192
Destination Treasure Island
  • kelsi15
    #192
    megint én vagyok...nem tud valaki vmilyen tippet adni,hogy hogy kéne hozzákezdeni a maja táblához? mert elolvastam a szöveget is de nem tudom mit kéne beállítani rajta.
  • kelsi15
    #191
    Köszi a segítséget,sikerült továbbmenni
  • Shiwo
    #190
    visszakell a pecabottal ügyeskedni a lőporral teli bigyulát az asztalra
  • Encore
    #189
    Ha jól emlékszem a csávó abból a zsákból tölti meg a pipáját és puskaport kell beletenni és akkor felrobbanak. Az a baj hogy csak emlékfoszlányok vannak meg arról a részről.
  • kelsi15
    #188
    A horgászbottal már vettem fel 2 bigyulát a "kisasztalkáról". Az egyik 1 zsák volt,amiben van vmi..(??) éés abba tettem asszem lőport vagy nem tudom mit ami az ágyú mellett volt egy hordóban. Volt még vmi azon az asztalon,de azt mondta,hogy azt nem tudom felemelni, mert túl nehéz. Megint elakadtam...:S:S:S
  • Encore
    #187
    Ha jól emlékszem, valahogy fel tudsz jutni az épület tetejére (amiben az ágyu is van) és horgászbottal (csinálsz) felemeled az italt vagy a fegyvert, nem emlékszem és valahogy megbötykölöd. Bocs, de már régen játszottam vele....
  • kelsi15
    #186
    Hy!! Kérhetek egy kis segítséget? Ott tartok,hogy megtaláltam az ágyút és előtte ül két kalóz. Már megcsináltam az ágyúgolyót és be is tettem az ágyúba. Viszont itt elakadtam,se előre se vissza nem tudok menni. Mit kell itt csinálni?? Előre is köszi!
  • Encore
    #185
    Fent van a cdgalaxis.hun kétezervalamennyibe kerül.
  • Shiwo
    #184
    magyar felirat van hozzá magyaritas.hu-n

    a szinkron meg annyira nem vonz :)
  • Encore
    #183
    Ma kaptam postán egy cd galaxis füzetecskét, amiben írják, hogy szeptemberben megvásárolható lesz a játék 2990Ft-os áron, magyarul. Sajnos a weboldalon nem találtam nyomát ennek, de gondolom csak mert még nem frissítették.
  • Shiwo
    #182
    jó játék, csak baromi rövid
  • Zizou2
    #181
    na valaki?
  • Zizou2
    #180
    a sót hol tudom felvenni??
  • Zolcsi 84
    #179
    Na jó mególdottam. A barlangban vagyok a táblás résznél, de nem értem a dolog lényegét. Mit és, hogy kell csinálni. Használtam az angol nyevű végigjátszást, de még úgy sem akar menni. Nagyon béna vagyok. Tudna valaki?
  • Zolcsi 84
    #178
    Igen. Természetesen. Odavittem a hajóhoz és nem csinált semmit.
  • nagykispeter
    #177
    megmelegítetted?
  • Zolcsi 84
    #176
    Helló! Furcsa problémám van. Ott tartok, hogy a fogóval kiszedtem a szögeket, betömítettem a lyukat a csónakon. Most azt be kéne tömíteni, hogy ne mennyen bele víz. Próbáltam a gyantával, de nem engedi. Másom meg nincs amivel megtudnám csinálni. Tudna valaki segíteni?
  • Don Csiccsi 13
    #175
    Sziasztok miért nem lehet másodszorra visszajátszani a játékot, még daemon toolsal sem lehet állandóan azt írja helyezze be az egyes cd-t. Találkozott már valaki ezzel a gonddal. Iso formátumban égettem mégsem lehet újból felrakni, pedig magyarul is átvittem volna !!!!!!!!!!
  • kaqkk01
    #174
    Köszi.
  • ldavid
    #173
    énekelni kell a papagájjal, ha jól csinálod elvágja a madzagot a csőrével
  • kaqkk01
    #172
    Sziasztok. Ott vagyok a pálya elejénél, ahol a pénz kéne beraknom a mérlegre, de nincs pénzem. Ahol a csontváz lógott, ott látok valami zacskót, arra gondoltam, hogy abban lehet a pénz, de nem tudom leszedni. Ha tud valaki, akkor segítsen, előre is köszi.
  • Gerinho17
    #171
    hali
    valakitudna segiteni a végén a nyomogatásnál????
    amikor azt aholdat kell kihozni vagy mit...
  • ldavid
    #170
    huh, én meg nem mondom hogyan csináltam de a lényeg hogy a gomb nyomogatásával kell számolni a napokat

    én ezt az angol végigjátszást használtam és ezt a fordítót, ebben le van írva minden, csak ki kell hámozni
  • Hollingsworth
    #169
    Helósztok megint segítség kéne nekem!!!!!!!! Abszolute nemértem amikor a barlangba vagyok az öreggel és a csajossal, a táblás játékot (7 majom 7gyík meg ilyenek): Ott mit kell csinálni milyen kombináció kell???? Beleraktam a vízbe az íránytűt de méd most se értem!! Bal oldalt van észak jobb oldalt dél de nem tudom hogy mit kell forgatni a köveken?????? előre is köcce!!!
  • Hollingsworth
    #168
    Köszi szépen sikerült minden!!!!
  • ldavid
    #167
    megkötözni nem lehet csak átvezető van róla, ha felmászol az erőd tetejére és lenyúlod a cuccaikat horgászbottal, a dohányt kicseréled puskaporra és meg is vagy

    a többihez olvass vissza, a 133-asban belinkeltem egy végigjátszást +fordítót hozzá
  • Hollingsworth
    #166
    Jah és az iránytűt hol kell majd használni (tű+parafadugó)???? Előre is kösz!!!!
  • Hollingsworth
    #165
    szasztok! Hogy kell a kalózokat megkötözni???? És hol kell a használni a buvár cuccot???
  • ldavid
    #164
    a másik oldalára kötöttél kötelet?
    vagy a kalózok már meg vannak kötözve?
  • dolfy #163
    nem sikerül sehogy sem az ágyúnál felhúzni az ablakot
    gondolom a padlón kell meghúzni a kötelet de sehogy sem tudom
  • dolfy #162
    megvan, só kellett a dögnek
  • ldavid
    #161
    ok, de feltételeztem összeraktad mert azt nem írtad :)

    a birkához elvileg forralsz egy kis tengervizet, majd a megmaradt sót kirakod a karám melletti edénybe és odabaktat

  • dolfy #160
    a bírkás résznél vagyok de nem akar megmozdulni a dög, hogy kell megnyírni?
  • dolfy #159
    kellett hozzá a gyújtó végére egy darabka szövet is :) tehát nem kell mindjárt röhögni
  • ldavid
    #158
    talán a gyújtóval? :D (lighter)
  • dolfy #157
    hogy kell meggyújtani a barlangban a tüzet?
  • ricsa008
    #156
    thx
  • kvalentin
    #155
    Csak bele kell rakni a sisakba a felvágott banánt is a rumot, de szerintem már leírták.
  • kvalentin
    #154
    Jó kis játék csak hogy rövid egy kicsit.
    Ajánlom, hogy előbb olvassátok el a könyvet,
    hogy azért képbe legyetek hogy ki kicsoda.

  • ricsa008
    #153
    szasztok mi kell a banán és a rum mellé hogy a papagájnak odatudjam adni?