81
Tévhitek eloszlatása
  • Aquir
    #81
    miért, az igazságokban mi a funny?
  • CattiBrie
    #80
    addig csak metroszekszuális (és erősen meleg hajlamúnak tekintett), nem férfias

    de egyébként igazad van
  • Cuchulainn
    #79
    Tévhit eloszlatása:
    Valaki nem a akkor buzi, ha akármilyen színű pólót hord, színésszakkörre jár, lányokkal barátkozik, magas a hangja stb. hanem akkor ha más fiúkkal szokott kefélni...kérdezd meg tőle, hogy így van-e és máris tudni fogod :)
  • nothes
    #78
    detto.. nálunk is van egy ilyen példány.
    én a helydben dugót vernék a hátsómba
  • Sir Quno Jedi
    #77
    Hívjad át a zuhanyzóba és vigyél szappant! HA leejted, majdcsak kiderül... :D
  • vegicsek
    #76
    Pöttyös az inge?
  • autoszimulator
    #75
    ha folyton csajokkal log akkor épp h nem buzi... felénk legalábbis ezt mondják... bár kitudja.. talán csajokkal szemben nicnsenek érzelmei, ezért velük könyebben és szabadabban tud beszélgetni... a fiukkal szemben gátlásos, mert érzelmeket táplál.. na nem filozofálok tovább, menjk oda hozzá oszt kérdezd meg buzievagy
  • smartdiablo
    #74
    Itt a másik tévhit

    Van egy fiú osztálytársam aki csak lányokkal szokott együtt logni (csak a sulira gondoltam semmi másra) beszélgetni csak köszönni szokott a fiuknak. Szindarabokban szokott játszani. Elég sokszor elhangzott a szájábol a rózsaszin szó :D
    Volt olyan megjegyzése is hogy olyan akarok lenni mint ... nevű csaj


    ÉS EZ NEM BUZI :DDD(szerinted ? mert szerintem az)
  • vegicsek
    #73
    Szerintem ha tévhiteket akartok látni, nézzétek az állítólagot (eredetinevén: Mythbusters) Disvovery-n hétközben 19 órakor, hétvégén meg 15-kor
  • Sir Quno Jedi
    #72
    A gond az, hogy ha "körültekintéssel" mész át a piroson és MÉGIS történik valami baleset, akkor te vagy a hibás. Az ember felelős a cselekedeteiért és vannak szbályok. Arról már nem szólva, hogy tetteddel másokat is erre buzdítasz és nem biztos, hogy azok (vagy akár te magad) alkalmasak annak eldöntésére, hogy mikor "biztonságos" a piroson való átkelés. EZÉRT vannak a szabályok, hogy az esztelen csőcseléket védjék vele. HA betartják jóvan, ha nem, magukra vessenek! Aki ezt nem éri, annak úgyis felesleges magyarázni.
  • sz4bolcs
    #71
    Van, mikor megvárom, van mikor nem. Fölöslegesen nem állok meg piros miatt, ha látom, hogy sehol semmi. Nem, mint ha sietnék, vagy valami.
  • sz4bolcs
    #70
    Akkor megvédem, mert nem pontosan így mondta, de a lényege az volt, hogy veszélyesebb körültekintés nélkül átmenni a zöldön, mint körültekintés után mérlegelve a piroson.
  • sz4bolcs
    #69
    Szerintem arra vannak a jelzőlámpák, hogy segítsék a közlekedést.
  • CattiBrie
    #68
    nem tom :)

    azt is egy olyan emberkétől hallottam, aki tanulta a magyart
  • Sir Quno Jedi
    #67
    Akkro jó hülye volt az ismerősöd, mert körültekintéssel kell átmenni a ZÖLDÖN! :D
  • CattiBrie
    #66
    De erre a zért szabályok vannak..

    Ránk pl egyszer a rendőrök szóltak, hogy hát talán azért mégsem.. - üres volt az utca. :)


    Egybéként azért sozktam megvárni a zöldet, mert nem tök mindegy, hogy a piros lámpánál állok a zöldre várva, mint a buszmegállóbana buszra? :)
    Persze ha látom h jön, akkor rohanok keresztül a kamionokon. :)))
  • sz4bolcs
    #65
    Elkéretőzik helyes?
  • sz4bolcs
    #64
    Múltkor átmentem a piroson gyalogosként, mert teljesen tiszta volt a terep, még álló autó sem volt a közelben, egyből jött fennhangon a beszélgetés a hátam mögött, hogy "...nem tudják megvárni a zöldet"
    Az ilyen embereket felvilágosítanám, hogy aki megfelelő körültekintés utána átmegy a piroson az általában tudja, milyen felelősséget vállal ezzel, ellenben azokkal, akik teljes biztonságérzettel elindulnak a zebrán zöld lámpánál, mint a birkák, ha valami víjjog a közelben az sem számít, biztos csak viccből.
    Pár éve az egyik ismerősöm hívta föl a figyelmem arra, hogy sokkal biztonságosabb körültekintéssek átmenni a piroson, mint biztonságérzettel a zöldön.
  • Sir Quno Jedi
    #63
    Alapvetően tévhit az, hogy a tévhiteket el lehet oszlatni!
  • CattiBrie
    #62
    Amikor a diák szeretne valamiért hazamenni iskolából, akkor nem elkéreckedik, hanem helyesen elkérődzik.
  • sz4bolcs
    #61
    Kezdődjön minden hiedelmes hozzászólás így:
    "A hiedelmekkel ellentétben.."
    Tehát a hiedelmekkel ellentétben a játékok szövegének, hangjának magyar átdolgozását nem úgy hívjuk, hogy magyarosítás, hanem helyesen magyarítás.
  • Tetsuo
    #60
    Ha már ez egy kioktatós topik.. akkor én is 1 kicsit.
    A "neon" kifejezés a fénycsőben lévő gázt jelöli, ami ha jól tudom piros fénnyel világít.
    S ha jól tudom, gyártanak 230V-os neongázas fénycsövet, sőt elég gyakori..
  • bardocz
    #59
    neeem mert ez is egy értelmes kérdés:D
  • Kokler69
    #58
    es az is egy tevhit hogy itt ertelmes dolgokrol is beszelgetunk? :D :D
  • CattiBrie
    #57
    na, így már vanna értelme valóban
  • bardocz
    #56
    a gólya hozza a gyereket vagy nem?:Dkisgyerekek tévhite :D és amikor megtudják az igazságot antidepresszánst kell szedniük xD
  • HUmanEmber41st
    #55
    Nem is, mer a zAngyalka, mer a Jézuska csak az nagyon jó gyerekekhez megy.
  • Reyes
    #54
    Nem a Mikulás hozza Karácsonykor az ajándékott, hanem a JÉZUSKA!

    :)
  • autoszimulator
    #53
    "A kivétel gyengíti a szabályt."

    és ebbe mi lenne a funny? -.-
  • Prank
    #52
    merő tévhit, hogy Süsü a sárkány nem eszik húst...
  • ThisZip
    #51
    Nyelvsulis tanárom imádta a nyelvtanulást és mondta, hogy helytelen az, hogy "A kivétel erősíti a szabályt." Régen rosszul fordították latinról magyarra és ez terjedt el, pedig igazából "A kivétel gyengíti a szabályt."
  • autoszimulator
    #50
    én szexről is szoktam
  • Sir Quno Jedi
    #49
    No ez egy tévhit, amit most el kell oszlassunk! :D
  • Kokler69
    #48
    en meg szeretném eloszlatni azt a tevhitet hogy a fiuk, csak a lanyokrol tudnak beszelni! XD XD
    Lattatok azt a focimeccset tegnap....?
    :D
  • bardocz
    #47
    én viszont ismerek olyat aki szép is és okos ritka példány
  • autoszimulator
    #46
  • CattiBrie
    #45
    Háát.. mondjuk, amelyik rajzolva van?
    Mert az legalább csendben van. :D
    Illetve könnyen lehet szép.
  • autoszimulator
    #44
    neeeeeeeem

    nagyon szép és okos.. mutass egyet thc
  • 2XP
    #43
    A corvinuson nem minden szak szabadidőközpont. Pontosabban csak egy nem az: a gazdaságmatematika. Szóval kedves bme-s kollégák, mindig gondoljatok a kivételekre, akik legalább annyit szenvednek, mint ti :)
  • CattiBrie
    #42
    Nagyon buta és ronda is? :)