151
Tesco Titok avagy Hogyan lopnak az alkalmázottak saját cégüktől?
  • st3ve
    #151
    Templomban nyitott boltot a Tesco










  • bertino
    #150
    mit nekik ez a kis péz...
  • ibrik
    #149
    Rég nem írtak a topikba...

    Ismét aktualitása van a könyvnek.
    Konkrétan annak a résznek, hogy a "csibészségek" nagy részét maguk a Tesco alkalmazottak követik el - tisztelet a becsületes kivételnek.

    Az aktualitás: 2009. december 24-én 14 millió forint tűnt el a ceglédi Tesco áruház központi pénztárhelyiségének széfjéből.
    A rendőrség belső munkára gyanakszik. Teszik ezt azért, mert minden Tesco áruházban 24 órás biztonsági szolgálat van, ha nyitva van az áruház, ha nem.
    Az elkövetők zárás után észrevétlenül jutottak be, megszerezték a pénzt és ugyanúgy észrevétlenül távoztak.
    És mindez a büntetőjog szerint nem számít rablásnak, hanem "csak" lopásnak, mert nem történt erőszak (vagy fenyegetés).
    No comment...

    Hírforrások:
    http://nol.hu/mozaik/eltunt_14_millio_a_cegledi_tesco_szefjebol
    http://tenyek.tv2.hu/Belfold/TenyekCikkek/2010-01-02-lopas
  • Aquir
    #148
    k :)
  • jacky87
    #147
    Érdemes elolvasni, már csak azért is mert a srác szvsz marhajó poénokat nyomat! Nameg érdekes dolgokat lehet benne olvasni!
  • Aquir
    #146
    Én beleolvastam különböző helyekre röviden benne, a végén azt is írja hogy nem fog több könyvet csinálni (a Tesco titok 2. könyvről beszélek). Na majd ha lesz időm és unatkozok majd elolvasgatom :)
  • degenerator
    #145
    én is melóztam tescoba, az tény, hogy lopnak a dolgozok, de (lega amennyit én láttam) max egy bombát, vagy pár csokit, esetleg vmi gyümölcsöt a pult mögül.
  • Aquir
    #144
    minekünk Környezetvédelmi technológián mondta a tanárunk hogy az Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszék laborjában azt analizálták ki egy beküldött Tesco mosóporról hogy kb 70%-a konyhasó. és megnyalták. és tényleg :))
  • MaSzKa
    #143
  • MaSzKa
    #142


    ezt a telót akarom megvenni

    nem tudja valaki hol kell bejelenteni azt hogy az akciós újságba bent van a termék és mikor elmegyek 1db sincs

    és azt hazudják hogy elvitték az összeset

    állandóan ezzel találkozok ebbe a sz♠r ajkába:-(
  • MaSzKa
    #141
  • Braveheart
    #140
    thx!
  • Aquir
    #139
    kösssssz =)
  • bertino
    #138
    "Frankón sokan vették meg, és töltötték le a NETről PDF formátumban, hogy törném el a kezüket"
  • bertino
    #137
    köszi!
  • robrose
    #136
    De.

    Itt találtam meg.
  • Braveheart
    #135
    nincs fent a neten vhol esetleg a 2. rész?
  • viktor9999
    #134
    Jah megvan :)
  • viktor9999
    #133
    Ide regizni kel h le tudjak tölteni dolgokat?
  • akyyy
    #132
    van :S
  • Braveheart
    #131
    van második könyv?
  • roli613
    #130
    tesco titok:
    ufo
  • Punker
    #129
    5 oldalt találtam full gagyi minőségben
  • akyyy
    #128
    ki mit tud a 2. könyvről?
  • banok
    #127
    én naponta járok Tescoba.
  • Braveheart
    #126
    hát nemtom én pl eddig se nagyon jártam most meg pláne nem
  • Prank
    #125
    azóta senki nem gondol rá és mindenki a tescoba jár:)
  • Prince of Máté
    #124
    vannak benne nagyon urva dolgok...
  • lazadio
    #123
    Most olvastam el a könyvet. Hát az elején nagyon tetszett, de utána egy kis identitás ingadozást véltem felfedezni írói részről. A könyv eleje fele ő a tolvaj, a végén meg ő az üldöző... érdekes.
    Amúgy a könyv stílusa tetszett, mintha csak egy "haver" sztorizgatna, elég jópofa, de azért az igazságtartalom nem hiszem hogy meghaladja a 60% -ot.
  • bertino
    #122
    tényleg ?
    kutya se gondolta volna :)
  • akyyy
    #121
    mindegiyk tesconál ott van az a tábla...
  • bertino
    #120
    itt a miskolci teszkónál bazinagy plakát van a 3as főut szélén "Áruházigazgatókat keresünk" szöveggel :)))

    dőltem a röhögéstől mikor megláttam
  • baigabi
    #119
    üdv.
    Most értem a végére nekem tetszik a könyv,érdekes dolgokat írt le a srác!Bekellene lépnem a nagy Tesco csapatba,egy plazma és egy tft monitor jól jönne egy tizesért!:)
  • Vlala #118
    Szvsz ilyet bárki tudna írni a munkahelyéről, ha megharagszik rá valami miatt. Még az sem kell, hogy igaz legyen, elég, ha hihető a fele :)
  • autoszimulator
    #117
    innen is tölthető, ha esetleg valaki még nem látta volna, és érdekelné, mert mint látom az alant levő oldalakat törölték :C

    tesco titok
  • RocKY2
    #116
    A TEsco szerintem igen is jó hely csak nagyon kell figyelni, hogy mit veszel meg.
  • akyyy
    #115
    amúgy lehet szar a tesco, de a metro mégszarabb:D profiról meg ne is beszéljünk, utálom a profis felvágottakat:(
  • desigo
    #114
    Tesco,Cora,Auchan egyre megy

    Bezzeg ha valaki nyitna új topikot egyből mondanád,hogy milyen felesleges:)
  • akyyy
    #113
    bocs azt hittem tesco topik
  • desigo
    #112
    lol
    4.3 millió a birság
    vicc