26
Killswitch Engage
  • Dolenci
    #26
    kegyetlenül szar a killswitch engage te meg bammy egy buzi vagy
  • Dolenci
    #25
    Killswitch Engage egy buzi banda , ócska kommersz divatzene
  • Dolenci
    #24
    DÖGÖLJENEK MEG!!!!!
    Killswitch Engage DÖGÖLJÖN MEG , BUZIK ÉS KÖCSÖGÖK SZAR ZENÉVEL!!!!
  • Dolenci
    #23
    ezek buzik és szar a zenéjük
  • Dolenci
    #22
    utálom a killswitch engage-t szar az egész , a zenéjük meg buziknak való
  • Dolenci
    #21
    Killswitch Engage egy buzi banda
  • Dolenci
    #20
    picsazr , hülye buzik azok
  • Knabb
    #19
    Hello, nemtudná nekem valaki belinkelni azt a videót, amelyikben az End of Heartache számot szépen lassan játsza el a faszi? Én valahogy nem találom, pedig már mindenütt kerestem :S
  • Corrupt
    #18
    kinek h tetszik az új album? :)
  • artschiatwork
    #17
    2007. október 24.
    A38 hajó

    KILLSWITCH ENGAGE
    +support

    bprnr.com
  • ujedith
    #16
    en kerek elnezest:)
    nem ertek a lovakhoz...metal vagy metalcore, nem ugyanaz, de nekem tokmindegy.
    a lenyeg, hogy semmikeppen sem emo es semmikeppen sem sablon.
    amugy vannak benne metalos vonasok, csakazert, hogy felig nekem legyen igazam:P
  • Bammy
    #15
    sablon rockbanda az agyad....írj ilyen számokat és akkor ossz. méghogy ugyanaz az egész...
  • 9csöves9
    #14
    szerintem nagyon jó kis banda

    a bid farewell volt az első szám amit hallottam tőlük,ennek a koncertfelvételén a vámpír ruhás forma egyből megfogott:D
  • icewolf
    #13
    Én a számaikra értettem speciel.
  • Dying Soul
    #12
    "Killswitch Engage, sometimes known simply as Killswitch (or KsE), is a metalcore band from Westfield, Massachusetts, USA."

    Persze, metál. :/
  • ujedith
    #11
    igazabol, ok az elsok, akik ezt az enekles-ordibalas mixet elkezdtek a metal mufajaban. Szoval ok nem sablomok, maximum azok, akik oket utanozzak. De ok voltak az elsok. ;)
  • stp4trick
    #10
    a metallica meg szintipop mi?
  • LasCar16
    #9
    egyik favoritom.P új albumuk nem rossz...:)
  • eörgs
    #8
    emo-metalcore?

    hahahaha oh wow
  • ZsirosKenyer
    #7
    a régebbi számok nem rosszak az újakat még nem hallottam, de már töltöm is le :p

    (hmmm)
  • fifi
    #6
    "Sablon rockbanda."

    persze-persze...
  • szacsi
    #5
    magánügy -.-
  • Brolly
    #4
    Van egy olyan dj akit killswitchnek hívnak, Hard Technot nyom, nekem ő jobban bejön:)
  • icewolf
    #3
    Sablon rockbanda... Az új albumról van talán 2 megkülönböztethető szám, a többi mind 1 kaptafára megy.
  • ujedith
    #2
    helo!
    A kedvenc bandam, mar amiota megjelentek:)
    Amugy szerintem nem emo. Bar lehet, hogy mondjuk a Rose Of Sharyn cimu szam az elozo albumukrol eleg emo-s szoveggel rendelkezik, de amugy a zene durvabb annal, hogy az emocionalis kategoriaba lehessen sorolni. szerintem.
    A legujabb albumuk, meg egyszeruen remekre sikeurlt. Hangsuly az egyszerusegen van. Nincs orult gitarszolo, vagy agyonkomplikalt riff, csak kemenyen odavagos fejrazos reszek, nagyon jol felepitett dallamos vokallal vegyitve es persze az "oldmeganyadigyalvert" ordibalas! :D
  • Bammy
    #1
    emo-metalcore zenekar! Kegyetlen jól tudnak zenélni. Most jelent meg új albumuk, az As Daylight dies, kegyetlen jó let. Ismeri őket valaki?