45
Hiányos használati utasítás miatt felmerült pár kérdés...
  • laci 700
    #45
    Helló! Nemrég betört a kijelzője az mp4emnek. Először csak egy fekete folt volt rajta ami egye nagyobb lett de ma már csak fehéren világított... Hol és mennyiért lehetne bele kijelzőt venni?
    Thx!
  • Dj Dani
    #44
    Sziasztok! Lehet, hogy már volt róla szó de nekem az lenne a kérésem ,hogy nem tudja elküldeni valaki az LG FM 33 konvertálóját, mert nekem kilép és semmit nem tudok átkonvertálni! pls
    [email protected]
  • laci 700
    #43
    És kb mennyibe kerül a kijelzőcsere?
  • smv
    #42
    Nem tudom, nem volt még ilyen bajom vele
  • laci 700
    #41
    Hello!
    kb 11 hónapja vettem egy LG FM33-at. Tokban tartottam és vigyáztam is rá(1 karcolás sincs rajta!) és ma amikor bekapcsoltam a kijeljőn 1 kb 1x2 cm-es fekete folt volt! Nem tom mi lehetett vele?!:S Szervízben megcsinálják? És ha igen akko kb mennyiért?
    Fontos mert nemsokára lejár a garancia!!!!!
    Előre is köszi!!!
  • laci 700
    #40
    Innen le tudod tölteni!
    Szetintetek ha rátenném az FM37 szoftwerét az FM33-ra akkor működne?
    Előre is köszi!
  • laci 700
    #39
    Hello
    Nem tudom hogy miért nem sikerült letöltened de még mindig jó a link!

    Innen le lehet tölteni a teljes használati utasítást!
    (Kattints a Free-re utána várj amíg visszaszámol, írd be a kódot és kész)
  • lovaszi
    #38
    Sziasztok! Nem tudjátok honnan lehetne letölteni hozzá softwaret? Köszi..
  • NASAboy
    #37
    Szevasztok! Nekem tökéletesen megfelel ez a készülék. Semmi problémám nincs vele. Valaki nem tudja, hogy tokot lehet-e kapni hozzá ? Előre is köszi! BYE
  • nitus6
    #36
    Sziasztok!

    Én most vettem egy Lg FM 33-ast, és nagyon megköszönném, ha valaki elküldené nekem e-mail-ben a magyar nyelvű útmutatót, mert letöltenem nem sikerült. És nem tudjátok, hogy lehet-e hozzá vmi jó kis tokot kapni?
    És nyugtassatok meg, hogy nem csináltam rossz vásárt vele...
    Köszönöm előre is.
    E-mail címem: [email protected]
  • Samanó
    #35
    Sziasztok!
    Nekem is egy ilyen LG FM-33 van a tulajdonomban és sajnos nálam is ezek a problémák léptek fel.:(
    Sikerült azonban a zenéket rendszerezni egy IDE3 tag szerkesztő programmal, ezáltal a zenéket tudom szabályozni. A program tényleg "béna" inkább csak sajátgép vagy Windows intézőt használok, így gyorsabb mappákat kreálni. Azonban nálam is egykét videót megrövidít. Szerintem ez atótl függ, hogy milyen volt az eredeti fájl formátuma pl.: mpg, wmvm ha avi-ból csinál az ember avit, akkor meg jo a konvertálás.
    Ennyit tudtam leírni és segíteni.

  • greenvivien
    #34
    nem tudom akkor.gondolom h az eredeti cuccokat nem lehet letörölni.pl azt amit behoz a zenék lejátszásánál.ha megtudok valamit írok.
  • smv
    #33
    Eddig én is eljutottam, csakhogy a probléma, hogy addig oké h bekapcsolom, de le se szarja. Tehát: hol addolom az mp3-hoz a képet? A programjában próbáltam, és a programja szépen ki is jelzi, h fasza vagyok, van kép az mp3-hoz, de baszik megjelenni a lejátszón.
  • greenvivien
    #32
    nem akarom én 98-on használni,csak az egész használatiutasításból semmit se lehet kivenni.mind 1,majd valakivel megoldatom..nekem ez túl magas.

    a zenéknél az hogy más-más albumok képei jelenjenek meg elvileg úgy lehet hogy felteszed az mp4re,és a setup/music menün belül a background settingnél vagy az album artot vagy a user imaget jelölöd be.passzolom amúgy.
  • smv
    #31
    Viszont a következőkre nem tud valaki megoldást?

    1) Hogyan vegyem rá a Vegas -t, hogy az mp4 playeren is lejátszható formátumba mentsen? A használati utasításban, és a support is azt mondta, hogy csak a szoftverrel készített avik használhatóak, azonban ezt nem feltétlenül szeretném elhhinni, mert a lejátszóról a gépre visszarakott avikat gond nélkül lejátsza bármelyik wmp, vagy bsplayer.

    2) Elméletileg a használati utasításban szerepel egy olyan, és a menüben is megtalálható egy olyan funkció, hogy miközben játsza le a számokat, közben az album fotója látszódik háttérként, azonban ezt sehogy sem sikerül előcsalnom, és a bővebb használati utasítás is szűkszavúan fogalmaz... Ötlet?
  • smv
    #30
    Nemtom, csak MSC opcióban használom. Őszintén szólva nekem nagyon nem jön be az LG programja, így annyira keveset használom, amennyit csak lehet.
    De viszont a problémádra nem tudok megoldást, sajnálom. De szerintem Win98 -al nem kompatibilis a cucc. Egyáltalán miért akarod te Win98-on használni, ha van 2000-ed? :D Vagy nem értem.
  • greenvivien
    #29
    ja igen és a zenék szinkronizálásat hogy tudom megoldani?addig eljutottam hogy zenék vannak a music mappában.
  • greenvivien
    #28
    Igen,igen.MSC üzzemódban van,úgy próbáltam tegnap is.megpróbálom újrarakni az egészet a gépemre.ha meg nem megy hívok valami okos embert.
  • smv
    #27
    Passzolom. Biztos, hogy MSC üzemmódba van a lejátszó?
  • greenvivien
    #26
    sziasztok!
    én is vettem egy ilyen kütyüt és akadnak problémáim vele.
    a gépem op. rendszere windows 2000.telepítettem az Lg media centert,indul is minden ok vele.viszont a Win98Se MSCt nem telepíti fel,azt írja ki hogy a C:\\WINNT\Inf\*Teleumss.* nem található ill. hogy érvénytelen a könyvtárnév.ez ellen valamit lehet tenni?
    a másik meg hogy nem hozott létre új meghajtót.a windows media centerbe próbáltam feltenni zenéket az mp4re de nem sikerült,azt írja ki hogy No Connected Device.

    ha valaki tud segítesen pls!köszönöm előre is!
    sziasztok
  • laci 700
    #25
    De berakom újra a linket:
    INNEN LE LEHET TÖLTENI A TELES HASZNÁLATI UTASÍTÁST!!!
  • laci 700
    #24
    PLS Ne küldjön senki e-mailt hogy küldjem el a használati utasítást...
    Nem tudtok egy oldalt visszaolvasni?
    Köszi!
  • smv
    #23
    Nem az LG-vel van a baj, hanem a programjával, illetve a készülék dokumentációjával.
  • Mimi87
    #22
    Vajon miért lehet ennyi hiba ezzel az lg-vel?
    Nem tesztelték eléggé?
    Furi
  • smv
    #21
    Nemtom, nekem teljesen jo
  • surnew
    #20
    Sziasztok?

    Valaki rájött már, hogy miért nem játsza le a videók végét? Azért ez elég érdekes... Márcsak azért is mert mint elnézem nemcsak én küzdök ezzel a problémával. :S
  • Szilvi890416
    #19
    Hello nekem is ilyenem van.és én még a géppel se tudom letörölni a fájlokat.Valaki tudna segíteni?ja és video rátétel? felirat leolvasásáról meg ne is álmodjak?:S
  • smv
    #18
    Sajna nem. És a Support csak annyit hajlandó mondani h "használja a programot".

    Ha valamit megtudnál, azért szólj. :)
  • Mimi87
    #17
    Hát még igy sem akar menni.
    Esetleg vte v. valaki más tud egy másik konvertáló programot ami működik is?
  • smv
    #16
    Ismerős. Csak nekem az a vége h a waiting megy egy ideig, aztán lefagy. Nem tudom mitől lehet.

    Próbáld meg azt, hogy elindítod, kidobja h waiting. Aztán nyomsz neki egy cancel-t majd elinditod megint a konvertálást. Néha magához tér a cucc...

    Na, és valaki rájött már az albumonként más kép dologra? :)
  • Mimi87
    #15
    Sziasztok!
    Most vettem ezt a lgt.
    Nekem a konvertálással lenne problémám..
    Már a Media center fölrakásánál gondom volt, mert hibát irt ki.
    De végül mégis sikerült feltelepítenem.
    Amikor elkezdem konvertálni a filmet,csak azt irja hogy waiting, még 7perc után is.
    Vajon mi lehet a hiba. mit ajánlotok, mit csináljak?
  • laci 700
    #14
    Szia!
    nekem is lemarad a vége...(a rövidebb videóknál csak néhány másodtperc marad le)
    Help!
    köszi!
  • surnew
    #13
    Sziasztok!

    Nekem is hasonló problémám van a filmek lejátszásával. Mindig lemarad az utolsó 1-2 perc a filmből, pedig ha az átkonvertált avit megnézem az lg media centerben akkor végig lejátsza, tehát ezek szerint jól átkonvertáltam, csak a lejátszóra való áttételkor lehet valami hiba. Nem tudom. Szóval én is várom az ötleteket!:) Köszönöm előre is és további Boldog Ünnepeket!
  • giantrider
    #12
    hello, énis vettem egy ient, nemtudjátok hol lehet törölni a készüléken, és hol lehet konvertálni?
  • magyarl
    #11
    Hm, fura, hogy a most felrakott videók végét nem játsza le. A legelső amit felraktunk rendesen végigment rajta, de a 2. után már egyiket se játsza teljesen végig. Az átkonvertált videók rendesen végig vannak. Ötlet?
  • magyarl
    #10
    Óh, most vettem észre, hogy a részletes Manual a CD-n van! :D
    Azér kösz :)
    Mondjuk a videókonvertálós-felmásolós részét még mindig alig értem...
  • magyarl
    #9
    Köszi szépen és Boldog Karácsonyt!
  • laci 700
    #8
    Innen letöltheted: LG-FM 33
    Sok sikert és Boldog Karácsonyt!
  • magyarl
    #7
    Hi!
    Neten nem találtam hozzá magyar leírást a hivatalos oldalán. Lécci nekem is passzolja át vki plíz! Ha meg esetleg vhol a neten lenne, akkor a címet. Thx!

    Ui.: ez vmi egész új kis lejátszó lehet, mert szinte alig lehet bármit is róla a neten találni.
  • selanne
    #6
    hali
    Légy szives nekem is küldjétek el azt a magyar használati utasitást
    erre a cimre.Én is vettem egy ilyet,ha valami tapasztalatt akkor irjátok meg .KÖSZY
    [email protected]