152
  • irkab1rka
    #112
    Részenként 10 milla 10%-a az részenként 1 milla. Látom rád hat a sorozat..


    Amúgy talán ideje felismerni azt a történelmi tényt, hogy végre egyszer bukott a tévé azzal, hogy alábecsülte a közizlést... Ez egy nagy lépés az inteligens társadalom irányába.

    Amgy szerintem a Friends pont hogy szituációs komédia volt, és nézettségben szarrá vert mindent, szóval csak humbug, hogy "a műfaj európában nem él meg,"
    A szar utángyártott utánérzés, az nem él meg, ha ismerik az emberek az eredetit.

    Bár - höhöhööhhöhö - megnéznám a magyar Dallas-t. A MOL vezér iszik, és baszogat mindenkit :) muhahhahaha
  • CarajoEsp
    #111
    Nem azért bukik meg, mert a magyar nézők nem vevők erre a stílusra!
    Hanem mert a magyar változat egyszerűen szar!(BOCS)
    Gyenge színészek,pocsék rendezés,gagyi feeling.
    Mi magyarok ehez, nem értünk!(mármint a készítéshez)
    Az eredetinek elég nagy tábora van "kishazánkban".
    A TV2-n elég sokan gazdagodtak meg ezen a másolt gagyin !!!(több mint 10 milla egy
    gyenge stúdióban felvett rész...?)Szerintem minden részre külön leszámlázták a díszletet meg a berendezést! (egy 20 éve szakmabeli)
  • aka
    #110
    Inkább nekem adták vóna ide azt a 1 milliárd+t!
  • winnie
    #109
    a műfaj európában nem él meg, mivel túlságosan amerikai ez az egész. az angoloknál még megy valamennyire, de a külföldi próbálkozások sem a németeknél, sem a skandinávoknál nem éltem meg sokat.

    idehaza nem lehet megvalósítani azt, hogy színpadon, tologatható díszletek között, közönség előtt veszik fel a sorozatot. a jóbarátoknál meg az összes többi közönség előtt felvett multikamerás szitkomnál (hál istennek egyre több az egykamerás) egyszerű vikt szűrni a rossz poénokat. ha nem röhögtek a népek, akkor átírták gyorsan a poént. ahogy mondod. időzítés.

    de ha az ember majdani konzervröhögésre időzít, az már eleve halot tötlet.
  • Addiso
    #108
    Nem hiszem , hogy a műfajjal lenne a probléma, egyszerűen azzal, hogy ez a sorozat valami minősíthetetlenül gyenge.

    1. Ezek magyar taplók lennének? Valami párhuzamos univerzumban talán.
    Ha meg nem, akkor minek kell saját változat ?
    2. Egy jó poén fele az időzítés. Ezek a színészek ovodás modjára mondják vissza a szöveget. Olyan természetességgel mozognak a dízsletben mint az egerek a labirintusban. Sokat tanulhatnának a Barátok Közt "remek" színészeitől.
    3. A teljes vizuális stílustévesztésről ne is beszéljünk.
    4. Egy ilyen sorozatba nem színészek kellenek, hanem olyan arcok akikről egy szó nélkül is ömlik a jellemük.

    És még sorolhatnám. Nem véletlenül találták ki a pilot intézményét. Nem tudom hogy ehhez készült-e, mert ha lett volna, gyanítom annyiban is mardt volna a dolog, és nem bobáltak volna bele ennyi zsét a nagy semmiért.
  • janyikzs
    #107
    Akkor már te is más más is többet ismer. Azért mert te nem ismersz olyat aki ne szeretné, ezzel az én baráti köröm teljesen máshogy van. Nem azt mondom, hogy utáljuk, de nekünk tök semleges, semmi extra. És a cikkírónak igaza van, nem volt sikeres, ezt nem mi, hanem a statisztika mondja.

    Lehet, hogy Te 100 embert ismersz aki szereti, viszont nem ismered azt a több milliót, aki nem szereti.

    A dragon ball tényleg visszajöhetne, ott ha jól tudom nem a nézettséggel volt a baj, hanem, hogy elég vérengzőssé kezdett válni
  • Sir Quno Jedi
    #106
    Mondok életszerűt a sorozatól! :DDD Pont ilyen kanapém van itthon, kemény 24pénz volt a KiKában. Aludni elmegy egy embernek, de ülni rajta mocskos kényelmetlen, mert rövid és kemény az ülőfelület és alacsony a támla. viszont bazi széles, asszem 224cm és így 3-4 ember lazán elfér rajta egymás mellette ülve, anélkül, hogy egymás pofájába lógnának.

    Szal. ez tényleg egy mocskosul olcsó proliknak való kanapé, a minőségéhez képest meg pláne! Így végülis "Bándiéknak" reális (lenne), hogy ilyen fosuk van odahaza. :D
  • peba
    #105
    Hát igen, bukó.
    Nekem olyan érzésem van, mintha egy kaptafára menne a Jóban Rosszban-nal. Mondjuk abból is csak foszlányokat láttam, de nincs különbség. Olyan igazi "magyaros" sorozat. Semmi átütő dolog.
    Inkább nézem a Cool-on :D
  • Béla bácsi
    #104
    Amint megláttam a plakátot, én akkor azt mondtam hogy ez igénytelen lesz, még csak bele se kellett néznem. Persze ettől még lehet egy sorozat nézett itthon, a Barátok közt is az, legalábbis elvileg, mégis köze nincs annak a színészethez, igényességhez.
  • lamer the true
    #103
    Na ennyi hozzászólást :) Remélem valaki a tv2-től veszi a fáradságot és megnézi. Tanulságos lenne.

    Én is elmondom a magam véleményét.

    28 éves diplomás vagyok. Sokmindent láttam már de a magyar sorozatok legtöbbjétől a hideg is kiráz. Akadnak persze kivételek de ez nem tartozik közéjük. Általában elmondható róluk, hogy a kezdő évadban a szereplőkről úgy ordít valami műies dilettáns filmidegen színészi teljesítmény, hogy a késztetés a további részek megtekintésére örökre elillan. Persze idővel belejönnek majd, ezt több sorozatnál is láttam, de engem az már vajmi keveset érdekel. Furcsa, hogy bár kifejezetten nem kedvelem az unalmas tucatsorozatokat (inkább a jó kis sc-fi-t SG, SP rulez :) ) Mégis az eredeti Rém rendes ami egyébként tényleg a COOL csatornán megy mindíg, teljesen levett a lábamról.

    Hogy miért?

    Mert azok az emberek meg tudnak nevettetni. Olyan profin adja elő Bundy a maga kis gegjeit, hogy el sem tudom képzelni, hogy lehetne ezt nála jobban csinálni.

    Kész öngyilkosság volt egy kezdő bagázsra bízni ezt a sorozatot. Minimum 10 évadot kellett volna valami vicces sorozatból lenyomni a szereplőknek, mielőtt egy ilyen profi művet majmolnak.

    A TV2-nek csak annyit, vegyenek fel kritikusnak és nem buknak ekkorát garantálom :)
  • bigfoot
    #102
    egyszerűen arról van szó hogy minek nézzenek meg egy kurva jó sorozatot szarul lemásolt magyar verzióban?
  • Loverman
    #101
    a tiédre se XD
  • ensomhet
    #100
    100ezer forintért megszaktanácsadtam volna, hogy ne próbálkozzanak...
    Én ellene vagyok mindenféle másolatnak, ilyen jellegű újrafeldolgozásnak. Szerintem a cikkben említett sorozatokat igen is sokan szerették, és nézték.
    Itthon is volt végülis hasonló próbálkozás, a Família Kft. ilyesmi akart lenni, nem? Fiatalon néztem, ma már nem tenném.
    Azon is komolyan csodálkozom, hogy a Barátok köztöt még nézi bárki is. Pár másodperceket látok csak belőle - szerencsére, de szánalom, a Jóban-rosszbanról már nem is beszélve, annak minőségére már csak gyalázó szó sincs...
  • Szocsi88
    #99
    az előző üzenetemet Lordboxi-nak szántam bocs
  • Szocsi88
    #98
    a magyar életről lehetne sorozatot csinálni csak az nem komédia hnaem tragédia lenne
  • Phaemoor
    #97
    ja meg hogy a vészhelyzet...a másik kedvencem...ehhh :DDDDD
  • Phaemoor
    #96
    na amivel nem értek egyet, hogy a Jóbarátok nem jó. az egyik legjobb sorozat, amit valaha készítettek. az évadokat ötödszörre végignézve is szétröhögöm magam...
  • Szocsi88
    #95
    nem az a baj hogy szituációs komédia és ezt nem szeretik a magyarok, hanem az hogy ez egy kalap szar és kész. Gyűlölöm a majmolást. Le ezzel a szarral a képernyőkről.
    Ebben az időpontban adnák inkább a Médiumot vagy valami jó sorozatotmert van egy pár a tv2 tarsolyában.
  • hispan2
    #94
    Ez a sorozat így tényleg katasztrófa...
  • Szefmester
    #93
    borzalmas volt látni ahogy Szervét Tibor ennyire erőlködve játszik... egyáltalán nem volt semmiféle Al Bundfy érzés a játékában... mag amúgyis attól hogy rém rendes budapesten legalább a ruhatárat, a díszleteket, meg a poénokat kellett volan modernizálni... és nem majmolni
  • Tomasz Man
    #92
    A TV2 kitalálta, hogyan lehet pénzből szart csinálni rövid időn belül.
    Ehhez tudok csak igazán gratulálni!
  • booa
    #91
    érthető hogy mért buktak azért mert 1 szar poénok voltak benne vagy hár még van!!!!
    és még hogy a jobarátok bukás????mindenki szerrti őket és a joey-t is!
  • InfectedMann
    #90
    várható volt, hogy becumizzák a brét ezzel a szarral
    megérdemelték
  • SniperWolf
    #89
    Hogy a magyar Bandik buktak az biztos, de a Jó barátokat nem mondanám sikertelennek. Nem ismerek olyat aki nem ismerné és szeretné őket.
  • Carfanatic
    #88
    nem is tudtam hogy itt írni is lehet
    egyszerűen azért bukott meg mert soha nem utánozhatják az isteneket,kész istenkáromlás volt ezt megtenni
    én csak az előzeteseket láttam de szörnyű,a színek is borzalmasak,a poénok se jók,Al-t meg nem lehet utánozni,ö az Isten
  • entreri79
    #87
    hééé... ne legyen magyar Dragonball... max szinkronizált :)
  • Broafka
    #86
    a szereplők nem túl jók, és a Rém Rendes Családban pont épp hogy azok voltak az érdekesek, nem is igazán a poénokon röhögtünk mindig, hanem a szereplők stíéusán, meg a komikus viselkedéseik miatt (szvsz)
  • vpetikee
    #85
    Nagyon szarra sikerült,semmi értelme nem volt,az eredeti Rém Rendes család sokkal jobb volt!Ez egy xar!
  • Lordboxi
    #84
    szerintem csináljanak inkább magyar dragon ballt. De ez se lenne rossz, ha a magyar életből vett dolgokat fikáznák, mer van elég. Elég csak kimenni az utcára, ahol szembejön egy tank, ha ez nem vicces akkor semmi. Vagy az, hogy sokan azt hiszik, még mindig kommunizmus van . De ott van a fociélet, az alkoholizmus, és a kicsinyes rosszindulat ami csak úgy süt magyarországból. NA szerintem ezekre lehetne sorozatot építeni, és talán még el is gondolkoztatna pár embert.
  • Nethyrrea
    #83
    vajon ménem vagyok meglepve? :D
  • Shiwo
    #82
    te tettél 1000 entert a kopmmented végére (ha igen, mi a f-nak), vagy az sg motorja hibbant meg ?
  • RedStorm
    #81
    Mondjuk nekem nagyon tetszett a Joey és iszonyat nagyot tudtam röhögni rajta. Azt is nagyon sajnáltam amikor véget ért. De hát ez van. Ezzel szemben mondjuk nekem az Office marhára nem tetszett. De hát ez van. Azért ez is nagyon de nagyon szubjektív dolog.
    Mindenesetre én még egy részt sem láttam belőle mert mikor megláttam a Reklámot ,hát köszönömn de az is elég volt hozzá ,hogy tudjam egy ótvar nagy marhaság lesz az egész. Idétlen színészek(legalábbis ebben a szerepben) és a poénok egy az egyben copyzva ami ugye nem átűltetés és bizony itthon azért nem ugyanazok a társadalmi normák és még a gondolkodás sem ugyanazt. Vagyis amit elhiszek Bundyákról azt bizony soha sem fogom elhinni Bándiékról. Nem mondom ,hogy örülök a bukásnak mert sajnálom a stábot mert munka van benne de ez így nagyon nem jó.
    Nem mellékesen szerintem Ed O'nelly egyszerűen utánozhatatlan. Hihetettlen még ma is iszonyat nagyokat röhögök egy egy részen pedig legalább 200x láttam már szinte mindet.
    Amúgy pedig Barátok Közt powwa.
  • immovable
    #80
    Megbukott? Ez szinte hihetetlen, pedig vmi elképesztően magas szinvonalú benne a színjátszás, teljesen új poénok, magyar viszonyokra átültetett történet, magyar életszinvonal szimulálása, tuti hatalmas brainstorming előzte meg, amit egy nagy kreatív csapatnak köszönhetünk. Ilyet...! Ezt nem is bírom feldolgozni!

    PS: NEM KÁR ÉRTE!!!!!!!4
  • Balázs 17
    #79
    talán egyetlen vmire való magyar 'sorozat az első generáció volt, de aztmeg ha jól tom nemfejezték be?:DDXD
  • Dorka76
    #78
    Szervét Tibort és Bertalan Ágnest is nagyon szerettem a színpadon látni... Most nem tudom, mit gondoljak. Ennek a "remake"-nek még az ötlete is szégyenletes...
  • Zenty
    #77
    és téleg egy normális kellyt beh rakhattak volna nem ilyen le herfasztó csajt :D
  • léry
    #76
    hát én még egyetlen részt sem láttam, mivel nem nézek tv-t, és emiatt nem is fogok változtatni ezen a szokásomon, de ezek a képek "döbbenetesek". mennyire gáz már, hogy lakás amerikai stílusban van berendezve... menjenek a **csába!!
  • Mike
    #75
    én sajnos még egyetlen részt sem láttam, és ha nem igyekszem előbb-utóbb teljesen lemaradok róla
  • Zenty
    #74
    "És persze azóta is kutatják az okokat, vajon mi sikerülhetett félre"
    Egyszerü szarok a magyar színészek az idiote gügyögyös túljáccásaikal ( nem értem miért kell ezt eröltettni?)
    Egy szappan operába vagy egy müvészi szinházi darabba elmegy nah de film-be még ha egy vígjáték is...
    Kutya a legjobb benne :D de az egész bukás-ra volt íttélve.
  • NYCBoy
    #73
    Szerintem az is szellemileg 14 éven aluli és a lengyel piacon vette a diplomáját aki jóváhagyta, hogy egymilliárdot elbasszanak erre a szarra! Bárcsak egyszer pókerezhetnék vele egy kicsit, mert kéne egy kocsi