7294

A dohányzás káros az egészségre, és ez alól nem képez kivételt a vízipipa sem!

Mennyire káros a vízipipázás?
Edios gyűjteménye
  • Bazsalusz
    #7294
    5000.- ért vihető!
  • rooney8
    #7293
    zsír, köszi :)
  • karajjj
    #7292
    link
  • rooney8
    #7291
    na az még nem is vészes. akkor ha legközelebb arra járok, beruházok egyre.
  • karajjj
    #7290
    akkor viszont ott, ahol a dohányt ajánlottam, a szomszédos pipaboltban van saját márkás cső 3k körüli áron
  • rooney8
    #7289
    hát pont a mintája zavar. külsőség szempontjából nem nagyon vagyok válogatós, de azért ez már nekem is sok :D
    no mindegy, egyelőre marad a gyári, aztán majd meglátjuk.
  • karajjj
    #7288
    azért linkeltem be azt, mert minőségi darab, nagy az átmérője és mosható, csak a mintája indétlen, ha az nem izgat, akkor van egy 5ezer forintos csöved 1500-ért, az eldobható meg kb vicckategória, szívni is alig lehet rajta
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2014.08.20. 14:48:04
  • ocskoszilard
    #7287
    köszi, addig már nem jutottam el az olvasásban :)
  • rooney8
    #7286
    hú, ez nem igazán tetszik :D
    amúgy nézegettem, 2500-ért már van mosható. majd be kellene ruházni egybe.
    egyébként ezek az eldobható csövek nagyon bóvlik? 600 ft-ért már van, ha csak az esztétika miatt ilyen olcsó, akkor nem túlzottan izgat. vagy mitől egyszerhasználatos? :D ezek
    Utoljára szerkesztette: rooney8, 2014.08.19. 21:11:34
  • karajjj
    #7285
    ha nem zavar a mikulás minta, akkor a sultanban lehet, hogy van még 1500 forintért katt
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2014.08.19. 20:50:33
  • rooney8
    #7284
    na tegnap ellátogattam. ha már ott voltam, akkor vettem egy vortex kerámiát is. nakhla mizo őszibarackot vettem, hát valami isteni :) mostantól csak mizo-t veszek :) már csak egy normális cső kellene.
  • karajjj
    #7283
    #7279
  • ocskoszilard
    #7282
    Na, most hogy ennyire beindult itt az élet, újra megkérdezem, hogy Budapesten vagy Szegeden hol lehet kapni al faker dohányt, mert sehol se láttam még, mióta dohányboltok vannak :D
  • vegicsek
    #7281


    minden másodperce arany :DDD
  • rooney8
    #7280
    na azt majd meglesem, nincs is olyan messze, köszi :)
  • karajjj
    #7279
    11. ker fehérvári úton a prezident mellett a dohányboltban, mindenféle nakhla, fakher és serbetli dohány van, direkt pipára vannak specializálódva
  • rooney8
    #7278
    közben vettem egy kólás nakhla-t ("természetesen" megint csak nakhla volt a boltban, azokból is full szar ízek), hát ettől sem vagyok elájulva
  • rooney8
    #7277
    közben megtaláltam az előző pipámnak a gyári csövét, már le is szedtem róla az ótvar, szarrá rozsdásodott csövét, valamelyik nap megyek a boltba és veszek hozzá ilyen csövet. ha jó, akkor megcsinálom a másikat is :)
  • karajjj
    #7276
    köszönöm, de ez vadiúj, garanciáztatni fogom szerintem
  • Bazsalusz
    #7275
    Ha érdekel a pipa eladó nagyon olcsón csak ne legyen már itt mert útban van. :) Nem tudok mit kezdeni vele, 2 éve ide-oda rakosgatom. :)
  • karajjj
    #7274
    Asszem vihetem is vissza az új pipát, most vettem észre, hogy ferde a cső a test aljában, tegnap láttam, hogy van rajta egy enyhe horpi, de mondom kis hibával a zongora is szól, de most jobban megnéztem, és hát:

  • Blekk Síp
    #7273
    Ha már herbal, akkor én ezt ajánlom:
    LINK
    Az íze és a füstje is nagyon jo, egyetlen hibája, hogy nincs meg az a jellegzetes karakter/töménység, mint a normal dohányoknal. Ezért mostanában ugy használom, hogy 200g herbalba keverek 50g normal dohányt, így legalább nem olyan,. mint ha hegyi levegöt szívnék. :D Mert komolyan mondom a sima herbalt csak szívom-szívom és rendesen belefárad a tüdőm.
  • krisz073
    #7272
    Én is kérhetnék egy privátot?
  • rooney8
    #7271
    köszi
  • karajjj
    #7270
    Dovok egy privátot!
  • rooney8
    #7269
    netről tudsz, vagy ismerőstől? ha netről, akkor tudsz dobni valami elérhetőséget? most már csak kipróbálnám én is :D aztán ha tényleg nem rossz, lehet beruházok egy al fakher-be (akár nagyobb kiszerelésben, hisz úgy jobban megéri)
  • karajjj
    #7268
    750ért tudok 50 grammost mindenféle ízben, igaz nem fakher, próbáltam többfélét, kibaszott jó füstje van és az íze is jó némelyiknek, de a legtöbbnek olyan utóíze/illata van, mint a füstölőnek, azt meg nem igazán bírom, szóval összegezve jó, de nem az igazi
  • rooney8
    #7267
    amúgy e-bay-en láttam, hogy van al fakher herbal dohány. olvastam már ezekről a herbal dohányokról és eléggé egybehangzó vélemény van róla, hogy nem túl jó. na mondom utánanézek, lehet al fakher-ből nem olyan vészes. találtam is egy oldalt, ahol írnak róla (itt), és nem is lehet olyan rossz. ti már szívtatok ilyet? amúgy árügyileg nem sokkal olcsóbb, 1300 környékén van az 50 gr.
  • vegicsek
    #7266
    Szultánban volt vödrös kiszerelésben KILÓS Al Fakher. Mindig csak elborzadtam rajta, hogy jójó, dehát ez rámszáradna, meghát TÖBB EZER forint :D
  • karajjj
    #7265
    meg mikor lehetett még pultalól venni 800 ft-ért kimértet, fúú de fasza volt a karamell!
  • karajjj
    #7264
    nekem 4-5 féle 50g-os mindig van itthon, de szokott lenni több is, plusz vannak azok, amiket megvettem, megtömtem egszer-kétszer, de olyan fos, hogy rámszárad, meg mentás mindig van itthon, mert a menta majdnem mindennel jó! :D
  • rooney8
    #7263
    általában csak egyet, nincs píz felhalmozni, mert sokszor szívok és hamar elfogy :D bár nemrég kaptam egy rokontól jó pár grammot, így volt választási lehetőség, de lassan azok is elfogynak. vicc bakker, hogy 1500 ft 50 gramm dohány. ősidőkben még 300-400 ft-ért dobták utánunk.
  • Hecker007
    #7262
    Én üvegben tartom :D de kb fél kiló dohányom szokott lenni az hangulat és társaságfüggő, hogy meddig tart ki
  • karajjj
    #7261
    tényleg nem hallottam még erről, :D van otthon olyan 2almám, amit lehet, hogy rászánnék erre

    tényleg, ki mennyi doboz dohányt tart otthon?
  • Hecker007
    #7260
    De itt pont ez a lényeg, hogy nem fogod égetnek érezni :D Nem akarok én térítő lenne én kedvelem ezt a technikát, csak a mostani dohányárak mellett inkább hanyagolom és igyekszem spórolósan tömni.
  • karajjj
    #7259
    jogos :D
    egyébként csatlakozom, én is azt vettem észre, ha kicsit is megkapja, baszhatod az eredeti ízét, ami pedig utána jön, ízlés kérdése, hogy kinek mennyire jön be
  • vegicsek
    #7258
    Jó hát a leégett tejbegrízre is lehet azt mondani hogy karakteres az íze, szerintem inkább szar, ez már tényleg ízlés kérdése :D
  • Hecker007
    #7257
    Mert a többi dohány nem ég meg és én úgy vettem észre, hogy erősebb, teltebb lesz az íze az egésznek. Egy hátránya van, marha sok dohány kell hozzá és a kerámiát is elég kimosni utána.
  • karajjj
    #7256
    de az miért jó, ha megég a teteje?
  • Hecker007
    #7255
    Nagyobb kerámiába több dohány fér és tovább szívható, nekünk volt hogy kb 8-10 órán át tartott egy tömés egy nagyobb egyiptomi kerámiába, fél kilós fa szenet pakoltunk rá, mert untuk a kis kókusz szenek gyújtogatását :D

    Konzollal nekem az volt a bajom hogy túl nagyon rajta a lyukak és a hamu könnyen a dohányra hullik, meg túltöméses technikához se éppen szerencsés, mert ott pont az a cél hogy a fólia hozzá érjen a dohányhoz és a dohány felső rétege megégjen.