23
  • tttttom
    #23
    inkább indiába velük és ott haljanak éhen
  • Penge4
    #22
    Majd akkor, ha mi leszünk kisebbségben...
  • noss
    #21
    Az egyre inkább burjánzó magyargyűlölet ellen miért nem szólal föl senki az EP-ben?! :(

    Miért szorul háttérbe a lakosság egy un. kisebbség érdekeinek védelmében?
  • Penge4
    #20
    Van benne valami, de ez a "gyűlölködésre buzdítás" egy hülyeség. A magyaroknál soha nem volt összefogás és soha nem is lesz, úgyhogy hiába soroznának akár be minket a cigányok ellen, a többség még akkor is inkább elmenekülne.
  • Béla bácsi
    #19
    Csak még annyit, hogy ha megnézed mi megy nyugaton, pl. Franciaországban, ott is láthatod, hogy kinyalják egyes jöttmentek seggét. Pedig ha egy pici gerinc lenne az ottani vezetésben, egyszerűen megmutatná nekik hogy merre van az arra és kész.
  • Béla bácsi
    #18
    Nem biztos. Arrafele szerintem az egy teljesen szokásos viselkedés, amit ezek csinálnak. A gond ott kezdődik, hogy a Boszporuszon túl (az ő szemszögükből nézve) már Európa van. És ezt sokan elfelejtik, emiatt aztán megy a rinyálás az összes médiumon keresztbe-kasul, hogy őket senki nem érti meg. Persze, ez egy teljesen más kultúrkör, teljesen más szokásokkal.
  • Penge4
    #17
    Azért mert ott az első "szokásos" megnyilvánulása után felakasztanák, vagy lelőnék. Sehol máshol nem nyalják ennyire a seggüket, mint itt Magyarországon.
  • Vorpal
    #16
    Hát csodálkozom, hogy eddig is csak mérsékelt hozzászólások jöttek ,))))))

    Igaz ami igaz, én életemben ilyen dagadt kisebbséget nem láttam, mint a roma kisebbség
    pedig én magam is egy másik országban ragadtam,) de nem dagadtam,))
  • tar86
    #15
    Remélhetőleg a svédek majd elpátyolgatják őket. A pozitiv diszkriminációt, már egyébként eléggé megszokták, meghiztak, megtokásodtak, zabálják a rúd felvágotat, mint más ember a cserkészkolbászt. Ezután az álamilag garantált jólét után, amiben eddig részük volt, nem fogják ők elviselni a gyurcsány megszoritó csomagját.
  • Balea
    #14
    Azt nem értem, miért nem Indiába mennek...???
  • Vorpal
    #13
    Járóka Lívia a világ legnagyobb királynője lett Brüsszelben,
    szóval mondjuk ki szarika az már arra mi van itthon, max néha megjelenik,
    de azt is Gucciban egy-egy romaholokauszt emlékmü átadásra.

    Na de ne szépitsük, az a retardált Kovács sem jobb, szóval Brüsszelről ennyit.
    (Kovinak 3. nője van ott és nerbundában fotózgatják - nem abszurd?)

    A cigánykérdés igenis probléma, és nagyon meg kéne nézni,
    hogy mindenkit bgoszorkányüldözés módon rasszistának kell nevezni,
    mert bár ostobák és hülyeségeket irnak, de reális problémákra világitanak rá.
    Mivel a lakosság 1.3 mada minimálbéren él és a másik 3mad sem mesésen,
    ezért nem lehet ennek a problémának a megoldását a társadalomra bizni.

    Mindez igy kéne hogy legyen kivéve ha : a cigánykérdés nem is létezik,
    és mindez olyan kis számokban van jelen, hogy a társadalomnak ez még megéri.
    Jobb a béke, mint a macerás kitelepités, vagy lágerépités lássuk be...
  • chz78
    #12
    Te kis oktondi! A Járóka Lívia is roma származású.
  • stukov
    #11
    Különjáratokat kéne indítani nekik Svédországba!
    (vajon miért oda mennek? nem fáznak?)
  • Balea
    #10
    Ha ennyire aggasztja Járóka Líviát és más képviselőket szegény romák helyzete, akkor csak a következőt tegyék meg. Legyen a közvetlen szomszédjuk 1 teljes évig egy, vagy több roma családnak és akkor talán rájönnek, hogy mi is a probléma...
  • skandal
    #9
    Én nem vagyok se rasszista, se náci!!!
    De mégiscsak felháborító hogy a romák INGYEN ÚJ LAKÁST KAPNAK!!!!!
    Mi magyarok meg gürcölünk 1 életen át.
  • entreri79
    #8
    inkább lőjék fel mindet a holdra, ott üvöltözhetnek, arcoskodhatnak meg bármit ami akarnak... még a szagukat se lehet majd érezni...
  • htmm
    #7
    "a kormányzati szervek a roma sajtót támogatva"
    Az en penzembol. Hat, koszonom, nem. Inkabb egy GYPiskolat tamogassanak ezeknek, ahol megtanuljak, hogyan lehet emberek kozt viselkedni.
  • Béla bácsi
    #6
    Azért abban csak van valami, ha egyesektől egész Európa zeng...
  • dxtr
    #5
    de a romák a real világban fenyegethetnek, megfélemlíthetnek, felháboríthatnak, minden következmény nélkül...
    sőt ugyebár még lincselhetnek is...
    sztem ez a cikk nem sg.hu-ra való, mert az ilyen cikkek miatt olvasok inkább tudományt, most is a plafonon vagyok
  • MeoH #4
    Mi ebben a meglepo? A romak nagyreszben magunknak koszonhetik ezt. Tisztelet a kivetelnek, mert szerencsere van ilyen is, de barhol megjelenik, par roma, nem lehet oket nem eszrevenni. Hangosak, budosek, bunkok, stb... Termeszetes, hogy az emberek tobbsege ezt nem toleralja, es ellenszenv, gyulolet es felelem kapja el oket. Nekik kellene valtozni es akkor mi is mas szemmel neznek rajuk...
  • Deffyant
    #3
    (csak költői kérdés, még mielőtt valaki félreérti)
  • Deffyant
    #2
    most inkább tényleg nyírjak ki napi 20 cigányt, vagy maradjak inkább a játéknál a neten? erre mit mond az járóka?
  • lokko
    #1
    ... felháborodtam ... hol éljem ki, azt a frusztrációt amit a cigányság okoz nekem nap mint nap, ha nem az interneten? Lassan bűncselekmény lesz jogosan gyűlölni embereket