518
  • homeless
    #202
    Szánalmasak azok az emberek akik még a halála után is irigykednek. Jajj, most mi lesz veletek, hogy gyásznap lesz? Úristen, hihetetlen.

    Ja és jól tette, hogy itt hagyta az akkori Magyarországot. A magyarságát amúgy se tagadta meg soha. Tegnap az m1-en volt egy bejátszás, arról amikor hazajött. 12-13 éves gyerekeknek tartott beszédet. Miután kimondta, hogy annakidején itthagyta Magyarországot, fél percig sírt és nem tudott megszólalni. Aki azt hiszi hogy azért ment el, mert nem szeretett magyarnak lenni az kúrvanagy tévedésbe van.

    A gyásznapot meg kevés ember érdemli ki, de ő kiérdemelte.
  • DJ BP
    #203
    engem nem érdekel milyen címért divat gyásznapot elrendelni, hanem aki MEGÉRDEMLI. Puskás megérdemli, ellentétben az összes politikussal. Nem tudom minek elmélkedtek ezen, a leghíresebb magyar, ez nem elég?
  • ProGabe #204
    "Egy köztársasági elnők vagy egy miniszterelnök függetlenül attól hogy kinek szimpatikus és kinek nem."

    /a következőket nem politikai célzattal írom,és kiterjesztve minden eddigi és jövőbeni politikusra vonatkozik :)/

    de könyörgöm,miért????????azért mert egész életében lopott,csalt,hazudott hogy oda jusson ahova?
    ellenben Öcsi bácsival,akinek Istenadta tehetsége volt és emberként is olyan óriás volt mint sportolóként!valamint ő mindenkinek szimpatikus és igenis olyat tett az országért(már leírtam nemrég) aminek a politikusok csak egymilliomod részét bírnák megtenni,óriási kínok között,vért pisálva
  • DJ BP
    #205
    "Ő magyarországért nem tett olyan lépéseket melyek a jövöje szempontjából fontos"

    A lópikulát nem, akik Magyarországra gondoltak külföldiek, nem a kommunizmus jutott eszükbe, hanem Puskás. Meg a lényeg, sokan büszkék vagyunk rá, mert ilyen sikeres és honfitársai lehettünk, már e miatt az öröm miatt megérdemli.

  • DJ BP
    #206
    kimondtad, amit én nem mertem :) (bizonyos ban miatt :)
  • ProGabe #207
    szánalmas egyébként hogy magyarázkodni kell ilyenekről egyes embereknek,nem bírják felfogni hogy kit vesztettünk el,én tegnap amint megtudtam a hírt igenis sírtam,és igazság szerint váratlanul ért hogy így meg tudott hatni a dolog,hiszen nem ismertem személyesen,nem láthattam játszani,de egyszerűen magával ragadott a tudat hogy meghalt a magyar foci
    főleg így,hogy én mostanában a foci szót pejoratív értelemben használom,mondván nálunk még az van,a világ többi részén labdarúgás,bezzeg puskásék idejében rettegtek a magyar focitól,és ez a szó illett ahhoz a fineszes,okos,csibész játékhoz igazán :)
  • ProGabe #208
    hát,igen,ez előtti hszemből gondolom érződik hogy emnnyire felhúzott ez a sok kis barom^^
  • mflex #209
    [hatalmas]#194
  • gordon 24
    #210
    Nem problémázok ezen... Nekem nem tetszik.. Nem irigykedem. Leirtam többször hogy én is tisztelem őt és sajnálom hogy meghalt. Igazi magyar ember volt és jó sportoló. Tehát ne támadjatok nem ellene vagyok. Ez a Nemzeti gyásznap viszont nem tetszik!!!
  • DJ Skyline
    #211
    szerintem inkább legyen egy nemzeti gyásznap,ami Puskásról szól, mint egy valentín nap, helovín' ,meg ilyen "import ünnepek"!

    amúgy meg Nyugodjon Békében! :|
  • gordon 24
    #212
    Neked is a #210-est ajánlom. Nem vagyok kis barom egyébként. Csak ez a dolog nem tetszik. De elismerem őt ezért nem értem miért keversz össze azokkal akik tényleg bunkó modon irtak ide. Ha visszolvasol láthatod hogy én is irtam nekik szépet. Ugyhogy kérlek ne keverj oda hozzájuk.. Thanks!!!
  • gordon 24
    #213
    Ebbe viszont Full igazad Van !!!!
  • DJ BP
    #214
    na mostmár én is #194
  • banok
    #215
    A világ leghiresebb magyarja megérdemli gyásznapot! Tett ő sokkal többet, némelyik politikusnál aki szerinted megérdemelné, hogy ezt kiérdemelje.
  • Benc16
    #216
    Igen, ezaz, ezt akartam hallani!
  • mflex #217








    Nyugodj békében
  • gordon 24
    #218
    Ok !! Ok !!! Rendben. Mindenkitől bocs. És mégegyszer R.I.P. Nyugodj békében
  • Benc16
    #219
    RIP! :)
  • hunbasser
    #220
    mondd már meg nekem légy szíves,h ebben mi a vicces..
  • Slayerboy
    #221
    Ok, gyerünk osszad... kemény vagy flémelj csak!
  • hunbasser
    #222
    ki flémel?ki a kemény?állj,már le...
    nagyon fasza,amikor mosolygós smileyval mondja vki,h rip...
  • Slayerboy
    #223
    Csak az, h alig várod h végre beleköthess vmibe!
    Amúgy az nem tiszteletlenség, h valaki mosolyogva emlékszik vissza vkire nem pedig sírva... szvsz
  • hunbasser
    #224
    jujj,de jó h ennyire ismersz...tudod,akik ismernek itt a fórumon,azok meg tudják mondani,h nem ilyen vagyok...de persze te jobban tudod!
  • mflex #225
    Skacok!
    Ez nem idevaló,főleg most,intézzétek el priviben..
  • zmeor
    #226
    pont a névnapomon ment el:(
  • Benc16
    #227
    Boldog névnapot! Utólag!

    R.I.P.
  • Joebátsi
    #228
    nyugodjon békében
  • raven87
    #229
    Nyugodjon békében!
  • Dying Soul
    #230
    Képmutatók vagytok. Képmutatók azzal, hogy beírtok ide. És naívak is. Régóta beteg volt. Senki nem mondhatja, hogy meglepte az ő halálhíre. Esetleg az lephetett meg, hogy ilyen hamar vagy pont most. Ellenben szeptember 4.-én elhunyt Steve Irwin és mindenkit sokkolt a halálhíre, mindenkit, aki ismerte őt. Több száz kilós krokodilokkal "harcolt" egyedül, állatkertet, vadrezervátumot működtetett, felhívta milliók figyelmét arra, hogy védenünk kell a környezetünkben élő állatokat és sorolhatnánk. Puskás mit is csinált?
    Én egy rossz szót nem szóltam Puskásról, ő maga nem érdekel. Inkább a ti és a média viselkedését véleményeztem, ami valljuk be feletébb értelmetlen.
    Ahelyett, hogy csendben magatokban lerendeznétek egy-két nap alatt, idejöttök verni a nyálatokat. Én nem lennék benne biztos, hogy örülne és büszke volna magára ő, ha tudná, hogy milyen faszacsávó volt és most mindenki gyászolja. Állításaitokból azt szűrtem le, hogy nem volt arca. Tehát ha nem volt arca, akkor miért örülne annak, hogy mindenki (?) gyászolja? -
    Nevet szerzett Mo.-nak. Ok. És most akkor mivan? Vered a melled, mert egy kelet(!)-európai ország fia vagy? Vered a melled, hogy milyen szép múltja van a magyar focinak? Ahelyett, hogy néznéd a jelent, a jövőt és tennél valamit. Bármit. Tipikus magyar hozzáállás, mindenen kesergünk és kilökjük azt, akinek akár egy kicsit is eltér a véleménye a miénktől. Emelett szemellenzővel csak egy problémára koncentrálunk, felnagyítjuk azt és ha meguntuk, keresünk másikat. Politizálunk, anyázunk. Szidunk mindenkit, pedig mi vagyunk a hibásak. Hogy lesz ebből haladás? -
    Kedves mflex, a halál fszára pedig azoknak kéne elmenniük, akik személyeskedtek. Büszkék magukra, megóvnak egy topikot. Ezaz. Életeteknek ne legyen soha nagyobb célja.
    Holnaptól július 31-ig gyászolom Petőfit. Majd 31.-én nyitok egy Meghalt Petőfi Sándor topikot. A legnagyobb magyar költő emlékére.
    Ettől függetlenül meghal több ezer ember minden nap. Több ezer hektár fát vágnak ki. Majd mikor már küzdeni kell az oxigénért, akkor mondjátok rá valamelyikünkre, hogy nagy ember volt. És gyászoljátok a porban fekvő, rothadó hullája mellett.
    Amíg anyagilag és egészségügyileg biztonságban vagyunk, jobban esik pusztítanunk és mások dolgaival törődni, elterelni a mi hiányosságainkról a figyelmet. Képmutatók vagyunk és ugyanolyanok. Mindannyiunk azt hiszi magáról, hogy jobb. Pedig nem. Ugyanolyanok vagytok.
  • rvn
    #231
    Ez nem az a topik...ide vagy jót vagy semmit...
  • csabiks
    #232
    David Beckham jobb nála , mellesleg hol volt még a világ amikor ő focizott? sehol!
  • Benc16
    #233
    Ilyet nem szabad!!!!!!!!! Azért már ez komoly!
  • csabiks
    #234
    Szerintem te is meghalsz egyszer és neked nem fognak topigot nyitni, nyugodjon békében!! és kész ezt most nem kell nagy dobra verni, ha ennyire ráérsz irj mailt neki!
  • csabiks
    #235
    abszolút igazad van :)
  • mike0013
    #236
    idióta...
  • Benc16
    #237
    Amint látod nem egyedül vagyok hogy idióta vagy...
  • csabiks
    #238
    te mit tudsz szegény emberről? éltél te akkor amikor ő aranykorát élte? nem akkor mit pattogsz
  • Prank
    #239
  • 89
    #240
    Nem értek veled egyet, sem csabiks-sal.
    Most este kezdődött a Real-Madrid Santander meccs, és több százezer ember emlékezett meg Puskás-ról, hát akkor mi miért ne lehetnénk büszkék rá? miért nem emlékezhetünk rá? miért nem emlékezhetünk kis "keleteurópai országunk" nagyjaira?
    Egy érdekes idézet jutott eszembe ahogy olvasgattam hozzászólásodat: "A múltat végképp eltörölni" Hadd ne kelljen elmondjam, kik vagy inkább "mik" mondták ezt...
  • Benc16
    #241
    Hogy mit bazz? Azt hogy láttam videóit meg midnen talán onnan... Jah meg tudok olvasni...