253
Minden, ami N80!
  • laci 700
    #253
    Nekem most ez van fent: (*#0000# kóddal tudod megnézni)
    V5.0719.0.2
    24-05-2007
    RM-92
    Tudtommal nincs újabb.
  • KILLER2
    #252
    Eleve meg kéne nézni, hogy van-e egyáltalán rá új verzió. Lehet, hogy már fent van a legfrissebb.
  • Elk Hunt
    #251
    Üdv,

    Hát nem tudom, hogy él-e még a topic :-( de azért csak kérdeznék.
    Most próbáltam frissíteni a telefont, de a hivatalos nokia oldal szerint nincs elérhetőség / lehetőség erre. Kicsit furcsállom ezt, mert itt ott azért olvasható, hogy van újabb verzió.
    Ezek szerint a product code-t kellen átírni? Vagy mi a teendő?
  • lehbogi
    #250
    Bocsi,ha nem tudjátok, nem láttam más ilyen részt...xD
  • lehbogi
    #249
    Sziasztok!
    Van egy LG KS360-s mobilom... tök jó meg minden xD. Egy nap magától elkezdett hangokat kiadni, mintha beragadt volna egy gomb, és azzal együtt 5-6 gombja se megy... tud valaki tippet, vagy szervizt ajánlani?xD

    Másik, még régebben szereztünk egy iPhone-t és ment kb egy évig. Aztán elsötétült, és ha az érintőképernyőt akarnánk nyomkodni, csak akkor világít. Elvittük szervizbe, de nem tudtak vele mit kezdeni... van valakinek valami ötlete? Vagy én vagyok rossz hatással az elektronikus dolgokra?xD
  • KILLER2
    #248
    Pedig kell, hogy legyen valami reset kód. Már este van eléggé, szóval ugye jól értelmeztem, hogy amint bekapcsolod, kiteszi a BT jelet és újraindul? BT be/kikapcsolásától függetlenül?
  • Alex8695
    #247
    Erre a nokiára, elméletileg a reset az *#7370# . de nem megy. Tehát, mikor bekapcsolom, akkor kiadja, hogy nokia egy pillantásra, és rögtön utána, hogy indítom e kártya nélkül, mikor rányomok hoghy igen, 1mp, és bejön, hogy állítsam be az órát, megint kb 1mp(nem több) és megjelenik a bloototh jel, és újraindul 2x és kikapcsol..
  • Alex8695
    #246
    Köszi de sajnos nem jó :(
  • laci 700
    #245
    Nem tudom ennél működik-e de amikor bekapcsolod és kiírja hogy NOKIA (jelszó előtt) Nyomd le egyszerre a * a 3 és a 'zöld' gombokat és engedd el. Ezzel teljesen le tudod nullázni a telát. Sok sikert!
  • Alex8695
    #244
    Sziasztok. Van egy Nokia 5200 mobilom. Már kiderült, hogy szoftvert kéne frissíteni, mert bekrepált. De ahhoz, csatlakoztatni kell
    a géphez ügye, a frissítő szoftver megvan, de a telefont nem tudom csatlakoztatni, mert amikor bekapcsolom a telefoont, alap járatron ha egy kis ideig nyomom a bekapcsolót,
    nincs kép csak a gépen jelzi, hogy csatlakozott, de már le is csatlakozott. Ha bekcsapcsolom, hosszú nyommással a telót, akkor meg eljut a nokia emblémáig, és utána, hogy indítom
    e kártya nélkül(nincs benne kártya) és utána, ha rányomok hogy igen, akkor kiadja hogy állítsam be az időt, a gép jelzi, hogy csatlakozott a telefon, dele is csatlakozik, mert mikor
    bejön a bloototh jel, (pár mp) újraindúl 2x-3x és kész.. Mi lehet a probléma? köszönöm a válaszokat:
    Alex
    (valójában, a netről szedtem le játékot, és (nem volt vírusos) és amikor rámentem, akkor jelentkezett a prbléma..)
  • laci 700
    #243
    Google és a nokia.hu a barátaim. Probléma megoldva.
    Szoftverfrissítés FAQ
  • laci 700
    #242
    Csá! Haverom vett egy N80-at használtan. Minden tökéletesen működött rajta de frissíteni akartuk a szoftverét. Elindult a frissítés de egy pillanatra lefagyott a Vista és megszakadt a frissítés. Most próbálja helyrehozni de kb 15 perce és csak csipogott egyet a tela de semmit sem csinál és nem találta a frissítő sem (eddig még). Mit lehet csinálni? Csak szerviz vagy házilag is lehet javítani? THX!
  • laci 700
    #241
    Müxik!
  • laci 700
    #240
    HY! Ma cseréltem ki a szalagkábelt a telámban (eddig 2 telóban sikeresen kicseréltem) és mikor összeraktam írnám be a PIN-t bekapcsoláskor erre nem müxik a 8-as gomb. persze a számbillentyűzetet nem lehet cserélni.
  • Zoojcso
    #239
    Helloztok van 6 db Nokia N80 as telom eladó alkatrésznek illetve alkatrészek 20 db átvezérlő szalagkábel előlap aksi és egyéb alaktrészek!
  • doky67
    #238
    Hello!
    Másfél éve "sikerült" vásárolnom - hivatalos mobiltelefonos boltban, budapesten - egy N80-as készüléket, ami sajnos 1 év után megadta magát.(Készenléti állapotban meghatározhatatlan időközönként kikapcsol.) Kiderült, hogy ázsiai. :-( Azt javasolják, hogy alaplap cserével megoldódna a probléma. Tudna e valaki ez ügyben segíteni? Mibe kerülhet egy (bontott) NEM ázsiai alaplap, s hol lehetne hozzáférni? vagy egyéb más ötletet is szívesen fogadok.
  • zole8
    #237
    hali! keresek egy alkatrésznek való nokia n80-ast!!!
  • 0ppika
    #236
    a bekapcsoló gomb megnyomásával, a menüben, de csak összecsukott állapotban ...
  • pana40
    #235
    Hali!!
    Hogy lehet a billentyűzárat manuálisan bekapcsolni ha a csúszkát nem használom???
  • 0ppika
    #234
    Üdv!
    Hol lehet beállítani hogy egy bizonyos tel.számról nem tudjanak felhívni? Régebbi nokiáknál úgy emlékszem a számkorlátozás ezt jelentette, de itt ez más. Vagy mit kell és hol?
  • laci 700
    #233
    Hmmm... Lehet hogy a kijelzővel lehet valami. Próbáld meg újra összerakni a telefont, nézd át minden a helyén van e. Ha bekapcsolárkor van hang akkor tuti nem szoftveres probléma.
  • zole8
    #232
    de bekapcsoláskor hangot is ad meg akkor is ha lenyomok 1 billentyűt.a felső gombsor nem világít de működik mert ad ki hangot
  • ChuckyHUN
    #231
    2giga a max bűvíthtőség?:CCC
  • laci 700
    #230
    az alaptartozéka a telefonnak... aki eladta azt is oda kellett volna adnia. És ha szofthibás elméletileg csak a szervizben tudják megcsinálni. esetleg próbáld meg bekapcsoláskor lenyomni egyszerre a * 3 és a zöld gombot és tartsd úgy egy ideig. Leformázza a telefont és minden visszaáll az alap helyzetbe. (kipróbáltam, működik)
    sok sikert!
  • zole8
    #229
    remélem sikerül. már csak 1 adatkábel kell. előre is kössz
  • laci 700
    #228
    ezek szerint nem... Ha csak az lett volna a baja akkor már működne. Szerintem Szoftverhibás. Szoftújretelepítésnél elszúrt valamit ezért nem tudta bekapcsolni, azt ráfogta hogy szalagkábel... (szerintem)
    De azért sok sikert!
  • zole8
    #227
    nem. tudtam hogy szalagkábelhibás
  • KILLER2
    #226
    Már bocs, de komolyan vettél egy hibás teelfon, amiről nem is tudtad, hogy mi lehet a baja?
  • zole8
    #225
    én raktam össze a videó szerint. amióta kézbe kaptam a telefont fehéren világít.bekapcsolom bejön 1 fehér képernyő és ennyi.nem tudom mit csinált az előző gazdája a telefonnal.
  • laci 700
    #224
    bekapcsolástól fogva fehéren világít vagy csak ha ki nyitod? Szervizben csinálták vagy otthon cserélted ki? Ha otthon biztos hogy jól raktad össze? Lehet hogy szoftveres probléma... Próbáld meg Software Updater-el újratelepíteni, hátha még felismeri a telefont. :S
    Csak magától kezdett el fehéren világítani vagy leesett / telepítettél valamit amitől elromolhatott?
  • zole8
    #223
    csá! kicseréltem a szalagkábelt és ugyanúgy fehéret világít! akkor mi a baja?
  • laci 700
    #222
    úgy tűnik ez elég gyakori hiba ennél a telónál.
    Csak az átvezető szalagkábelt kell kicserélni és jó lesz.
    5000-6000Ft kb javítással.
  • ChuckyHUN
    #221
    felcsusztató cucc.
    6000forint
  • zole8
    #220
    hali! a nokia n80-as telóm képernyője csak fehéret világít mi lehet a baja?
  • laci 700
    #219
    Nekem is az volt a probléma és apám N80-asának is. Én itthon kicseréltem. kb fél órás munka de oda kell figyelni. Tökéletesen működnek azóta is.
    Kb 2000-3000Ft egy szalagkábel + munkadíj. Itt találsz videót a szétszedésről és ITT az összerakásról. T6 vagy T7-es csavarhúzó és egy vékony de kemény gitárpengető. Mi itt vettük a szalagkábelt.
    Sok sikert. Ha még garanciális vidd szervizbe, ha nem megpróbálhatod de csak saját felelőségre. De a szerviz a tuti. Sztem 5000Ft körül megcsinálják.
  • zole8
    #218
    császtok! azt szeretném megkérdezni hogy beviszem a nokia n80 telómat a nokia szervízbe mert szalagkábel hibás, azt mennyiért csinálnák meg? előre is kössz!
  • laci 700
    #217
    Hát ha a Core Player-rel se sikerülne akkor a szoftverfrissítés segíthet... Esetleg még megpróbálhatod az FLV Playert is. Majd küldöm priviben ha kell...
    (Újraindítás alatt a telefon kikapcsolását és bekapcsolását értettem)
  • Magnumrolcsi
    #216
    "Nem lehet lejátszani a média klipet". Ezt írja ki ha mp4 videót akarok megnyitni, eddig simán vitte. :S Múltkor törölgettem róla, lehet valami telepítőt is letöröltem ami kezeli. Kivettem már az aksit is, így tudom újraindítani.
    Most olvastam az idő vissza állítást, most lehet telepíteni. :)
  • laci 700
    #215
    hmmm...
    mit ír ki? Priviben küldöm azt ami nekem működött...
    Ha azt írja hogy lejárt tanúsítvány akkor állítsd vissza az időt mondjuk 1 évvel. ha azt írja utána hogy a tanúsítvány nem érvényes akkor túl korai dátumot állítottál be. (Próbáltad már a telefon újraindítását? xD a Nővérem Samsung-ja nem akarta lejátszani az mp3-at és a videót... má szervizbe akarta vinni azt újraindítottam és jó lett... kb két három hete nem kapcsolta ki...) -.-
  • Magnumrolcsi
    #214
    Nem tudom feltelepíteni.