49
Lassú a gépem, tud valaki segíteni??
  • MerlinW
    #49
    Játékvásárlás előtt illik (mert ugye nem mindenki szeret saját szájával magához nyúlni) elolvasni az adott stuff minimum rendszerigényét (a dobozán is rajta van, nem csak neten).

    Ezzel a trükkel három dolgon spórolhatsz:
    1 pénzt
    2 időt
    3 a többiek hülyeségeit.
    +1 - egy topikot:)
  • ColdFire
    #48
    kileszevágva:D
  • Ars3nal
    #47
    vótam zárás előtt:D
  • toysoldier
    #46
    vegyél egy új gépet
  • SHADOWEYES7
    #45
  • Apus
    #44
    köszi, mindennap tanul az ember :D
  • Dodo55
    #43
    Double Date Rate rövidítése a DDR.
    Minden DDR RAM DDR SD RAM, szóval a DDR SD RAM a DDR RAM teljes neve.
    A DDR SD RAM olyan SD RAM, ami egy ciklus alatt 2 adattovábbítást tud elvégezni.

    A DDR ram teljes nevén rövidítetlenül: double date rate synchronous dynamic random access memory
  • Dodo55
    #42
    Azért c++-al előrébb vannak, mint pascallal, mégha nem is tanulnak oop-t.
    A Turbo Pascal már nagyon régi, a Delphi meg szerintem elég nehéz(másfél órába telt kiderítenem, hogy milyen paranccsal lehet kiléptetni a programot, asszem valami application.terminate, de már nem vagyok benne biztos :D), akkor inkább már VC++ vagy VC#.
  • Apus
    #41
    én nem vagyok valami nagy lumen, de milyen az a ddr sdram? Az nem ddr? Vagy csak sd?
  • Sadist
    #40
    Ha nem tanulják mellé az objektumorientált programozás alapjait, akkor ugyanott vannak, mintha Pascalt tanulnának :D
  • tobias88
    #39
    1.:vegyél jobb gépet
    2.:ne nyiss új topikot
  • Kmarha
    #38
    nem semmi.. én c++hoz egyetemen ültem le elöször :D
  • Sadist
    #37
    A megoldás.
  • ColdFire
    #36
    háténe most c++ -t meg turbopascalt / :D / tanulok :D
  • Kmarha
    #35
    ööö.. remélem nem értetted félre. Nem fikáztam a 13 éveseket. Épp azt mondtam, hogy ennyi elvárható tőlük. Én a topic nyitót fikáztam :D

    megint más.. már ilyen fiatalon elkezdik manapság tanulni a php-t vagy csak valaki rávezetett a dologra? :D Én sem vagyok öreg, csak nálunk még a dos, a batch fájl és max a pascal ment :DDD változik a világ
  • ColdFire
    #34
    nemfikázzuk a 13éveseket :P
    én 14 vagyok, és mégse hülye... (sztem xDDDD )
    ennyi erővel te meg újreg vagy :\
  • Kmarha
    #33
    na ne mond, hogy egy 13 éves gyerek, aki tud netezni, játszani, forumot nyitni, az nem tud olvasni? Nem tudja elolvasni hogy keresőbe nézze már meg létezik e olyan topic amit nyitni akar. Csak annyit ir be hogy segitség, probléma, baj valamelyik és jönnek a topicok.

    Vagy ha belép a Hardware forumba, és látt egy nagyon vörös feliratot, akkor rákattintson és elolvassa a szabályokat, ahol az első pontban le van irva és be van linkelve az álltalános segélykérő topic.

    De meg merem kockáztatni, hgoy egy 13 évesnek, sőt, már egy jóval fiatalabbnak is, legyen egy kis józan paraszti esze. Ne csak vegetáljon hanem gondolkodjon is. ÉS akkor talán rájön, hogy a problémája, mely játék miatt adodott, azt a játék topicjába tegye fel.

    De még ha topicot is nyit neki, akkor jöjjön vissza, és nézze meg a reagokat. Ne egy vacak email címet adjon.. minek akkor topic neki? Tudja mi az, hiszen megnyitotta.

    Az ilyen embergyerek érdemel mást mint leugatást? Szerintem ez alap. És amit kap az a minimum. Bár emailbe kéne neki küldözgetni, akkor talán olvasná, és talán még tanulna is belőle.
  • CSOCSO
    #32
    kibebaszott buszke vagyok ratok. lehet hogy a srac 13 eves.. ti meg leugatjatok... nem mindenki olyan uber iq zseni mint ti!
  • Slayerboy
    #31
    Balfasz miért nyitsz topicot, hogyha emailben várod a választ??
  • NeoMaN
    #30
    VGA-t cserélj egy ATI X1900-ra, ramot duplázz minimum.
    Demót miért nem próbáltad, mielött megkaptad?
  • NeoMaN
    #29
    Sztem addigra pöccen be a motor.
    :P
  • Dodo55
    #28
    Tehát akkor:


    <?
    moderate("closetopic","1164302963");
    moderate("givebp","1152438480",1,"Kereső!");
    ?>
  • Dodo55
    #27
    Tudom, hogy simán megy vele, az egyik barátomnak az van.
  • Qwerty4
    #26
    még 9250-essel is megy minimumon
  • hunbasser
    #25
    már több mint 4 hónapja itt van sg-n,azért pár hétig ott volt a carbon topik a top10-ben,nem tudom,h most is ott van-e még.
    nomeg ha benézett volna a hardver kategóriába,kapiból 3-4 topikba beírhatta volna kínját
  • lang14
    #24
    nem is jó a Carbon azért nem cserélj gépet...
  • hunbasser
    #23
    vkinek 9550-el simán ment,szal nem azzal lehet a gondja
  • izb
    #22
    na jól megkaptad.....ez megy itt...
  • akyyy
    #21
    Üdv mindenkinek! Megkaptam a várva várt Platós IFA - A Játék játékomat. Minden frankó, csak gázadás után kb 0.5 percel indul el az ifám ( nemtom hanyas felbontásban ). Na, ez mitől lehet?
  • hen-tes
    #20
    Nekem megy azon minimumon.. :)
    Szvsz cerkája van, ami semmire nem jó, nem hogy nfs-ezni.. :p
    (nekem is az van)
  • Csabesz6
    #19
    nyomassá neki kalocsai erőset...mint a reklámba
  • mesor
    #18
    hülyeséget írtam
    sry :P
  • mesor
    #17
    512 SD ram? szerintem az igen karcsú!
  • Vaxi
    #16
    nem megy a crysis a c64-emen! HELp!
  • Dodo55
    #15
    Az az Intel 2GHz proci az Pentium 4 vagy Celeron?
    Willamette vagy Northwood magos?
    Az 512MB ramnak elégnek kellene lennie.
    A Radeon 9550 kicsit kevés.
    A shader detailt mindenképp vedd le lowra.
  • REALista
    #14
    Szasztok!Most szereztem meg a Fable-t de van egy kis problémám!Olyan lassu a gépem hogy mikor megnyomom az ütés gombot nem történik semmi!A gépem Pentium 133Mhz ,16Mb Ram,integrált videókártya.Ja és nincs dvd meghajtóm ezért a floppy meghajtóba erőltettem be a dvd-t!Lehet hogy ez a baj????:D
  • passatgt
    #13
    nekem 256 és egyáltalán nem szaggat full minimumba:)
  • Szabi1991
    #12
    nekem is csak 512 van és egyáltalán nem szaggat..

    (de az tény hogy kevés)
  • David01
    #11
    Biztos virusos a geped, tedd a Vistát azon biztos nem fog szaggatni
  • N1ggA
    #10
    512 az kevés