11
  • JGeriii
    #11
    Nem lehet rá játékot tenni.Csak ha wapról szeded le és onnan telepíti..ez ilyen:S
  • once
    #10
    Üdv! samsung e250-em van. nekem 512-es van benne(Nokia) működik!
    Nem tudok megnyitni egy játékot se vele. Legyen az jad vagy jar most milyen játék kell rá? és hová vigyem bele a telefon memóriájába vagy memóriakártyára is lehet? és milyen mappába vagy ez mind1? eddig egy játékot sem ismert fel se alkalmazást.
  • Cekrény
    #9
    hali, engem az érdekelne, hogy meddig lehet bővíteni a telód? nem találtam sehol leírást, hogy 512-es 1 vagy 2 gigás memória kártyát lehet tenni.
    Előre is köszönöm
  • tomik7
    #8
    sziasztok!
    nem tudja valaki hzogy lehet samsung e250-re játékot tenni?
    valaki irjon!!!
  • Sz Matyi021
    #7
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem, most vettem egy samsung x510-es telót, végül is nem tud vmi naon soakt de nekem nem is az a lényeg, csak azért jó lenne egy-két dallam csengőhangnak, pár kép, és van géphez infra portom, de nem jó a telefonnal , nem kompatibilis, nem lehetne vele vmi csinálni h az legyen ? előre is kössz.
  • bermuda3
    #6
    nem vmi nagy szám a teló csak a bővíthető memória az ami ér benne vmit. (perzse a többi dolga se a legrosszabb csak ááámindegy nemtom elmondani)
  • KIP
    #5
    Ez azért kissé lehangoló az X700-ashoz képest, ami 1,2Mpixeles kamerával bir és a kijelzője meg 262k szint tud, plusz én még toltam bele egy 1GB-os MicroSD-t hogy elférjenek az MP3-ak :)
    http://mobilarena.hu/cikkek/2005-12-05/samsung_x700_egyszeruen_samsung/oldal_2.html

    Azért visszafele szvsz nem kellene fejlődni, nade mind1is...:)
  • CrazyTomcsy
    #4
    De ezért poénos, hogy egy ilyen telefonba még bele mernek rakni ilyen kijelzőt...
    Az én 3 éves motorola v525-ömnek is 176*220 a felbontása 65k színnel... De sajna elég sok telefonnál van ez így, hogy nem bírnak egy szép kijelzőt belerakni, pedig szerintem egyáltalán nem mind1, hogy mit nézünk. Na mind1
  • raingun
    #3
    "kamerájának maximális felbontása 800 x 600"
    "TFT-kijelzője 2 colos és 128 x 160 pixeles"

    Akkor ez a d900 egy meglehetősen sovány verziója, igaz a ára is sobányabb...

  • Loverman
    #2
    mondjuk 10 mega az nem sok...
  • Loverman
    #1
    zsír mobil, lenne pénzem iet vennék. végülis nem is olyan drága a bevezető ár.