15
  • irkab1rka
    #15
    Szerintem a 3g-t kb úgy baszta el a magyar mobilszolgáltatás, mint az mms-t.
    Vaz, annyira dől a pénz hozzájuk, hogy bármelyik vezető hozhat idióta és hibás döntéseket, akkor is dől a pénz hozájuk és senkit nem rúgnak seggbe.

    Kár érte, mert a szélessávú mobil fontos és hasznos dolog lenne, végre nyáron kimehetnék a parkba, a friss levegőre csézni :)

    És a barátok köztöt meg igen nagy ívben szarom le. Ha nem emlegetnék a neten az újságírók (és csak ők!) akkor azt sem tudnám, hogy megy-e még ez a sorozat.
  • mazsa
    #14
    Nem szóltam, már látom. :)
  • mazsa
    #13
    A bal oldali szőkéről nincs kép hátulról? :)
  • Sadist
    #12
    Én úgy kb. leszarom, hogy milyen betűvel meg számokkal illetik ezt a sok parasztvakítást. Számomra a lényeg, hogy tudjak telefonálni, meg SMS-t küldeni, lehetőleg minél olcsóbban. Meg ha esetleg arra vetemednék, hogy wifi helyett mobilon keresztül netezzek, akkor csak rádugjam a gépre és normális sebességgel működjön. Ezt is minél olcsóbban, nem ám százezrekért.
  • m4G1c
    #11
    És vajon az árak pofátlanul magasan tartásáról lesz szó?
  • HuAn82
    #10
    Jó csajok!
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Pászmeg, én ikerben is bevállalnám őket!
  • Darth Sith
    #8
    "Véleményünk szerint a technológia önmagában viszont még nem termék, senki nem fog jólcsengő betűszavakra előfizetni. Ezért szükség lenne a televíziók, művészeti műhelyek és tartalomszolgáltatók szorgos munkájára, hiszen az egyszeri felhasználó nem 3G-zni szeret, hanem Barátok Köztöt meg Híradót nézni"
    ez úgy kb mindent elárul a célközönségről...
  • sylas
    #7
    http://www.myspace.com/carmenandcamille
    http://www.carmenandcamille.com/

    máshol is kerestem muzsikájukat de semmi wikipedian sem találtam róluk leírást
    lehet még újak :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #6
    nekem is :)
  • Bith
    #5
    Nekem tetszenek a csajok. Pláne párban :P.
  • JimKirk
    #4
    Hmm kellemes nenik!
  • Gerygrey
    #3
    Én nem Híradót meg Barátök köztöt akarok nézni a telón, hanem 3G-zni :)
  • Zocsi
    #2
    Hát miért baj az, ha a szuperszexi lánynak oszlop lába van? Mint egy igazi kariatida!
  • Cactus
    #1
    "Az ingyencirkusz két értelmes programja a Hooligans koncert és egy Kanadából idecsöppent dögös zenét játszó, szuperszexi ikerpár Carmen és Camille rock koncertje, amiből a sajtó egyből kapott egy kis ízelítőt. "

    Hehh, azért ez is ízlések és pofonok. Nekem nagy pofon :)
    Még hogy szuperszexi :D LOL :)