87
The Sacred Legacy - L\'Héritage Sacré , zeppelines kalandjáték
  • bogyoka
    #87
    Sziasztok!
    Az irodaházban vagyok és miért nem tudom kinyitni a hajtűvel az ajtót? Egyszerűen nem nyitja ki, csak kopog.
  • gabó76
    #86
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni? Leszedtem a játéknak a magyarosítását, és hová kell feltelepíteni? Mert én már a játékon belül mindenhová feltelepítettem, de nem megy, nem magyarul van. A felíratot bekapcsoltam és akkor sem megy.
    Előre is köszönöm!
  • Mayorpapa
    #85
    nagyon kösssssz!
  • littleNorbi
    #84
    http://hlteam.uw.hu/
  • Mayorpapa
    #83
    és végigjátzsás született már?
  • meril
    #82
    Van a játékhoz magyarítás! www.hlteam.uw.hu vagy www.magyaritasok.hu
  • alexebb
    #81
    HI mindenki!!!kérdésem detto mint atkoo1-nek
  • atkoo1
    #80
    Nekem egy olyan kérdésem lenne h mit kell csinálni Indiába? Már megvan a 3 kő, lefordítattam a csajjal a szöveget a fenti ajtó mellett, beszéltem a pasival is de a köveket nemtom ráteni a szoborra... Az elefántról pedig még nem tdtam leszedni.. A 4 könyvet is megtalátam már.. Mit nem vettem fel? Mert gondolom a nővénykehez az kell.. De vh nem találom h it és hol!!!
  • Stanislav
    #79
    Nem nehéz...olyan mint a pókos feladat az Empire state building-ben a csávóval, csak több lépésben. 4.-re sikerült(miután felfogtam mit is kell csinálni).
  • mariann84
    #78
    Én is itt tartok, szerintem ez a finálé :)egy végigjátszás szerint egyik kék pontból el kell jutni a másik kék pontig, a két pont között kék izékkel össze kell kötni,úgy hogy közte ne legyen piros.. valami ilyesmi :D
  • atesszan
    #77
    Sziasztok!A Mezopotámia pálya végén a hajón,mikor a kék követ berakom,hogy kell kirakni azt a piros-kék cuccost?Mindig felrobban a hajó.THX
  • mariann84
    #76
    bocs, lehet úgy van
  • Stanislav
    #75
    -4 középen van, megjegyezném, szal : 3 -4 2
  • mariann84
    #74
    Balról jobbra haladj, ha jól emlékszem:
    +3 +2 -4
  • Don Csiccsi 13
    #73
    Mariann igen rendes vagy előre is köszi. Az az a rész amikor hajóvitorla alatt van a 3 kerék 3 kínai betűt ábrázolnak, és mehet mindegyik -5 -től + 5-ig, na ott.
  • mariann84
    #72
    Szió
    Még az elején a hindenburgon állsz? vagy melyik három kerék? pontosíts légyszi hogy segíteni tudjak.
  • Don Csiccsi 13
    #71
    hallod de azt honnan tudjam hogy melyik az első van e negatív szám ? 1-4 2-3 3-2 melyik a negatív ha van egyáltalán
  • Stanislav
    #70
    Kis segítség!:-) Könyvespolc+ a 2 kőtábla!:-)
  • mozesapo
    #69
    Thx, megvan, a csaj szabad, de aztán....?
  • Stanislav
    #68
    Nézd át a könyvespolcokat!:-) Ja, meg papír+ceruza léghajóból, szöveget másold le az ajtó mellett, ha eddig nem tetted, és fordíttasd le a csajjal.
  • mozesapo
    #67
    Megvan a zöld, piros kő, a hold kő és a gyöngy Indiában. Hogyan tovább?
  • Stanislav
    #66
    Itt vannak a számok nektek, de mind1, csak olvasni kéne a forumban. :-)
  • Stanislav
    #65
    Megszerezted előző pályán az elefántból a gyöngyöt. Azt add oda a herbalistának akivel először találkozol, és kapsz kígyóméreg elleni gyógyszert. Innen már menni fog. :-)
  • Don Csiccsi 13
    #64
    hellotok én is ott akadtam el ahol a hajón kell azt a 3 kereket elforgatni. Stanislav melyik az a 3 szám azt mondtad hogy lejjebb le van írva de hova ? Mariann te biztos tudod ha már túlléptél rajta segíts rajtunk köszi
  • mariann84
    #63
    Sziasztok

    Én a Marduk faluban akadtam el. Aloát kell keresnem, de a kígyó mindig megesz és visszatesz a játék a healer emberhez, tudja valaki hogy hogyan kell azt a növényt letépni?
    Köszi előre is.
  • Stanislav
    #62
    Csak New York-ig!:D Szal nem sok...ennyi erővel én is írhatnék 1-et, ha lenne időm rá!:-)

    RUDKO: Lejjebb le van írva, hogy mik a számok...
  • zsanet
    #61
    angol végigjátszás
  • RUDKO
    #60
    sziasztok a hajon mikor a három kereket a helyes állásba forgatod kiirja hogy jó vagy mit csinál mert én hiába állitom be nem csinál semmit
  • RUDKO
    #59
    Köszi sikerült. Most ott akadtam el amikor játszani kell az ürgével. sikerül megszereznem a követ de nem csinál utána semmit. nem tudok ellépni ill beszélni a fazonnal. lehet hogy bugos a játék?
  • Stanislav
    #58
    SPOILER!!!!

    Beszélj az összes emberkével többször, kapsz 1 magazint az ujságos csajszitól, vidd fel a szöszinek, bájologj, és kibontja a haját. Az asztalról vedd el a hajcsattot, és nyisd ki a 12. emeleten a zárt ajtót vele. Nézz bele a kabátzsebbe ott, nyisd ki a széfet, és told félre a szobában az egyik képet, hogy kihallgass 1 beszélgetést.
  • RUDKO
    #57
    Sziasztok én teljesen elakadtam ott amikor a böröndből megszereztem a biztonsági kulcsot. van még egy nagyitóm meg egy tüzoltó palackom. Már mindenkivel beszéltem de nem tudom hol vannak a biztositékok és hogy, hogy nyilik ki a -2 szinten az ajtó ahová be kéne tenni. Mit hagytam ki?
  • Stanislav
    #56
    Nagyon tetszik, bár időnként nehézkes az irányítás. Kamerakezelés nem a legjobb, bár adnak nekünk alternatívákat. Van 2-3 olyan rész, ahol 4-5x is neki kell futni, mert nagyon nehéz(mint mondtam minden nehézség az ügyességen múlik). A sztori és a zene viszont mindenért kárpótol. Meg is lett az új kedvenc számom is. :-) Theory of a Dead Man - Santa Monica .
  • vigeza
    #55
    A Fahrenheit nagyon jó játék én Xboxon nyomultam vele de ott az irányitása elég sz...ul volt megadva Pc változatot még nem probáltam kiváncsi vagyok a véleményedre.
  • Stanislav
    #54
    -2es szinten Liftek generátorszobájában, ha nyitva van a kapcsoló tábla, és már be is tetted a biztosítékokat, akkor a tábla alatt megtalálod.
  • RUDKO
    #53
    Sziasztok. hova kell a biztonsági kulcs. azt irtátok lent a lyuk helyére. De azt nem találom. már körbe jártam mindent ezerszer.
  • vigeza
    #52
    Bocsi megoldottam már azt hiszem egy kicsit túlbonyolitottam nem is volt olyan nehéz.
  • Stanislav
    #51
    Nekem bejön a screenshot...szal nemtom mivel lehet a probléma...ne haragudj, de 35 lépést sorokra leírva nem fogok leírni.:-) Megnéztem a Fahrenheit-et, és azt hiszem uj kedvencet avattam...nem igazán logikai kalandjáték, hanem gyorsasági, és ügyességi(reflex)...elején ez nem tetszett, de egyre később amikor belejön az ember, és kibontakozik a sztori nagyon élvezetes lesz.(főleg a többfajta választás, többfajta befejezés tetszik benne...)
  • vigeza
    #50
    Köszönöm de amit screenshootoltál nem müködik.
    Nem lehetne egyszerübben hogy csak a sorrendet add meg?
    pl 5
    3
    4 stb?
  • Stanislav
    #49
    Ebben nem fogok segíteni...A lényeg, hogy át kell rendezni a méhkast a másik oldalra...ha már megvan az első 2, akkor könnyű a 3. mivel páratlan az is, mint az első, aszerint gondolkozz az elején, utána már csak rendezés kérdése.

    Najó, segítek...

    3.-ra a megoldás
  • vigeza
    #48
    Akkor megérted hogy akinek nincs végigjátszása bizony néha elakad, ezért kérném hogy a méheknél a harmadik feladatnál tedd közkincsé a megoldást, mivel szerintem segiteni nem szégyen ha kérik.
    Én is szivesen megteszem ha kérik sőt kéretlenül is.