztos hogy a kezelése pofon egyszerű máshogy működik mint a többi nekem tetszik! de én se hasonlítanám össze semmivel! Amire nekem kell arra megfelel nekem egy igényes elegánsmegjelenésű telcsire volt szükségem!

    Más

    Van valainek olyan progira iphone ala amivel lehet mms-t kuldeni fogadni?
  • PyRex
    #525
    abban, aminek az apple is nevezi márpedig a legnagyobb tudású.
    a kezelőfelülete (tehát a hardver és a szoftver együtt) meg fényévekkel előzi meg a korát
  • Feldoras
    #524
    A magasan a legnagyobb tudas kicsit eros volt. Nem ez a legnagyobb tudasu csak ebbe van a legtobb ugynevezett "szemfenyvesztes". Jol irtad nem pda es apple szerint nem is okostelo, eppen ezert nem is hasonlitanam ossze egyik kategoria versenyzoivel se. Azt viszont alairom, hogy amit tud az profin van megcsinalva. A symbian lassusagaval vitatkoznek, bar ez is telefonfuggo.
  • PyRex
    #523
    bocs, ez nagyon összevissza sikeredett de hulla fáradt vagyok.
  • PyRex
    #522
    nem, az apple hivja telefonnak, azaz nem ők kommunikációs eszköznek hívják lol, de nem pda-nak (amúgy a pda-zás nem is neked szólt) de szerintem a 8gb tényleg elég. most őszintén: ha csak eccerre 5gb zenét vihetsz magaddal (a többi hely elég minden másra) a telefonodon, akkor az baj? 5gb-nyi zenét mire csak egyszer meghallgatsz, az több nap folyamatos hallgatás, annyit meg úgysem birja a telcsi lol. na de komolyra fordítva a szót: itunes elég gyorsan szinkronizál, szóval szerintem pofonegyszerű rámásolni / leszedni zenéket. én nem tudom, nekem bőven elég.
  • grizzly21
    #521
    nekem 1 gigas mp3 lejatszom van, es kb a fele van csak tele altalaban. minden heten frissitem a zeneket rajta, az miert nem megoldas? nem kell hogy egy szervervinchester legyen a zsebedben..
  • wolfaud
    #520
    Nekem 4 gigás van de teljesen meg vagyok elégedve!
  • Lacee
    #519
    akkor tisztázzuk: én a meglevő 5G ipodomat szeretném lecserélni, egy telefonálásra (urambocsá netezésre) is alkalmas eszközzel, ami ráadásként apple is.
    mivel van huszonvalahány giga zeném (oké nyilván nem hallgatom mindet, de azért legalább 10gb "hasznos teher" akad), olyan tárkapacitásra van szükségem, ami elbírja őket, plusz még egyéb programokat, fotókat tud tárolni. (tehát 8-10gb zene legalább lenne, plusz 1-2gb kép)

    ki hasonlította össze pda-kkal? nem fikáztam azokat akik vettek, hogy lúzer dolog most, az első szériára benevezni, csak elmondtam a személyes elvárásaimat. ez téged miért zavar?
    amúgy a TELEFON nem skatulyázás? :)
  • PyRex
    #518
    az a baj, hogy te is - és sokan mások is - be akarjátok skatulyázni a teleofont.

    ez NEM pda, NEM mp3 lejátszó, hanem egy TELEFON. És mint olyan, magasabb a legnagyobb tudású. Franc sem akarja a szar lassú symbian-os csodákhoz, vagy pda-khoz hasonlítani (bár hozzáteszem: egyre több progi van rá...)

    A 8GB meg nem tudom mire kevés, én sem vagyok kis igényű, de rátöltöttem a telefonra kb. 1700 képet, több száz zenét és még mindig GB-okban mérhető rajta a szabad hely...
  • Lacee
    #517
    mondasz valamit, például a 8gb memória nekem kevéskének tűnik a 30gigás ipodom után... egy 16-20 körüli méret már tetszene, a többi fícsörrel meg nincs bajom :)
  • GregSB
    #516
    Én még 1 évet kihúzok a jelenlegi telefonommal (6233), jövő ilyenkorra már kint lesz a legtöbb gyártó iPhone-riválisa, és emiatt valszeg a 2 gen iPhone is. Nagyobb lesz a választék, és lesznek olcsóbb alternatívák is (még akár az Appletől is, iPhone nano? :D)
  • Lacee
    #515
    nekem kb 2005 nyár óta van egy k750i-m, lassan kezd bekrepálni...
    itthon 130ezerért látom mindenhol, azért kérdeztem hogy akiknek van, mennyiért szerezték. természetesen kártyafüggetlenítettre gondolok.
  • G_ArchAngel #514
    én bementem egy O2-ba, volt belőle bőven, itt nem kaptak rá az emberek, Londonban a nagyobb memóriájú iPod + külön telefon a divat - 8 Gbyte meg édeskevés a forgalom túléléséhez:)

    igaz, a 269 GBP ár mellé 1,5 éves szerződést is kell kötni, nekem egy telefonom sem volt meg 6 hónapnál tovább:)
  • Lacee
    #513
    mennyiért vettétek?
    most olvasom, hogy ma jelent meg Angliában és Németországban, lehet hogy kéne hozatnom :)
  • PyRex
    #512
    1.1.1 alatt igen.
  • wolfaud
    #511
    Köszi a segitséget és sms iras kozben a szotarkikapcsolasra valami trukk?
  • PyRex
    #510
    persze, ugye az itunes egy adott könyvtárral szinkronizál, ha azon belül létrehozol mappákat (a gépeden) akkor ő is létrehozza a telcsin
  • wolfaud
    #509
    Valakinek sikerult a photonal albumokat csinalni?
  • wolfaud
    #508
    akkor lehet hogy megis megér 8000 Ft-ot?!
  • PyRex
    #507
    kerestem, de sajnos nem teláltam ilyet az itunes-ban. más is problémának írta külföldi fórumokon, reméljük, hogy egy frissebb itunes megoldja ezt a problémát, mert picit idegesít.
  • PyRex
    #506
    megcsinálhatod magad is, csak az hosszú és azért van benne rizikó is.
  • wolfaud
    #505
    Nekem is kb 1 napot birja de én elég sokat használom kb ugyan annyi idot bir az aksija mint a 6310i-m tudott! Valakinek megvan a magyarítás? mert olvastam hogy 8000 ezerért apgredelik a telcsit 1.1.1 re és magyaritjak de nem szeretnek 8000 ezret kiadni érte inkább magam csinálnám meg!
  • GregSB
    #504
    Először is grat a telefonhoz! :)

    Másrészt: amikor az ipodomra rakok képeket, akkor be lehet állítani hogy eredeti méretben, vagy butítva (ez az alap beállítás) töltse fel őket. Szerintem ez lehet az iphonenál is. Most nem tudom fejből hol láttam ezt a beállítási lehetőséget, de valahol a képszinkronizációnál keresgélj...
  • GregSB
    #503
    Részben ide is tartozik eza hír:

    Google Makes Its Entry Into the Wireless World

    "A brief demonstration of the Google software recently suggests that phones made using the technology will have features and design similar to the Apple iPhone."

    "Mobile phones based on Google’s software are not expected to be available until the second half of next year. They will be manufactured by a variety of handset companies, including HTC, LG, Motorola and Samsung and be available in the United States through T-Mobile and Sprint."

    Magyarán jövő év második felében a Samsung, LG, Motorola és HTC is valszeg ki fog jönni egy iPhonehoz hasonló kezelésű és dizájnú telefonnal - Google software-el. Élesedik a verseny :)
  • PyRex
    #502
    hát amennyit mostanában basztatom, épphogy egy napot, de tudni kell rólam, hogy napi 2 óra telefonálás minimum van és 2 óra wifin netezés + telcsi basztatás is (zene, stb), tehát azt mondom, hogy ha nem állandóan azt izélgeted, akkor azért elég jól bírja. :)
  • desigo
    #501
    Meddig bírja az akksija egy feltöltéssel?