1707
juiced2
  • Szabi #1706
    [email protected] :D
  • chris1997
    #1705
    Dobozos és Fehérvári 576.
  • Szabi #1704
    hol vetted, dobozost ? :D
  • chris1997
    #1703
    Sziasztok
    Most vettem egy példányt a játékból és nem kaptam kódot, lehetséges ez? Mert a GFWL kér kódot, tehát van multi(?).
  • fuszhi
    #1702
    Nagyon jó ez a játék. :) Remek hogy a kocsikat így meglehet szerelgetni festeni stb és lehet csúsztatni az autót alacsony teljesítményű kis Hondával küldöm neki de sorra nyerek igaz billentyűvel szerintem már gyakorlott vagyok , de a jó kocsi választás is biztos sokat segít hogy tovább tudjak jutni, gondolom később kell majd ütősebb verdára kiadni pénzt hisz most az a kocsi csak kezelhetetlen volna. Már hogy ezt gondolom. Nagyon komoly hogy éveket kellett várjak erre :))))) hihhhetetlen hogy csak egy csúszka odébb húzásával megoldódott a problémám :)hááát komoly :)))
  • fuszhi
    #1701
    Köszönöm meg oldódott a probléma teljesen ezer köszi már vagy évek óta megvan és nem tudtam vele játszani nagyon köszönöm. Felrakok egy képet hátha másnak is jól jöhet egyszer még. Még egyszer köszönöm a segítségeteket nagyon.Üdv minden jót.
  • fuszhi
    #1700
    S nincs hang, de teljesen jól működik.
  • fuszhi
    #1699
    tehát most így van :
  • DarkSl4yer
    #1698
    Kapcsold ki a hardveres gyorsítást a hangnál és nem fog szaggatni.
  • fuszhi
    #1697
    Igen, hang nélkül hibátlanul működik. Ezek szerint mit kell tennem? :)
    Hang kártyát kéne vegyek? Az drága?
    Ha meg engedsz egy olcsó poént: ... és mit kezdjek a játékkal hang nélkül?
    :)))))))) Szóval akkor hangkártyát kéne vennem?
  • HUN BECSEHELY
    #1696
  • Szabi1991
    #1695
    meg kéne próbálni a játékban kikapcsolni a hangokat
  • fuszhi
    #1694
    Üdv urak! A nagy helyzetem a következő nem olvasgattam a fórumot hogy van rá e megoldás , de megvettem a gamet és akad a gépemen pedig a rendszer követelményeknek bőségesen eleget tesz a gépem és azt is oda írták hogy ha jobb a gép a teljesítmény is jobb ez mért lehet hogy akad? Nincs valami patch hozzá ? Kérlek segítsetek. A boltba visszavittem már és kicserélték a dvd jét de ez is akad. Üdv
  • CsabiPécs
    #1693
    Elnézést kérek, közben rájöttem mit kell csinálni.
  • CsabiPécs
    #1692
    Sziasztok. Lehet hogy nem nagyon vagytok már itt ebben a topicban, de hátha. Elakadtam a játékban, azaz nem tudom mit kell csinálni, ott ahol zöld háttérben van egy ember fej és egy dollár jel. Köszönöm előre is,ha valaki segít.:)
  • TJSFP
    #1691
    Nos, ha már minden warezzel kapcsolatos kérdést kibeszéltünk egyetlen topicban, akkor nem tudna valaki valamit mondani az irányításáról? Egyszerűen katasztrófa, látszik, hhogy fos konzolos átirat az egész...
    Az hagyján, hogy sebességérzet zéró, és csak megsaccolni tudod, hogy most éppen egyenesen továbbmész a kanyarban, vagy betapad, mint állat, és egy helyben befordulsz. De arr anincs valami orvosság, hogy kb 90 MPH-nál van egy éles váltás: fölötte normálisan kanyarodik: kicsit tolja az orrát, de egyébként érezhető, hogy sok lesz-e neki, alatta viszont hirtelen betapad és mint írtam, egy helyben... Iszonyú éles a váltás, és mivel sebességérzet sincs, egyszerűen nem tudod belőni, hogy a következő kanyarbna mi fog történni....
  • atiwrc
    #1690
    Valaki tudna segíteni nekem kivenni egy kocsit a jatékbol, sajna valami miatt nem megy a gépemen a kivevőprog:(
  • valakiati
    #1689
    mn
  • valakiati
    #1688
    Valaki tudna segíteni??
    Elakadtam a 2es szinten a fő eseménynél,ki van nyitva az összes módosítás és az összes extrém pack és mégsem engedi h elinduljak az eseményen, mert valamit kiír.
    aki tud rá választ az írja le.
    Kösz.
  • theshark
    #1687
    Sziasztok !
    Nekem olyan gondom lenne hogy nem működik a játék billentyűzettel, mert ha játék közben leütök egy betűt vagy egy számot a játék lefagy (ha ctrl-t, alt-ot nyomok nem fagy le, csak ha betűt vagy számot !
    Kérem segítsen valaki nekem ebben a dologban !
    Előre is kössz !
  • csexesz
    #1686
    köszi megprobálom
  • ntex
    #1685
    próbáld meg felrakni a legújabb drivereket (hang videókártya főleg) más ötletem nekem sem nagyon van
  • csexesz
    #1684
    sziasztok olyan problémám lenne letöltötem a gémet elinditom és kidobb hibaüzenetel!!!töltötem le cracket és ugyanugy kidobb.ha valaki tudna segitnei hogy hogyan lehet orvosolni a hibát nagyon megköszöném
    segitségeteket elöre is köszönöm.sziasztok
  • Lorant999
    #1683
    meegy!!!
    1680x1050
    zene bepipálva+hang
    az a 2 cuc kivétel
    élsimítás ki(má a gép nem bírja...

    szóval meggy
  • Lorant999
    #1682
    na felteszem még1-szer hátha jó lesz
    megint megpróbálom nagyon magas grafikán...

    DE AZÉRT IS : SPLIT/SECOND : VELOCITY,ESETLEG BLUR
  • DarkSl4yer
    #1681
    Na ez egy olyan játék amihez javalott gamepad-ot használni...
    Bill-en vmi atomfos...
    Én xbox controlerrel tolom és eddig semmi bajom nem volt az irányitással.
    Szval észrevehetö a különbség ^^
  • Szabi1991
    #1680
    naja :)
  • ntex
    #1679
    kár ezért a játékért, ha rendes irányítást kapott volna meg az integrált hangkártyás bugot javították volna nem tűnt volna el a süllyesztőben imo
  • Leo 1991
    #1678
    hello
    valaki tudna segíteni??
    elakadtam a 2es szinten a fő eseménynél,ki van nyitva az összes módosítás és az összes extrém pack és mégsem engedi h elinduljak az eseményen
    aki tud rá választ az írja le pls
    Kösz a választ előre is
  • Matthew Baker
    #1677
    a gépemen simán elmenne a játék de csak néha működik amúgy folyamatosan akadozik ötlet? :/
  • RYO21
    #1676
    ez a nagy bug?

    Nálam olyan big volt hogy minden autó 5ikben is max fordulatszámon is egy helyben állt.
  • w77d
    #1675
    ejj de rég játszottam ezzel a játékkal... ez a bug még mindig meg van? XXD
  • samsung123
    #1674
    az előző része nekem is a kedvencem volt! vártam is a folytatást éssss...nagyot csalódtam:( nem rosz de mársra számítottam, sok jó ötlet van benne csak annyira árkád...
  • steweee
    #1673
    nem jáccik ezzel senki ? az előző része nagy kedvencem volt. ezt most akarom kipróbálni...
  • mycso
    #1672
    Hali, a mentéseket hova rakja, mert sehol nem találom...

    Illetve a User/appdata/belül van egy thq/juiced2/save mappa, de az tök üres.
  • Lorant999
    #1671
    reloaded es van meg
  • Lorant999
    #1670
    most m megin akad eredeti is akad?
  • Lorant999
    #1669
    mlette a csaa meg a pdf v mi nincs bekapcsolva mert kék halál ... :d
  • Lorant999
    #1668
    jó hirem van megy 1680 X 1500 -be ja és 256 mb karim van dual core 2 ghz 2 gb ram
  • Lorant999
    #1667
    Hi all ... ezelőtti xp -n akadt lehet h azé mert nvidia 8600 gt-m van és eredeti driver nem jó neki ?