296
Éljen a Pankráció!!!
  • cicai
    #1
    Itt van pár kép:

  • kuci06
    #2
    éljen! Bárcsak kijönne pc-re is...
  • cicai
    #3
    hát ja:D
    igaz nekem van PS2-öm:D
  • cicai
    #4
  • Katarn576
    #5
    Én csak egy dolgot szeretnék tudni. Valaki nem tud egy magyar oldalt ahol levan írva a WWE Smackdown Ws. Raw 2006 és 2007 minden létező dolga? Úgyértem, kódok, tippek, trükkök, végígjátszások, titkos karakterek előhívása és még lehetne sorolni.
  • kuci06
    #6

    Ez amúgy nem csak ps3-ra lesz?
  • Barney Tech
    #7
    Már van ps2re.
  • Laky
    #8
    2006-os része se volt semmi, ezért értelemszerűen le is kapom valahonnét :D
  • CS@
    #9
    Csak azt tudom mondani, amit a 2006 topikjában is írtam: nekem marhára tetszik ez a játék.
  • CS@
    #10
    Mondjuk ott a gamespot hints része, ahol ugyan nem magyarul vannak leírva a dolgok, de ennyit szerintem mindenki megért, mondjuk semmi értelme nincs, mert amit ott írnak azt a játék is elmondja.
    Kódok nem érdekelnek.Tippekre és trükkökre nincs szükség, mert a játékban lévő három trainning videókból, a meccsek előtti hintekből és a mozgásszerkesztő vizsgálgatása után mindent meg lehet tudni amit kell. Végigjátszást leírom egy mondatban: le kell győzni az ellenfele(ke)t. Arról, hogy titkos karakterek vannak e a lockedeken kívül fogalmam sincs.
  • CS@
    #11
    Szorry a tripla posztért, meg azért is, hogy ez ilyen hosszú lesz, de hátha érdekel valakit(mivel harc közben már nem látszanak) a hinteket szorgalmasan fényképezgetem kifelé a játékból:

    AdvencedTip
    BackstageBrawls
    BasicControls
    CleanDirtyFinishingMove
    DoubleTeamMoves
    EnviormentalGrapple
    EscapeFromCageDoor
    FightingInTheCrowd
    HellInACell
    LadderMIB
    LastManStanding
    PerformingFinishingMoves
    PlayingPossum
    ProReversal
    Stamina
    StrongGrapples
    TableMatch
    TagAndManagerControls
    TagTeamMatch
    TeamworkAttributes
    TitleBriefcaseRemoval
    UltimateControlGrappleMoves

    Ezek természetesen csak az alapok, amik a seasonban vannak, az extra játékmódok, mint az eltemetés meg hasonlók nincsenek itt, mivel azt mindig kiírja a meccs előtt.

    Meg egy RTF dokumentum néhány infóval a pontos forrást sajna nem tudom megjelölni, mert fogalmam sincs honnan szedtem, de valahonnan a netről, úgyhogy a készítő érezze magát ideírva.
  • cicai
    #12
    Sziasztok!
    Nem tudjátok, hogy amikor ketrecharcot vívtam Hogan-nel nem volt DQ, se KO, se semmi. Én kimásztam amikor tropára vertem és vége lett. Szerintetek most nyertem vagy vesztettem. (Hulk Hogent akarom megvennni):)
  • CS@
    #13
    A Seasonban lévő ketrecharcok közül általában ki kell mászni.
    Amikor a győzelemhez különleges feltételek vannak, akkor azt a meccs előtt általában elmondja, a szabályokat pedig harc közben is megnézheted a match rules –ben.
    Hogan –hoz megnyered a WrestleMania Trophy aztán kiperkálod érte a 12ezer dollárt és már a tied is.
  • cicai
    #14
    és ez a WrestleMania Trophy a season modban van?
  • CS@
    #15
    Igen
  • cicai
    #16
    köszi
  • cicai
    #17
    és az hányadik kb?
  • CS@
    #18
    Na erről fogalmam sincs.
    Ráadásul, ahogy elnéztem van egy fővonal, amit általában követ a „sztory”, de ez nem teljesen fix. Először elkezdtem Undertakerrel, majd másodjára az általam kreált Warriorral és bár voltak ismétlődő momentumok, de voltak olyan dolgok is, amik a másiknál nem. PL.: Warriorral a legelső meccsen bírónak állítottak be(ilyen azóta sem történt velem), de ez lehet, hogy csak a baromira alacsony Overall érték miatt volt.
    Most egy RoyalRumbleTrophy –ra vadászok, mert az első hármat elbuktam és most már csak ez hiányzik ahhoz, hogy minden meglegyen, de már túl vagyok a 4 szezon első felén és se híre se hamva. Úgyhogy azon filózom, hogy törlöm az egész eddigi szezonomat és ismét new val kezdek.
  • cicai
    #19
    1× csak megtudom venni a Hulk-ot:D
  • CS@
    #20
    1X biztosan
    Azt tudom, hogy nálam ez a bizonyos WrestleManiaTrophy egész korán még az elsők között megvolt, így én is Hulkot vettem meg elsőként.
  • cicai
    #21
    most ezt nem pontosan értem:)
    hogyan van ez a WrestleMania Trophy?
  • CS@
    #22
    A WrestleManiaTrophy egy címmeccs.
    Elkezded a szezont és nyomod a meccseket, ezek között van amelyik a pénzen(esetleg EXPn) kívül valamilyen címért is megy, ha ezt megnyered , akkor megkapod a címet és ezután a Shop -ban megvásárolhatóak lesznek az adott címhez tartozó dolgok.
    A Shop –ban, ha valami locked, akkor annál az is látszik, hogy melyik cím megnyerése szükséges ahhoz, hogy megvehesd. Tehát ha egy címet elnyersz, akkor értelemszerűen nem ingyen kapod meg a hozzá tartozó cuccokat, hanem onnantól fogva lehetőséged van a megvásárlásukra.
  • cicai
    #23
    köszi, így már értem
    amugy 90.000 dollárom van
  • gabe paul logan
    #24
    Na milyen a game(gondolom fasza játékmenet,hangulatos zenék),azt hittem h ez már csak nextgenre jőn ki, be is szerzem...
  • gabe paul logan
    #25
    azt tudtátok hogy eddie guerrero tavaly novemberben elhunyt?Én csak most olvastam a wwe.com-on, biztos évfordulo miatt van kinn, ja és az uccso meccsét ingyen meg lehet tekinteni(hozza a formáját,szegény)


    WWW.WWE.COM
  • gabe paul logan
    #26
    azt tudtátok hogy eddie guerrero tavaly novemberben elhunyt?Én csak most olvastam a wwe.com-on, biztos évfordulo miatt van kinn, ja és az uccso meccsét ingyen meg lehet tekinteni(hozza a formáját,szegény)


    WWW.WWE.COM
  • gabe paul logan
    #27
    azt tudtátok hogy eddie guerrero tavaly novemberben elhunyt?Én csak most olvastam a wwe.com-on, biztos évfordulo miatt van kinn, ja és az uccso meccsét ingyen meg lehet tekinteni(hozza a formáját,szegény)


    WWW.WWE.COM
  • KoPf04
    #28
    Hello
    Milyen ez a gém?Jobb mint a 2006?
    Az elöző megvan de nekem egy kicsit műanyagnak tűnik,sok a mellényúlás megfogásnál meg hasonlók,nem a graikával van bajom.
    Ilyen irányban van benne javulás,vagy miben több-jobb ez a rész az elözőnél?
  • Kriger
    #29
    Nekem az első íventem volt a wrestlemania, így az első trófeám is, de természetesen nem a suttyó hálkhógen nagypapit vettem meg, hanem a Rockot, mer' ő király :)

    Azt nem tudja, valaki, hogy mások-e az eventek, ha smackdown módban nyomom? Mert IRL mások. Lehet, hogy egyes trófeákat csak a másik módban lehet megszerezni?
  • Katarn576
    #30
    gabe paul logan: Aki kicsit is jártas a pankrációban az már tavaly tudta hogy talán minden idők egyik legjobb pankrátora már tavaly meg halt sajnos.
    KoPf04: Mivel azt mondtad hogy az előző, vagyis a 2006-os verzió megvan neked, nos talán az egyik újdonság a 2007-es verzióban az, hogy szerintem mégtöbb karakter van benne. Ilyen például Boogeyman vagy az a nagydarab új zélandi pankrátor akinek most nem jut eszembe a neve. A másik újdonság hogy az én meglátásom szerint sokkal több és látványosabb mozdulatok vannak benne, illetve brutálisabb kivégzési formák.(ugyebár ha megtelik a bal felső sarokban a kék csík, akkor lehet nyomni egy L1+L2 kombinációt és utána ha olyan helyzetben vagy akkor megkell nyomni az L1-et és a 2006-os verzióhoz képest szerintem sokkal brutálisabb kivégzéseket lehet bevinni.
    Viszont nekem is lenne egy kérdésem: ugyebár a 2006-os verzióban is van egy ilyen virtuális bolt ahol lehet venni különböző dolgokat, például Eddie Guerrero másfajta színű kocsiját amivel a meccsek elött szokot bejönni, illetve JBL szintén másfajta fehér limuzinját, meg különböző székeket, öltöző szekrényeket meg efféléket. A kérdésem az lenne hogy miután ezeket a tárgyakat megvettem, hol fogom őket látni? mert a pihenő szobát még nem lehet berendezni a 2006-os verzióban mint a 2007-esben
  • KoPf04
    #31
    Annyira nem haladtam bele a 2006-osba,pár menetet nyomtam vele aztán ment a "talán egyszer előveszem" halmazba,pont a korábban említett "nagyon műanyagos" hatás miatt.Legalábbis számomra ilyen valamiért.
    Nekem hiányzott belőle valami,nemis tudom mi,talán nem volt számomra elég kiforott a küzdelem.
    Tehát nem tudok ebben segíteni sajna.
  • cenobite
    #32
    Na, ez lesz az egyik karácsonyi ajándékom magamnak. Mivel az összes rész megvan ami ps2-n jött ki, ez sem maradhat el. :)
  • CS@
    #33
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szerintem mindegy melyik oldalon kezded, bár én még csak SmackDown -ban kezdtem, de a sztori kellős közepén az fog történni, hogy eladnak a RAW –nak. Ezután amikor a teljes szezonnak vége van, akkor lemegy a credits és kitesz a játék a főmenübe. Viszont, ha ezek után visszajössz és nem a New –t, hanem a Continue –t választod, akkor egy vicces animáció kíséretében ismét eladnak, de ilyenkor már vissza a SmackDown –ba, aztán nagyjából kezdődik a dolog elölről. Így tulképp a végtelenségig játszható a szezon.
    Gondolom ha a RAW –ban kezdesz a dolog, akkor is hasonlóan működik csak fordítva adnak el.


    A tavalyival nem játszottam, mert akkor még nem volt PS2m, úgyhogy azt nem tudom, hogy ott is így volt e, de itt a karaktereknek 2fajta kivégzése lehet, az egyik az L1 a másik meg az irány+L1.
  • John Cena
    #34
    Eddig is így volt az írányítás!
  • John Cena
    #35
    WWE FOREVER!
  • John Cena
    #36
    mint ha több idejig tartana a SEASOn nem vettétek észre még csak a RAW-on tolom de SD még nem mentem át!
  • John Cena
    #37
    GM manager mód atom nehéznek tűnik!
  • Kriger
    #38
    Arra rájött már valaki, hogy az eredeti (nem kreált) karaktereket hogyan lehet fejleszteni experience pontból? Én HHH-val nyomom a szezont, van már egy rakat trófeám, de ezeket a pontokat nem tudom felhasználni, mert a create menüben többek közt az edit pont is szürke(nem választható). Ezt valami csíttel lehet aktiválni? Vagy teljes szezon után, vagy nagyon benéztem valamit?
  • Katarn576
    #39
    Én úgy tudom hogy az experience pontok azok a karakter erősségét és hírnevét erősítik, például mikor az első meccset játszottam Big Show-val, a bevonuló videóban állandón lefújoztak a közönség.
    Mikor már megnyertem néhány meccset és eléggé magas volt az experience pontjaim, onnantól kezdve, a közönség nem lefújolt hanem szó szerint ünnepeltek és tapsoltak. Tehát valószínű hogy az experience pontok a hírnévnél játszanak nagy szerepet.
    Ha nem jól mondom akkor valaki javítson ki.
  • CS@
    #40
    Szerintem EXP –t csak az általad kreált karaktereknek lehet elosztani.
    Ezt a CreateModes/CreateAWSuperstar/CustomizeAttributes alatt tudod.
    A season módban egy győzelem 1200pontot ér, abban már nem vagyok biztos, de mintha az elején egy két vesztes meccsért is kaptam volna minimális 100-200pontot. Ez azért lényeges, mert a kreált karakterek baromi gyenge Overall értékkel kezdenek(aszem 36 vagy 38), ami szinte semmire sem jó, így még easy fokozaton is könnyedén lenyomott egy Undertaker kaliberű karakter, mert PL a földről sem tudtam felkelni.
    Valamint több tippes oldalon olvasható egy olyan dolog, hogy a GM mód TheYearTrophy elnyerésével végtelen EXP –hez juthatunk, ezt nem próbáltam úgyhogy megerősíteni sem tudom.
    Azt a megoldást választottam, hogy csináltam egy karakter akit felhúztam maxra és elraktároztam neki kb 10000-20000EXPt ez KB.2-3 teljes szezon volt, de ha valaki elég ügyes és a gyenge karaktert is eredményesen tudja használni, akkor 2tuti elég erre. Aztán, ha újabb karaktert akarok csinálni, akkor ezt el Copy –zom és a másolatot editálom, ha az lényegesen eltér az eredetitől PL Testsúlyban vagy magasságban, akkor eltérnek a képességei is, ilyenkor jön jól, hogy van még némi EXP tartalék.