45061
10255461851509447102.jpg
  • Kokesz02
    #620
    akkor jo
  • PyRex
    #619
    - felejtsd el a magyar menüt, baromság.
    - angol menüvel 1.1.1 verzió van már 100 körül is
  • Kokesz02
    #618
    van egy magyarnyelvü menüvel!!!
  • Kokesz02
    #617
    http://teszvesz.hu/search.php?string=iphone
  • Kokesz02
    #616
    kössz, már nagyon szeretnék venni egyett, csak elég drága:)
  • PyRex
    #615
    semmi, de szerintem egy átlagos kéz (ujj) simán tud gépelni függőleges állapotban is. asszem email-nél müxik az elforgatás.
  • Kokesz02
    #614
    sms irásánál ha vízszinbe rakod akkor mi történik?
  • Bence9292
    #613
    Hi!
    Hol érdemes iPhone-t venni az országban és hol a legolcsóbb? Ti hol vettétek?
  • XeroX
    #612
    Láttam iPhone készüléket magyar menüvel, valaki tudna segíteni, hogy honnan tudnám letölteni a magyarosítás hozzá ? és a telepítésében és kéne help. (Ha másképp nem megy jöhet priviben is)
    Thx.

    ---------------------------------------------------------------
    Már lassan 2 hónapja használom a készüléket, nekem nagyon bejön.
    ---------------------------------------------------------------
  • wolfaud
    #611
    Tudja valaki hogyha bedugom a hedset-et akkor hivásnál van a voice megy a tty hivás mi a kettőközött a külömbség??
  • wolfaud
    #610
    igen
  • Kokesz02
    #609
    amugy jól szól a fülese a telonak?
  • Kokesz02
    #608
    jo de neked menyibe kerül? kell valami viszonyitási alap.
  • PyRex
    #607
    szolgáltatótól függ meg csomagtól, stb...
  • Kokesz02
    #606
    és menyit?
  • PyRex
    #605
    mint ahogy gprs-en is ^^
  • Kokesz02
    #604
    edge-n kell fizetni a netért?
  • wolfaud
    #603
    igaz Vita forum!!

    Van aki updattelte a iphonnját?
  • PyRex
    #602
    megint egy semmitmondó üzenet... uncsi.
  • G_ArchAngel #601
    legalább nem az aljáról kell felhoznod:)
  • PyRex
    #600
    ne offoljátok már szanaszét a topicot....
  • grizzly21
    #599
    kisebb, okosabb, de ami a legfontosabb a hangminosege uberelhetetlen. egyszeruen tokeletesen szol.
  • Kokesz02
    #598
    mitől jobb a sony?
  • G_ArchAngel #597
    én Sainbury-ben láttam, ott a Sony drágább, de rondább:)
    ellenben nem vitatom, hogy jobb:)

    az iPhone+iPod gyermeke, a iPod Touch meg egy nagy átb*szás:)
  • grizzly21
    #596
    **korrekcio: a nano is flash memoriat hasznal persze, az ipodban van merevlemez
    **adalek: a sonyhoz kb 10K erteku fulest adnak, nanohoz valami gagyit.
  • grizzly21
    #595
    meg ugy is siman megerne azt a 30 fontot, de ha tenyleg ilyen arakon adjak ott akkor amazon:
    ipod nano 8gb (255 es 188 $)

    sony 8gb (185, es 170 $)

    Ja es a Sonyban flash memoria van nem winchester mint az ipod-ban :)
    Tovabba nehany idezet az amazon-os kommentekbol:

    "This tiny mp3 player is probably the best sounding mp3 player available. The sound is so much better than any ipod."

    "I won't even compare it with any other mp3 player as this is a class on its own. "

    "Personally i can say with 100% confidence that ipods sound quality is at the rock bottom."

    es en itt nem akarok reklamot csinalni a sony-nak, csak tenyleg furcsa hogy miert vesznek az emberek annyi iphone-t..
  • PyRex
    #594
    Én imac-et fogok valószínű, 2,4 / 24 coll :)
  • G_ArchAngel #593
    Londonban a iPod Nano (új) 8 Gbyte - 100 GBP, a Sony Walkman 8 GByte - 130 GBP:)
  • grizzly21
    #592
    az iphone szerintem szep, a minimal stilus nem a csicsakrol szol, szerintem nincs azzal gond. abban igazad van, hogy tenyleg sokan divatbol veszik, de ennek ellenere ha lenne most folosben annyi penzem, es nem lenne ez a feltoreses, szolgaltatos hulyeseg akkor en is vennek:)

    pont az iPod amit viszont tenyleg csak divatbol vesznek sokan. Nem mas az mint egy kozepkategorias mp3 lejatszo, sehol nincs hangzasban a sony-tol meg a nagyobb markaktol..az ara persze ketszer annyi. Azt tenyleg csak divatbol veszik es azert nepszeru.

    A macbook pro val kapcsolatban meg megint igazat adok, en is epp venni keszulok egyet, az 15os lesz.
  • G_ArchAngel #591
    sorry az OFFért

    nem a 100e-t sokallom, a számomra fontos feature-öket keveslem/vagy gyengének tartom:)
  • G_ArchAngel #590
    talán, mert azon tudok dolgozni?:)
    a mostani HP notebookom sem rossz, de a képfeldolgozásban verhetetlen az Apple (Aperture/Lightroom/PS), no meg az ArchiCAD is jobban fut rajta...
    (ez a HP 1,5 éve napi 14 órát megy, kicsit fáradt már...)
  • desigo
    #589
    100 ért sokallod az iPhone de 700 ért macBook Prot akarsz venni.

    hm
  • G_ArchAngel #588
    (aha, leginkább, mikor az idióta rendőr úgy lőtte a gránátot márc.15.-én, hogy a fotósok és a rendőrök fulladtak majdnem meg...:D)
  • DJviolin
    #587
    Bocsánat, hogy közbeszólok, de én egyeránt szeretem az iPhone-t és az N73-at is. Mivel nincs elég pénzem iPhone-ra, én erősen gondolkodok egy N73-as megvételén. Talán a Nokia eddigi legjobb konstruckiója ez a telefon (célcsoport, ár/érték, szolgáltatások, minőség szerint), szóval nem fikázni.

    Egyébként én nem vagyok egy fotós, sőt tök béna vagyok, meg nem is értek hozzá, de szerintem lehet egy N73-assal is főoldali fotót csinálni a nívós NatGeo-ra, ha éppen arab kirándulásunk alkalmával Oszamát kaptuk el épp újságvásárlás közben. Ugye értitek. :)

    Meg az "utcára" is sokkal ésszerűbb egy jó kamerával felszerelt mobilt kivinni, mint mondjuk egy 300ezres Nikon-t, vagy Canon-t, amikor bármelyik pillanatban lezúzhatja a rendőrség vagy a tömeg. A fotósokat meg megvédi (vagy nem) a Press mellény.
  • PyRex
    #586
    még nem volt alkalmam, de ki fogom próbálni.
  • wolfaud
    #585
    Hogy megszakitsam a vitat en probaltam a skypeota weboldalrol a chateles mukszik egesz jol de a hives nem kicsorog de amikor felveszem se en se a masik nem hall semit valaki tesztelte ezt rajtam kivul?
  • PyRex
    #584
    off:

    akkor még havilap volt asszem, nemtom most milyen :)

    on:
  • G_ArchAngel #583
    tényleg bocs
  • Sly06
    #582
    Csak közlöm hogy ez telefonos fórum sőt kimondottan iPhone-nal kapcsolatos !!
  • Sly06
    #581
    nekem volt Nokia N70 ami ugyan csak 2mp -es volt, de szerintem közel nem csinált olyan jó képeket mint az iPhone ami ugye szintén 2mp-es..persze izlések és pofonok..