83
csak a játék
  • steweee
    #83
    jelentem végigvittem. trainerrel, mert amúgy rohadt nehéz lett volna és nincs rá időm. de jó volt a sztori és a grafika, megérte.

    van vkinek 100%-os mentése? nem minden pályán találtam meg a secret egget, és kíváncsi lennék a bonus contentre. ha minden igaz az is egy pálya, mert van még egy kör a főszálon kívül
  • DarkSector
    #82
    Van valakinek mentése a dragonyos repkedős rész utánról???
    Mikor a madarakat kell elkapkodni.
    Akkor legyenszives elküldeni a [email protected]....
    Köszönöm előre is....
  • Rambo888
    #81
    Na megtudtam márt oldani de ott akadtam el megint,hogy 1 valami hidas pályán vok.ott van a pályába a fa mellett 1 kő amire ha ráállok akkor feljön 1 híd de ha leállok márt éemegy.de hogy lehet ezt a pályát megcsinálni?ha valaki tudja légyszives írjon!
  • Rambo888
    #80
    Köszi szépen!De márt megint elakadtam annál mikor megnyilazom a harangot utána kimegyek az ajtón és ott nem tom mit kell csinálni.Légyszi mondja el vki!
  • aleeex
    #79
    #75
  • Rambo888
    #78
    Sziasztok!Énnekem Ps-2-n van meg az Eragon és elakadtam annál a sárkányos résznél.Annál akadtam el mikor a sárkánnyal kell repülni és galambokat kell elkapni.De nem tudom a galambokat elkapni.Valaki légyszives mondja meg hogy mit kell csinálni!
  • aleeex
    #77
    Jobbra el lehet menni, a hordokat/ládákat szétverve ki lehet jutni. Ha jól emléxek.
  • takeover
    #76
    nekem is az kéne h a 2.pályán a rácsok mögött ott az a 2 xarfejű azokkal mit csináűljak szét robbantom a hordókat és ott van egy lyukas kerités de ennyi löhetem én 1000-l lexarják,HELP!!!
  • aleeex
    #75
    Megoldottam, köszi!
    Leírom a technikámat, hátha valakinek segítségére lesz:

    Mikor beérek a galamb-rész előtti egyenesbe, aminek a végén kettéválik a folyo, nyomok egy q (gyorsítást) egyenesen a falnak repülük, majd amerre a galamb repül arra kanyarodok és gyorsmódban elkapja.
    Ennek annyi veszélye van, hogy nehéz irányítani a sárkányt, mikor gyorsan repül...
  • REALITAS
    #74
    Ja magátol elkapja.
  • aleeex
    #73
    A galamb elkapásában szeretnék segítséget kérni. Hogy lehet elkapni a sárkánnyal? Közel kellene repülni és magától elkapja, vagy kell valami bill-kombináció??
  • macesz
    #72
    a 2. pályán van az a 2 szrrágó hogy keel kiirtani őket segítsetek kössz!!!!!!!!!!!
  • steweee
    #71
    köszi, nem jöttem rá magamtól, pedig megpróbáltam kaszabolni mindent ami útban van. most mindjárt megpróbálom újra, mert végig szeretném játszani ezt a remek játékot. már legalább egy hete haynagoltam
  • tomesz
    #70
    Hali!
    Csak most olvastam, hogy hol akadtál meg az Eragonba.
    Lehet, hogy már rájöttél a sárkány elrepül akkor az ajtó előtt balrafordulsz ott vannak fakupacok szétvered utánna következik a vízesés
    ott is használod a varázslatot ott egy átjárót varázsolsz utánna egy kis ugrabugra. Ha tovább is érdekel Én már előrébb vagyok kérdez.
  • steweee
    #69
    55-re vki esetleg?
  • Species
    #68
    Nem értem mi a baj az irányitásal nekem igy is 2 nap volt a játék végigjátszása jó kontroler nélkül is, csak meg kell szokni.
  • haxoror
    #67
    Oké, én kérek elnézést amiért azt hittem egy pillanatra hogy konzol átíratnál lesz akár egyetlen config fájl is...

    Egyelőre nem uninstall+del, még alszom rá egyet de ultraszánalom hogy a kiadó kaszálni akar pc vonalon csak éppen baszik az extra fícsöröket hozzáadni pl egérhasználat vagy állítható bill
  • haxoror
    #66

    * Problem: Razac Chase: Doves are impossible to catch when performance is low

    Solution: Framerate needs to be at least 20fps in order to be catchable. Reducing graphic quality may be necessary to play this level.
  • haxoror
    #65
    "button config for this device is not supported"

    WTF????????

    Pc-s játéknál a pc billentyűzet nem supportált device? LOOOOOOOOOOOOL

    NEM FOGOK KIBASZOTT KONTROLLERT VENNI PC-HEZ!!!

    Na lecsekkolom a config fájlokat hátha...
  • steweee
    #64
    a daret bridgé-nél, ahol először lehet a sárkányt segítségül hívni, ott hogy kell továbbjutni a két torony lerombolása után? nem tudok átjukni a fakerítésen és a cölöpajtón, és semerre sem találok lerülő utat. a sárkány meg megsebesül és elszáll pihenni eragon utasítására
  • Sir Quno Jedi
    #63
    Oké, np, ezúttal megkegyelmezek, mivel...nem is tudom miért (most útálom magamat).
  • Mike at home
    #62
    sry, elittasult állapotban irtam
  • Sir Quno Jedi
    #61
    A smiley lemaradt, vagy feltörték a nick-edet és a galád disznók banoltatni akarnak téged?!
  • gumimaci27
    #60
    Összesen 4 et kell azt tudom,2-t nekem is sikerült aztán megint semmi...
  • tomesz
    #59
    Hali !
    Jó játék lenne de a galabnál kettőt sikerült elkapni, aztán nagyon idegesít. Sajnos nem tudom a kettőt, hogy kaptam el véletlenül ?
    Bizakodtam, hogy háromnál abbamarad a dolog de már nincs nagy türelmem hozzá.
  • gumimaci27
    #58
    sziasztok,

    Amikor a sárkánnyal kell elkapni a galambokat azt hogyan kell,mert én nem tudom elkapni öket:((( már nagyon rég probálkozom,de már idegesit...
  • Mike at home
    #57
    kitérdekel, te úgyis hülyevagy
  • Sir Quno Jedi
    #56
    Itt az angol demó végre kiccsávók! :DDD Majd holnap fel is telepítem (azaz ma).
  • steweee
    #55
    ahhoz képest eléggé aktívan irkálsz a topicba. én azért írtam mert sztem objektíven vizsgálva a stílus kedvelői nem fognak csalódni, kellemes és szép grafikájú játék, többet sem szabad várni tőle mint ami, de annak ami, annak viszont jó. mert jó a kivitelezése, sok olyan látványelemet tartalmaz amit hasonló műfajú játékok eddig nem, a graf meg gyönyörű.pont.

    nem a játékstílust kellene megvitatni hogy kinek mi a jó, hanem adott játékról a műfajához képest jellemzést adni, hogy aki olvassa a topicot az megtudja belőle, érdemes e "beszerezni" vagy ne adj isten megvenni a boltban
  • Mike
    #54
    na aggódj, nem játszok vele :)
  • steweee
    #53
    hát most erre mit mondhatnék. a műfaj kedvelőienk tetszeni fog, de ha neked uncsi minek játszol vele?
  • Mike
    #52
    látványos, 10 percig
    aztán már a 3-4. helyszinen uncsi
  • steweee
    #51
    az említett két játékban is "CSAK" kaszabolni kellett, akkor azok sem jó játékok? sztem nagyon fasza kombókat lehet ütni benne, látványos az egész játék, grafikailag ennyire jót a műfajban nem láttam, tisztára élethű. nyilván ízlés kérdése a dolog, egykét pályát naponta azért végig lehet ütni szórakozásból sztem
  • Mike
    #50
    mi tetszik benne? nem kell mást csinálni mint kaszabolni
    szegény Eragon az egész könyvben nem harcolt annyit, mint a játékban 10 perc alatt
    az meg a másik hogy egy 15 éves kölköt miért egy 19 éves játszik el
  • steweee
    #49
    gyerekek ez nagyon klassz, nem játszik vele senki?
    akinek bejött a return of the king vagy a demonstone, annak ez is fog tetszeni. kitűnő grafika, jó kezelhetőség, érdekes sztori. egyszer biztosan megéri végignyomni
  • Dexantreal
    #48
    Már ketten vagyunk.
  • Mike at home
    #47
    hát... sajnos ez olyan kaszabolós játék, nekem nem igazán jött be :D
  • Dexantreal
    #46
    Rájöttem közbe, de neke mnem valahogy jön be... azt írta talán a gamekapocs, vagy valamelyik neves PC online magazin, vagy mi a rák (hmm, talán PCDome volt :S), hogy ényegében hasonlít a mortal Kombatra, miszerint jönnek az ellenfelek és gyakni kell őket és jó kis kombók is vannak... szerintem ez meg inkább The Matrix: Path of neo-ra hasonlít :P. Inkább azzal lenne kedvem játszani, mint ezzel az Eragonnal...valahogy olyan sablonos :S. De a filmet azért megcsekkolom decemberben. Egyébként csak annyit toltam a játékot ,hogy a kocsmába bunyó és lerohantak valami alagsori részhez kincseket keresni, aztán jött az a sok nagy behemót izé és ott kipurcantam ,vagy meguntam :S. Szal szerintem uninstall játék, de a film érdekel.
  • Gubberx
    #45
    Elvileg ha a shift-et nyomva tartod automatikusan célra tart, szal csak lövés gomb:)
  • Dexantreal
    #44
    Tudom, hogy hülye kérdés, de mikor megszakítom a küldit, space van, hogy back to the game, vagy me.... nem is, replay the level, meg enter, continue... hogy tudok menübe visszatérni? Az enter lenne az? :S Amúgy jó játék.