87
The Sacred Legacy - L\'Héritage Sacré , zeppelines kalandjáték
  • vigeza
    #47
    Hi!
    Valaki tud megoldást a méheknél a harmadik feladványra?
    Ha igen akkor kérem segitsen mert elakadtam.
  • Stanislav
    #46
    Ezek felével játszottam természetesen, de legalább van 1-2 uj név. :-) Fahrenheit-et olvastam még, most azt szedem, meg ajánlották még a Tunguska-t is. Kedvenc persze alap, hogy TLJ(The longest journes), a másik eddig a Still life(annak készül a 2. része, én azt várom nagyon)...tovább nagyon jó volt még a Still Life elődje a Post Mortem is.

    Én is rákattanok, de kipróbáltam 1 Nancy Drew-t kemény 2-3 órán át, és nem tetszett(asszem Nancy Drew: Secret of the old Clock)...szal nekem maga a stilusa az egésznek nem tetszik.

    Szal amiket írtál, azok közül Keepsake,Tunguska,és Broken sword sorozat érdekelne, mint megszerzés(mivel broken sworddel anno játszottam asszem a 3-mal, de hibás volt a CD, és nem tudtam végigvinni.)
  • pries
    #45
    Szerintem Valószínüleg lesz folytatása a játéknak, mert úgy van vége, hogy a kaland csak most kezdődik ( "The adventure just begun")
  • vigeza
    #44
    Skacok mindenkinek megy a játék? mert amint látom csak nekem meg stanislavnak van megjegyzése!!!!!!!
  • vigeza
    #43
    A Still Lifet már mult évben N.I.B.I.R.U. Age of Secrets azt is Secret files Tunguska azt is Paradise,Voyage inspired by Jules Verne,Ankh, Keepsake, Scratches, Barrow Hill,Brocken Sword 4 The Angel Of Dead,Dreamfall the longest journey,Martin Mistére operation Dorian Grey,The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript,Tomb Raider Legend,Stb.
    Amint Láthatod én is rákattanok a legújabb kalandjátékokra de ilyen inséges ídőkben amikor semmi se jön ki egy kalandjátékos bizony ráfanyalodik a kevésbé népszerüekre is ,mellesleg probáld ki mielőtt véleményt alkotsz ez igy tiszteséges.
    Amugy még ajánlanám a félig kaland félig akció Call of Juarezt a Ubisofttol nekem bejött.
  • Stanislav
    #42
    Sajna a nancy drew sorozat valamiért nem tetszik, valami történetszerű kalandjátékra gondoltam, de végülis jó a krimi is, csak nem Nancy drew...CIS-ből is megcsináltam 2-őt azt ismerem...

    Amiket én ajánlok és szerettem őket: Still Life, The moment of silencem,N.I.B.I.R.U. Age of Secrets
  • vigeza
    #41
    [URL=http://thepiratebay.org[/URL]
    Ezen a cimen minden játékot megtalálsz stanislav
  • vigeza
    #40





    Genre: Adventure

    Developer & Publisher: Her Interactive

    Released: October 2006

    PC Requirements: Windows 98/ME/2000/XP, Pentium 1Ghz, 256MB RAM, 64MB Direct3D graphics card or better, DirectX 9 compatible sound card, CDROM Drive, Keyboard & Mouse
  • vigeza
    #39
    Stanislavnak
    Nancy Drew The Creature Of Kapu Cave
  • jakewyler
    #38
    engem is érdekelne vélemény a játékról
  • vigeza
    #37
    a kínai faszinak, hogy bemenjek Tigris egy pár és Ász
  • Djemba
    #36
    milyen a game irányítása??? egér+ billentyűzet?
  • pries
    #35
    Mit kell mondani a kínai faszinak, hogy bemenjek pókerezni, mert megjelent mindenféle állat, utánna kártya és megint kártya.
  • Stanislav
    #34
    Ezt szerintem nem itt kellett volna megírni, de mind1... :-)
  • vigeza
    #33
    Köszi igen a számok valoban 1-4 2-3 3-2
  • Stanislav
    #32
    Netalántán scrolloz le, és violá. :-)
  • jakewyler
    #31
    Sziasztok
    Valaki tegyen be ingame képeket,kiváncsi vagyok milyen a game
  • vigeza
    #30
    Kééééééééééééééééééééééééééééérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • vigeza
    #29
    Nem tudnád megadni a három számot?
  • Stanislav
    #28
    Egyenletrendszerben gondolkozz. Abból kiderül mi a helyes. Kis segítség: a középső szám negatív lesz.
  • vigeza
    #27
    Gyerekek én Macaoban akadtam el a hajón miután ahol három kereket kellene forgatnom a helyes számra de nem tudom mi a helyes kombináció kérlek segitsetek.
  • Stanislav
    #26
    Uhm, akkor nézz rá a papírosra, amire felírtad az emeleti számokat, és 1. liftből kiindulva gondolkozz. Lenn a lyuk helyére a széfből szerzett biztonsági kulcs kell. Ha nem megy ezután se, akkor írj privit. Bár ez nem nehéz...én csak azért nem jöttem rá, mert nem tudtam, hogy oda kell a kulcs.
  • pries
    #25
    igen, ilyen kis piros cuccok.
  • Stanislav
    #24
    jump leads? pontosíts, hogy hol, mert így most nem tudom. Lifteknél?
  • pries
    #23
    Valaki megtudja mondani, hogy ezeket a "jump leads2 nevű dolgokat hol kell felhasználni?
  • pries
    #22
    84915
  • pries
    #21
    Ahonnan kivetted a csövet ott kapcsold be a gázt
  • Stanislav
    #20
    Ja, megköszönném, ha valaki tudna nekem ajánlani 1 mostanában készült viszonylag jó kalandjátékot...lehet többet is, mivel lehet, hogy már játszottam vele(elég sokkal tulajdonképp... :-) ).
  • Stanislav
    #19
    Táskás rész az szemét, eltartott 1 ideig míg rájöttem mi a pontos kombináció, de "nagyjából" rá lehet jönni. A lényeg, hogy a füzetben érdekes az elválasztás...
  • Stanislav
    #18
    Tetszik a játék, vagyis tetszett, csak sajna könnyen végig lehet vinni. Van bár nehezebb megfejtés benne, de a tapasztalt kalandjátékosoknak hamar megvan. A logikai játékok többsége már volt valamilyen kalandjátékban, nem nagyon tudnak már új dolgot kitalálni. Bárkinek akinek kérdése van, nyugodtan írjon nekem. De itt is segíthetek, ha senki nem jut semmire.

    Megjegyzés: bevallom 1-2x nekem is el kellett olvasnom a végigjátszást, hogy mit kell csinálni(aki megpróbálná megkeresni, ne tegye, mert csak olasz, és francia végigjátszás van), de nem voltak vészesek, általában olyanok voltak, hogy nem vettem észre 1 tárgyat, ami beleolvadt a környezetbe, stb...
  • mariann84
    #17
    [spoiler]Nah megvan, azt nem mondtad, hogy nem mindegy melyik piros gázpumpa vagy mi van megnyitva:) nah de akkor most énsegítek neked. Bemész a komm. szobába, ott leszeded a négy kis csavart a falról,az írógép mellől, mivel rossz a vezeték. felmész az emeletre, a folyosóra ahol a telefon van és a pénzérmével kipiszkálod a telefonzsinórt és beilleszted a komm. szobába a csavarokra. ennyi. aztán new york.
  • mariann84
    #16
    nyomtan egy new game-t, megvan a csőcsere, elmegyek hátra, és ott semmit nem lehet csinálni, nem enged a másik karhoz nyúlni, ilyenkor mi az isten van?? :(
  • mariann84
    #15
    Megpróbálom még1x, csak az a baj hogy a gőzterem másik végében a piros kart nem engedi nyomkodni. mindent felszedtem amúgy meg kicseréltem a csövet... csak egy kart tudok mozgatni ott a boiler tetején és ennyi, a másikra nem jön be a fogaskerék jel.. akkor mit csináljak? lehet hogy nekem bugos:( fél napom ráment, de semmi nem mozdul....
  • pries
    #14
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg kell szerzned a kalapácsot ( a Hamutartót hozzávágod a kalapácstartóhoz) bemész a gőzterembe előre egyet aztán balra felrakod a létrát, felmaszol, lecsavarod az anyákat, a kalapáccsal kiütöd a csavarokat, berakod a csövet, becsavarozod ( Kommunikációs szoba-> fiók) dekapcsolod, elmész a távolabbi végére a gőzteremnek, felkapcsolod, elszakad a szíj, elmész a csávóhoz, odaadje az övét, visszamész, lekapcsolod, felrakod az övet, bekapcsolod, és kész.


    Ha Valaki tudja mondja meg hogy lehet elküldeni az üzenetet a csávesz főnökének?
  • mariann84
    #13
    de jó :)
  • Guillotine
    #12
    Most kezdtem el a honosítását.
  • mariann84
    #11
    Én már a gázcsöveknél elakadtam lent a kamrában. kivettem azt a kanyarcsövet, de nem tudom mit kell elzárni,és hova kell betenni?
    Van hozzá magyarítás??Vagy honnan van a magyar menü?
  • Eisenhower
    #10
    senki se játszik vele? nemtudja vki hogy mi a táska 5 számjegyű kódja a nő irodájába vagyok a nő ott fekszik a földön... táskát nem tom kinyitni... vagy van vmi magyar oldal ami ezzel a játékkal foglalkozik?
  • Guillotine
    #9
    Ismerős?
  • Lyan Kyj
    #8
    kigyütt:) nagyon kíváncsi vok, már szomjazom egy minőségi kalandra