55
  • Tinman #1
    HEROES 4 prezident :-D

    Hayden Panettiere <--
  • edios
    #2
    A Heroes tényleg nagyon jó kis sorozat, a Jericho viszont kevésbé. Megnéztem belőle 4-5 részt, nagyjából semmi köze az "atomháborúhoz", miközben rakéták csapódnak be a város környékén mindenfele, az az epizódok témája, hogy A szakít-e B-vel, illetve X túl tudja-e tenni magát azon, hogy mindig kinevetik. (Szóval teljesen semmitmondó, átlagos sorozat, csak van hozzá egy ilyen nukleáris "ál-keret")
  • winnie
    #3
    országos tévére, pláne a cbs-re szerintem egyértelmű, hogy családsorozat kerül, így a jericho is egy kisvárosi dráma, csak más körítéssel. ettől még lehet jó, még akkor is, ha mást várt tőle az ember. (nekik a jeremiah-t ajánlom, az mégis csak kábeles volt és posztapok az is.)
  • Tinman #4
    "miközben rakéták csapódnak be a város környékén mindenfele"

    De, ha egyszer NEM! ;-)
  • TorrenteXY
    #5
    Nem vagyok biztos benne hogy itthon oly nagy sikere lenne a Heroesnak, itt nincs akkora comic - kultúra mint az USA-ban. Az X-men is alig-alig hozott kishazánkban.
  • jalsomm
    #6
    winnie, a jeremiah hol szerezheto be? neztem mar multkor is aszfaltos weben miutan ajanlottad a jericho kritikaban, de semmi :( pedig szeretem az apokaliptikus sztorikat, megneznem:) bar amennyire latom magyar felirat sincs:(
  • menpe
    #7
    "...valamint nézettségileg nem különösképp kiemelkedő Szökést (Prison Break)..."

    Na ne szórakozzunk emberek! Ez az egyik legjobb sorozat, ami idehaza fut, és az egyetlen, amit azonnal letöltök, amikor lerippelik az amerikai premiert...vagy csak nekem, és egypár ismerősömnek tetszik, mint az állat??
    A Dr. House-nak viszont örülök, volt, amikor nem bírtam megnézni az egész napos kiképzés után
  • winnie
    #8
    jalsomm: többek között most értékelték le potom 16 dolcsira az első évadot az amazonon:)

    fel fog kerülni az aszfaltosra, viszont a felirat az sajnos nagyon valószínűtlen, hacsak össze nem áll valami hallás után daráló csapat:(
  • Librarian
    #9
    Dr. House rúlz! :) Már nagyon várom, pedig kifejezetten nem szeretek sorozatokat nézni. Még a Helyszínelők (mind a 3) elmegy, de... utálom, ha azon kell idegelnem, hogy hazaérek-re rá, vagy sem. :P
  • winnie
    #10
    furcsa, más is ezt írja. nekem teljesen reflex volt régen, hogy ha sorozat van a tévében, akkor felveszem magamnak, hátha nem leszek otthon. ez már kiveszett volna?:)
  • egyember1
    #11
    Veronica Mars-ot a magyar tvkbe! (:
  • Gabbbar
    #12
    Na látod, éppen ezért kicsi a nézettsége mert mindenki netről szedi :D (mint én is :)) Amugy, szerintem is nagyon jó sorozat!
  • egyember1
    #13
    nem pont sorozat, de film, szoval gondoltam leirom a tapasztalatomat. aki volt mostanaban magyar moziban az vszinu egyet ert majd velem, bar ne mismerem a hazai viszonyokat. angol moziban voltam a minap, egy ismeretlen szerzotol neztunk meg egy eleg jonak mondhato filmet. a lenyeg, a film elejen 40 azaz negyven perc reklam es bemutato es ilyen-olyan rovid bejatszas volt. tobbek kozott, hogy miert eri meg nem letolteni es ultrakicsi kepmeretben nezni a filmeket es h milyen jo az ha az ember eredeti dvd-t vesz. na ez tudom, otthon is igy van, de konyorgom, 40 perc reklam??? es ezert még fizetek is. hihetetlen. bevallom utoljara kb 1 eve voltam moziban es az még otthon volt. 15-20 perc volt talan a reklam, es elkezdtek hamarabb, mint ahogy a kezdes ki volt irva.
    tenyleg ennyire hulyenek nezik az embereket? hol eri meg nekem musoros dvdt venni vagy moziba menni, mikor amit letoltok ott nezem meg akkor es ugy ahogy en akarom. ez igaz a sorozatokra is. kulonosebben nem szamit a kepminoseg, bar a dvdrip-ekkel semmi baj sincs... gondolom amugy ez csak nekem ujdonsag... bocsi ha nagyon hosszu volt.. (:
  • Falatka2003
    #14
    OFF

    Jeremiah-ra én is kíváncsi lennék. Főleg most, hogy ledaráltam a Rising Stars-t (Straczynski írta mindegyiket). Először azt hittem, hogy ez is csak egy ilyen "superhero vagyok, mer' a san fransiscoi híddal vágom agyon a csókát" stílusú agyatlanság lesz, mint az X-men. Na ez a rész igazából csak a történet első negyede volt és még csak nem is amolyan öncélú "megölöm a másik szuperhőst, mer' a világ ura akarok lenni" dolog (ez is belejátszott, majdnem hagytam is a fenébe!), hanem jelentősége volt a történet szempontjából. A középső részben volt bőven min gondolkodni, a végétől meg simán letettem a hajamat, államat meg azóta nem láttam. (2 napja, keresés folyamatban...)

    ON

    Heroes, Grey's, Shark bejövős, jó sorik. Nagyon kíváncsi leszek a hazai fogadtatásukra.
    (Lost-on nem csodálkozom, a 3. évad eleje tényleg nem volt rossz, de megint kezdik az értelmetlen időhúzást... Pfffhhh....)
  • Vorpal
    #15
    Nem kéne nekünk is feldobni torrentre a Rém rendes családot Budapesten?
    Hátha valamelyik Ukrajnához hasonló társadalmi berendezkedésü nyomortanya Best of nak választja :DD
  • Griphons
    #16
    Heroes most a csúcs az USA-ban, és nem feltétlenül a képregényrajongás miatt, szóval ne vegyél mérget rá, hogy igazad van :P Inkább nézz meg pár részt, aztán ítélkezz.
    A második legjobb a HouseMD, egyszerűen zseniális. A főszereplőt egyszerre utálom, csodálom, sajnálom, megvetem, és szurkolok neki. Csak ajánlani tudom.
    A Greys nekem nem jön be. Gagyi korházsorozat középszerű jellemekkel. Semmi érdemleges nem történik egy részben sem. Szemezgettem a részekből, de sztem egy nulla.
    Prison Break: az alapötlet jó, mint a Lostnál is, de elég gyorsan kifut a téma, és onnantól kezdve csak sikerhajhászás, vagy időhúzás.

    "Nem kéne nekünk is feldobni torrentre a Rém rendes családot Budapesten?"
    Tedd azt, eddig is röhögtek kis hazánkon, ettől már rosszabb nem lesz a helyzet.

    A legnagyobb sikersorozat addig is marad a StarGate, és a Spin-offja az Atlantis. Hajrá! (asszem 1 hét és folytatják)
  • bermuda3
    #17
    hehe. ez jó. most akkor döntsétek el h mi a cím me ez így nem vicces. egy rém rendes családot budapesten? nane! azé csak tanult mondenki egy kis nyelvtant. egy rém rendes család budapesten-t. ez is gáz de nyelvtanilag helyesebb (ha nem is teljesen jó)
  • léry
    #18
    Maffiózók nem is lesz??
  • Tomalak
    #19
    Na és Boston Legal???
  • Supremo
    #20
    Ha már sci-fi akkor BSG!
  • Vorpal
    #21
    bermuda3 - ha már eljáccod a segget a kedvünkért, akkor az új mondatokat nagybetüvel kell kezdeni. Köszi.
  • NeoMaN
    #22
    24 kimaradt!
    :DD

    Mert ha sorozat, akkor tventifor.
    Vita nélkül!
    :D
  • scorpeeon
    #23
    Azért ez elég vicces, hogy azt a született feleségeket többen nézik, mint a Prison Break-et
  • VRSDM
    #24
    nekem is nagyon bejövős a HEROES, biztos a siker...
  • RayMandy
    #25
    Heroes egyik kedvenc sorim lett , majdnem megüti PB-t
    Jerichot is töltöm, de az nem tetszik annyira, de azért nézem...
  • RayMandy
    #26
    magyar vetítésre gondolsz?
    Mert én is születetteket nézem PB-t mégis sokkal jobban szeretem, de PB-t töltöm és a szinkron is szar sztem. És sokan így vannak vele h inkább töltik...
  • David01
    #27
    Heroes nagyon bejött nekem is.
  • chuck
    #28
    Született feleségeket szélesebb korosztály élvezi. Viszont amiről nem volt szó az a The Unit. Most jár a második szériánál, és nekem az is eléggé bejövős.

    The Unit
  • tomoman182
    #29
    személyszerint nekem jobban is tetszik.
  • archkoven
    #30
    A Született feleségek szerintem egyáltalán nem olyan rossz sorozat, ráadásul angoltanulásra szerintem nagyon jó. Mondjuk nekem a Prison Break is nagyon bejött, nem értem, hogy miért nem lett nagyobb siker.
  • scorpeeon
    #31
    Sztem a született feleségek szánalmas. Engem legalábbis nem tud lekötni ez az idióta szappanoperastílus. A Prison Break viszont odab@szós, mesterien ki van találva az egész. Tegnap néztem meg az S2E11-et belőle, és valami hihetetlen volt ez is. Minden egyes része elejétől a végéig leköt. Azt hittem, hogy a Lost-nál nem lesz nagyon jobb sorozat. Hát ez jobb. Életemben nem tetszett még sorozat így, és szerintem nem is fog.
  • Kim Basinger
    #32
    24 sehol? Pedig januárban jön a 6.

    Hát nem is tudom mennyivel jobb bármelyiknél. Mondjuk nyolcszor...


  • 12346
    #33
    vazz... kezdem úgy érezni, hogy el kell bújnom egy sötét sarokba, az ereimet vagdosva, mer nincs minimum 3 - vagy legalább egy - kedvenc sorozatom:CCC főleg mostanában, hogy olyan trendy lett a téma^^
  • NeoMaN
    #34
    :)
    Többször mint nyóc!

    Jack is BACK!!!
  • winnie
    #35
    "őleg mostanában, hogy olyan trendy lett a téma^^"

    sorozat vagy film. egyre többen jönnek rá, hogy a sorozat fixebb szórakozást nyújt. valaki ezt, valaki azt szereti
  • atothhu
    #36
    és Te most miből szeretnél trendiséget csinálni? hogy nem nézel sorozatot? :) nem azért nézzük mert trendi, mert szórakoztat, némelyik még annál is több . . . idővel Te is fogsz nézni valamilyen sorozatot . . . remélem akkor is megosztod majd a gondolataidat :)
  • atothhu
    #37
    "Heroes most a csúcs az USA-ban" "A Greys nekem nem jön be. Gagyi korházsorozat középszerű jellemekkel" . . . csak szólok a Gagyi jelentősen több nézőt vonz mint a "csúcs" . . . ezzel nem a Heroes szólom le, egyszerűen a csúcson, csúcs közelében van a Grey nézettségi szempontból, a Heroes kevésbé "most az USA-ban"
  • Sanyix
    #38
    Amióta 24-et, és PB-t nézek nem kell körmöt vágnom, olyan jóak :D
  • BiG G
    #39
    ha feltűnt volna akkor ez a cikk az új sorozatokról szól, nem a régiekről, főleg nem az olyan fostömlőkről, mint a 24.
  • DjDano
    #40
    Hát a magyar emberek ugy látszik nem vevők a jó sorozatokra... a Lost 2. szériája egyértelműen sokkal jobb és izgalmasabb mint az első, ennek ellenére kevesebben nézik, a Prison Break sikertelensége is több mint meglepő számomra...