35
Tom Clancy\'s Rainbow Six Vegas
  • Pleomax365
    #35
    Sziasztok!
    Ujratettem a gépem, és elveszítettem az állásaimat, nagyon nincs kedvem újra játszani az egészet...Tudna valaki valamilyen megoldást mondani, ilyesmi problémára?
    Essetleg valakinek van mentése?
  • REALista
    #34
    Kösz az infót közben én is megtaláltaqm a borítóját!
  • Gabe18
    #33
    Hát a boritója szerint van.

  • REALista
    #32
    #29?
  • Gabe18
    #31
    Ez meg a konzolos topik,ugyhogy itt mindenki gépén maxon megy,huzatás nélkül...
  • Barny
    #30
    nekem a gepemen szaggatas nelkul megymaxon minden on,high,very high, 1024x768,pedig a konfigom:cpu 3.06 ghz-3.4-re huzva l2cache 1mb P4,2gb ram ddr400-436-ra huzva,ati radeon x1650pro sapphire 256mb gddr3(1400 mhz)-vpu
    594 mhz-630-ra huzva,hdd wd sata2 160 gb,alaplap asrock 775dual-vsta,ELJEN A HUZATAS
  • REALista
    #29
    Szasztok!van a játékban kooperatív mod mint a Gears Of War-ban?
  • CSOCSO
    #28
    GOW szerintem nemjo. ubersokat kell loni hogy megdogoljon vki. lol jatek.
    a vegas nem rossz de az igazi kiralysag a graw2. a full jatek meg jobb mint a demo . sokkal jobban fut a jatek
  • Attila8805
    #27
    Hogy kihajolni a fedezék mögül meg onnan lőni?
  • mike0013
    #26
    ez a játék van PS2-re:)?
  • Gabe18
    #25
    Én is éjszaka szoktam.
    Csak ugye jelzi ott egy piros vagy 2 sárga pontal a kapcsolat minöségét az adott host-hoz.(hát van a 3 zöld is mint legjobb,na olyan elvétve van)
    Aztán elég ritka ami jol játszható.De mondjuk lehet találni.

    Gears of War? Single-ben nagyszerü.Főleg hardcore-on,ott már azért figyelni is kell,a Casual szinten kissé könnyű szerintem.Hát a multija annyira nekem nem jön be.Kicsik a pályák,kevés ember egyszerre.És végülis csak nagyon egyszerü játékmodok vannak.

    A Cod 3 viszont multiban is jó.War vagy Headquarters játékmódokban nagyon nagy csaták mennek.

  • fapipa
    #24
    Én éjfél után játszottam vagy 3-4 órát,és végig jó volt.
    A G.of War-t meg most kezdem.
    A COD.3-mat meg szoknom kell multiban.Iszonyuan pörög
    De a Las V.-t elsőre csíptem.
    Napközben még nem multiztam,talán hétvégén.
    Neked hogy tetszik(tetszett)a Gears of War ?
  • Gabe18
    #23
    Na akkor jó.
    Amugy neked a multi milyen?Én alig tudok normális "hostot" találni.A legtöbbnél akad,késik,stb.. Persze a legtöbbet egy piros pontal is jelöli,hogy ugye nem túl jo a kapcsolat.
    Csak azért érdekes mert CoD3-ban,Gears of War-ban szinte csak jok vannak.Itt meg külön kell vadásznom egy jó multi helyet mindig.
  • fapipa
    #22
    MEGVAN !!
    Újrakezdtem a pályát és jó lett.
    Szóval nem szabad,hogy eltalálják a pc-t,és az ajtó a bódé másik oldalán van!
    JÓ KIS GAME VOLT.A MULTI IS KIRÁLY !
  • fapipa
    #21
    GABE-18.
    Pontosan ott es ugyanugy csinaltam ahogy leirtad,de nekem vagy a megvedes kozben dobta ki,ha viszont felszaladtam a lepcson akkor ott.Ha sokaig vartam akkor is,ha kevesig akkor is.
    A lepcso tetejen viszont a bode oldalan nem lattam ajtot,csak nekitamaszva egy vaslemezt.
    Lehet,hogy hibas a copy vagy a jatek?
    Ha ujra kezdem a palyat vajon jo lesz.e?
    (a gamefaqs-on a 2.oldalon egy sracnak ugyanez a baja es az biztos origin game)
  • GoKu x
    #20
    lehet hue kérdés de gc-ra megjelent(vagy jelenik) a játék?
  • Gabe18
    #19
    Hát igy nem nagyon.Ráadásul hogy hol vagy azt is csak nagy vonalakban tudom elképzelni.Ott volt a löszeresláda,onnan 2 helyen lehetett bemenni a nagy csarnokba ahol a számitógép van.Hát ugye ott el kell kezdeni a szgéppel variálni a egyik embernek,adig te meg a másik megvéditek.Ha kész akkor ott van egy lépcső,azon fel,és ott lesz egy ajtó ami adig zárva volt na az kinyilik és ott kell továbbmenni.
    Ez lenne a normális,ha egyáltalán ott vagy ahol gondolom...
  • fapipa
    #18
    Az Irinát nem tudom kinyírni.
    Akármit csinálok már a vaslépcsőn kiugrik a játék,hogy elb...tam.
    A lőszeres doboznál volt a mentés.
    -Erre visszamentem kavarni,hátha kihagytam valamit a (két egymással szembeni)lépcső-nél ujra mentette a játékot.
    Onnantól eljutok a lőszeres dobozig,majd bejutva a raktárba senki nem jön,(biztos előtte kinyírtam őket)viszont a pc-t nem hackeli ha nyomom az (a)-t,csak közelebb megy.Majd a vaslépcsőnél kidob !
    Van valakinek használható tippje?
    (a nemz.faq.-on is írták u.ezt)
  • Ma2ska
    #17
    Nem is kell tulbonyolitani, a megvalósitás a lényeg az pedig 1/A
  • rorr
    #16
    a realtime parancskiadás viszont jó ötlet volt és hála istennek nincs egészségcsomag...:)
  • rorr
    #15
    háááát Mexikó kilőve elég érdekes volt.... most vegasban kavarok elég jó bár nekem kicsit fps szintre süllyedt ez a játék a mesterséges intelligencia viszont nem rossz....:)
  • Ma2ska
    #14
    Nagyon faxa a game, mindenvivő. Igazi nextgen kommandós stuff, jáccatok vele.
  • sapkafej
    #13
    mosmá ne tereld :|
  • Adam II
    #12
    :( Francba hirtelen azt hittem a PC-s jelent meg aztán látom konzol fórum:(
  • Örm
    #11
    Játszott már valaki a játékkal? Tapasztalatok?
  • mila69en
    #10
    nem:) ez nem ojan peccs ez a backup miatt kell egy két játéknál x360-on
  • Pheel
    #9
    Nemwarez!
  • Seth
    #8
    igen, eljött ez az időszak is :D
  • Shiwo
    #7
    nem értek a konzolhoz, de a konzolos gémeket is lehet patchelni ?
  • Sadist
    #6
    Olyan patchet csak boltban lehet letölteni, sry :C
  • autoszimulator
    #5
    ja -.- [#nemszót]

    ui: nem lehet kiszedni h listázza a konzolos forumokat?D:
  • grebber
    #4
    Az PC-s topik ez meg konzolos!
  • autoszimulator
    #3
    így
  • ajem kisa
    #2
    Én nem tudom, de nagyon jónak tünik a játék!
  • Örm
    #1
    Hello!
    Na végre ez is megjelent. Letöltöttem a játékot és az nfo szerint egy külön könyvtárból meg kell patchelni az iso fájlt. A kérdésem a következő lenne, hogy hogy?