16
  • G_ArchAngel #16
    Pixinfo.hu tesztfotók
  • PyRex
    #15
    Ezek szerintem is ócska képek sajnos :( Még talán az esti felvételek valamennyire tűrhetőek, de pl. a nappali Hősök tere az kifejezetten csúnya.
  • Dömsödi
    #14
    Ja igen: és teljesen elvesznek az aprobb részletek.
    Ennyi pénzért sokkal jobb gépeket kapni. 6 Mpixel bőven elég 20x30 as előhiváshoz is.
    Hiába a jó az optika, ha nagy a megapixel, de kicsi a képérzékelő.
  • Dömsödi
    #13
    Nekem Panasonic (Lumix LC20-as) volt az első gépem. Nagyon szerettem. 2 Mpixeles volt, de nagyon szép képeket csinált. Következőnek is Panát szerettem volna (FZ10-FZ20), de a tesztképek lebeszéltek róla.
    Most nézem ezeket a tesztképeket, és felteszem a kérdést lesz aki ezt a gépet megveszi??? Irtó rossz képek. Zajosak, homályosak.
  • Lateralus
    #12
    Jobban mint az ára.
    Eladnak belőle kb. kettőt.
  • Le Kurde
    #11
    160 megapixel hogy hangzik?

  • duke
    #10
    Kivancsi lennek ra,hogy ez a megapixel orulet hol all meg es mikor.Meddig jutnak el 30-50 megaig esetleg 100-ig? Mikor erik el azt felbontast,amikor mar mindenki erteni fogja hogy semmi ertelme tovabb novelni a felbontast.(persze a digitalis zoomnak jot tenne egy 100 megapixel,meg 10-szeres zoomnal is maradna 1 mega)
  • mikloss
    #9
    CSak 1 gond vele hogy nem AA akksival megy hanem beépíthetővel. Amúgy nagyon tetszik.
  • 0Speed0
    #8
    Ez sztem több mint családi fényképező...
  • Lateralus
    #7
    Ehhez képest a 125 nagy érvágás, mi?
  • SymbioC
    #6
    Láma vagyok, lent kerestem.
    Kb 110-120e-re számítottam.
  • Möci
    #5
  • BiG G
    #4
    legfelső kép mellett, jobbra fenn, figyeldoda:

    Felbontás: 10,1 megapixel (4224 x 2376)
    Optikai zoom: 4x (28-112 mm)
    Videorögzítés: 1280 x 720/848 x 480 15/30 képkocka/másodperc, hanggal
    LCD kijelző: 2,8", 207 000 pixel
    Memóriakártya: SD/MMC + 13MB belső memória
    Energiaellátás: Lítium-ion (1150 mAh)
    Aktuális bruttó kisker. ára: kb. 125 000 Ft
  • SymbioC
    #3
    Jónak hangzik. Bár itt is ISO 400 fölött rohamosan nő a zaj és jó lenne ISO 80 is, de a 28-as alsó gyújtótávolság manapság sajnos ritka (a marketing a nagy telét szereti). Árat nem írtak, de biztosan jó választás egy családi fényképezőnek.
  • G_ArchAngel #2
    Az érzékelő képes 4:2 illetve 3:2 oldalarányú rögzítésére készítésére is, ilyenkor természetesen a képek oldalából kénytelen levágni, ami kisebb képméretet jelent.


    Mindig tanul újat az ember...:)
  • Zocsi
    #1