174
Rescue Me
  • vg
    #174
    Nem.
  • Quantumleap
    #173
    Most a negyedik évad elején járok. Azt kérdezném -ha lehet, csak egyszerű igent vagy nemet várok- ,hogy Tommy le fog valamikor komolyabban bukni a skizofréniájával? Tehát lesz-e súlyosabb rajtakapás az egyszerű "Te kivel beszélsz?" szituknál?
  • desigo
    #172
    Csokis sütipor súlyos volt az utolsó részben
  • IXEMGabeo
    #171
    most is azt mutatják ahogy a csávó szexel:D érdekes egy sorozat
  • gibson9
    #170
    Jó sorozat volt ez :) és csak azért múlt idő, mert vége, de attól még jó sorozat ez :)
  • ProGabe #169
    összességében nagyon fasza volt az egész sorozat! a 2-ik évad (és a 3-ik eleje) színvonalát már-már megközelítették egyes részek az 5-ös végétől a befejező epizódig

    van pár poén, amit sosem fogunk elfelejteni, és persze ez a banda is ott van a "fasza lenne közéjük tartozni/ezekkel jó haverok lennénk" listán. ugyebár ez az utóbbi a lényeg: jó karakterek nélkül egy sztori fabatkát sem ér

    1-2 éven biztos újrázom az összes részt!
  • BiG G
    #168
    vége :C

  • desigo
    #167
    9/11: The Day of the Attacks

  • IXEMGabeo
    #166
    ebbe a sorozatba, ha mindig belenézek a szőkehajú csávó, (Dennis Laid?), állandóan nő ügyekbe keveredik és igencsak szemérmes:D:D:D, túzoltót játszik, de hogy mennyi gondja van állandóan:D
  • ProGabe #165
    holnap, ami nálunk ugye csütörtök, vége lesz a sorozatnak!



    azt hittem ez min. 13 részes évad lesz :S
  • desigo
    #164
    ejj lemaradtam a 7x03-nál :(
  • ProGabe #163
    7x08

    D:
  • ProGabe #162
    nagyon jó a 2-ik rész! könnyesre röhögtem magam! méééééég ilyet!
  • desigo
    #161
    A drámával nem is lenne gond csak ismétlés ne legyen benne.
    Az,hogy éppen ki iszik és ki próbál leszokni eléggé unalmas már.
  • ProGabe #160
    remélem hatalmasat fog ütni ez az évad, bár félek, hogy túl sok lesz benne a dráma az évforduló miatt

    na meg a Damien-es részeket is jó lesz, ha hanyagolják, majd' befostam most is :D
  • desigo
    #159
    Nem volt nagy durr az első rész,ott folytatódott ahol az előző rész abban maradt.
    legnagyobb:

    Na jó,józanok gyűlése egy bárban.
    Nagy ötlet,maradnék de mennem kell a játékfüggők gyűlésére a kaszinóba.
    Azért hívjatok majd ha megint piáltok.


  • zaki
    #158
    már fent is van torrenten

    Rescue Me S07E01 720p HDTV x264-IMMERSE
  • gibson9
    #157
    Akkor talán hajnalra már tölthető is lesz és talán másnapra már felirat is lesz.. de sok a talán :D
  • desigo
    #156
    hopp az ma van :)
  • ProGabe #155
    hát, ez kemény lesz!

  • desigo
    #154
    wow
  • gibson9
    #153
    Rescue Me Season Premier July 12
    Facebookon olvastam Denis Leary lapján.
  • gibson9
    #152
    szerintem a sorozat mély pontja a 4. évad volt.. legalábbis nekem az jött be legkevésbé.. de kétségtelen, hogy az első 2 évad a legjobb :) Remélem az utolsó évadban több tüzet látunk és kevesebb lelkizést, sírást stb.
  • desigo
    #151
    Most végeztem mind a hat évaddal.
    Sajnos az 5-ik,6-ik évad részei egyre gyengébbek lettek.
    A korábbi évadokban Mike bénázásai,dumái Sean noobságai,Kenny poénjai nagyon magas szintre emelték a részeket.
    Tommy és Teddy bácsi eléggé megfakult a sorozat végére, viszont Colleen részegeskedésén lehetett nevetni.
    Az utolsó évad egyik legjobb jelenete nekem az volt amikor Ferrara kiosztotta a központban a nagyfőnököt majd következő jelenetben tolat be a két tűzoltó autó a helyére
    Jerry nagyon hiányzott a csapatból bár valamilyen szinten fekete Shawn pótolta a hiányát.
    Most van idejük a készítőknek kitalálni ütős részeket.
    Remélem,hogy nem Janet és Sheila sírdogálását kell majd nézni mert így is sok idő elment már ezzel :/
  • gibson9
    #150
    én is így tudtam
  • zaki
    #149
    azt hittem 9/11-én a 10. évfordulón
  • ProGabe #148
    ...és szeptember 5-én ér véget :(
  • #147
    Rescue Me: az utolsó szezon július 12-én kezd.
  • Megtörhetetlen
    #146
    Mire függnél rá? a sorozatokra? Hisz előbb utóbb mindnek véga van, le is kell forgatni... És a jobb sorozatok nem olyanok mint a Barátok Közt hogy nincs évad nincs semmi csak minden este a borzalmas rettenet lepi meg az RTL klubbot...
  • mojito10
    #145
    Köszi az infókat!
    Szerintem sem éri meg net-re előfizetni. Ott a wifi.
  • Thaison
    #144
    valószínűleg ha a netesben nincs benne akkor ebben sincs, mert lényegében azok vannak benne a Playerben amik ott is fent vannak. Amúgy meg tényleg a jellem tesz valakit függővé, nem telefon tulajdonságai:) A programról nem sok tapasztalatot lehet olvasni. Én kipróbáltam egy X10-en,wifi-vel és tökéletesen működik, teljes képernyőn is lehet nézni + bele is tudsz tekerni. A képminőségre nem lehet panasz szóval nem értem azokat akik azt mondták hogy szétesik a kép, ez talán mobilnet mellett lehetséges de abban sem vagyok biztos. Ott nem próbáltam ki. Majd azt is megteszem;)
  • JürgenKlinsmann
    #143
    Szerintem sem lesz emiatt valaki sorozatfüggő. Ez egy buta érvelés, nem az eszköz, hanem a gyenge jellem tesz valakit függővé. Nincs hozzá külön csomag, legalább is a T-Mobile oldalán nem találtam, de szerintem egy nagyobb mobilnet csomaggal (legalább 3GB) már azért el lehet vele lenni. Nem kell mindig mobilneten nézni, az amúgy sem gazdaságos, bármilyen csomagról is legyen szó... Youtube-ot sem illik mobilneten napi 1 órában bámulni, mert a nagy adatforgalmú csomagokat is hamar lenullázod...

    WiFi a megoldás erre. A Jog/Ászok meg nem tudom fent van-e a Playben, de elvileg az AXN-en futó sorozatokat meg lehet benne nézni. A webes AXN Playerben nincs benne még.
  • katakpult
    #142
    Nem feltétlenül lesz mindenki sorozatfüggő, akinek van egy SE Androidos telója. Elvégre ott az adatforgalom, és a mobilinternet előfizetések elég drágák. Vagy van külön erre egy csomag, amivel kedvezményesen nézed a részeket?
    A videót meg lehet állítani. Olyan felépítése van, mint a videotáraknak, megosztóknak.
    Nemrég kezdődött a Jog/Ászok is az AXN-en, azt nagyon dicsérik.
    Annyi még, hogy ami eredetileg nem AXN-es sorozat, azt nem lehet megnézni ezzel az alkalmazással?
  • mojito10
    #141
    Lassan a mobil és a számítógép teljesen átveszi a tv szerepét. Mindent meg lehet nézni Online vagy le lehet tölteni, most már mobilon is lehet tv-ni. Bár azért sokkal nagyobb élményt nyújt egy szép nagy plazma tv-n nézni a kedvenc sorozatunk, de tényleg praktikus, ha úton vagyunk és unatkozunk csak előkapjuk a mobilunk és máris nézhetünk valami vicces sorozatot. Jó, hogy egy hétig meg lehet nézni a sorozatot, így rád van bízva, hogy neked mikor engedi az időd. Arra vagyok kíváncsi , hogy meg is lehet állítani és onnan folytatni, mondjuk fél óra múlva?
  • JürgenKlinsmann
    #140
    Hát nem nézem az összes AXN sorozatot, de szerintem a Ki vagy doki elég jó, bár nem tudom te mit értesz igényes alatt, mert ennek a sorozatnak alacsony a költségvetése, de ennek ellenére jó! :)

    A másik jó szerintem az NCIS: Los Angeles. De mindegy is, gyere át valamelyik sorozatos topikba, ez a Rescue Me témája! :)
  • babapofe
    #139
    Amúgy elég okos húzás ez az AXN-től - ezzel a Player alkalmazással garantáltan sorozat függő lesz minden androidos SE tulajdonos :D :D Egyébként én a Ments meg!-en kívül nemigen vágom az AXN-s sorozatokat. Ez viszont eléggé bejön. Tudtok ajánlani még valami ilyen, vagy ennél magasabb színvonalú cuccot a csatornáról?

    Csak hogy mit nézzek a mobilomon a Ments meg!-en és az AXN Zoom-on kívül B-) B-)
  • denfer
    #138
    Kitalálnak már mindenfélét. Nem igazán nézek sorozatokat, úgyhogy igazából engem ez nem érint. Telefonra sorozat Komoly!! Barátok közt is mehetne rajta ennyiből, azt nézném én is.
  • JürgenKlinsmann
    #137
    Áhh... mobilon felesleges a Flash Playerrel bajlódni, videókat meg tudod nézni a különböző lejátszókkal, a reklámcsíkok miatt meg minek lelassítani a böngészést csigatempóra? Magnitudo is írja: "Erre ott van az AXN player!"

    MOOORLEONEEE: Én is csak ezért nézem, mert van még sok jó villantása a sorozatnak, de ilyen évadbefejezések után gondolkozom el azon, hogy minek nézem még egyáltalán... pedig amúgy alapjáraton szeretem.
  • magnitudo
    #136
    Erre ott van az AXN player! Az AXN-es sorozatokat tudod megnézni Xperia telefonokon pontosabban androidon. A T-nél eleve ezzel a programmal tehát előtelepítve adják őket,állítólag nagyon jól működik! Majd ha meglesz az új telóm akkor kipróbálom. Amúgy volt egy cikk ezzel az AXN playerel kapcsolatban és ott volt ez,nézzétek meg: Ments meg:)
  • ProGabe #135
    amennyiben az adott telefon kezeli a flasht, term. meg tudod nézni. iphone-nal bukó a dolog