34
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
  • bakkerman
    #34
    ez a lényeg: "az alapján, hogy az adott klub neveltjeiből hányan játszanak a 31 legerősebb európai bajnokság élvonalában"

    mennyiséget nézik,és nem a minőséget,minőségre egy Sándor Károlyos támadót maximum 10 feles vodka után mernék összehasonlítani egy Ajax vagy MU akadémiáról kikerült támadóval. Egyébként remek cikk,hatásvadász :)
  • IXEMGabeo
    #33
    Itt a cikk, olvassátok!
  • IXEMGabeo
    #32
    annyit tudok még, hogy a Real Madrid akadémiája 10. és a Manchesteré pedig 17.
  • bakkerman
    #31
    vagy na bocsi Ajax,de kik a másodikok harmadikok?
  • bakkerman
    #30
    akkor melyik az első?????
  • Monoton
    #29
    Hát itt a fórumon nem valami népszerű :D De ez az 5. helyezés nagyon jó.
  • IXEMGabeo
    #28
    Egy felmérés szerint a Sándor Károly Akadémia Európa 5. legjobbja. Ajaxé az első, Barcelonáé pl. 4. !!!!
  • REALista
    #27
    Sport2-ön épp most beszélnek róla!
  • Zenszkij
    #26
    ott legalább lehet fejlődni
  • Oziris666
    #25

    Együttműködés a Liverpool és a Sándor Károly akadémia között
  • kretyás
    #24
    jaja ő az

    nem tudom sztem jobb lenne ha elmenne kölcsönbe...
  • kék
    #23
    Varga Roland a Manchester Unitednél folytathatja

    Ma, 12:45, Forrás: SportFórum.hu

    Az FC Liverpool után a Manchester United is Magyarországról erősít.

    Németh Krisztián és Simon András az elmúlt hétvégén szerződött a Premier League sztárcsapatához, az FC Liverpoolhoz. Információink szerint néhány napon belül újabb fiatal magyar játékossal bővül az angliai kolónia. A szintén MTK nevelés, a 17 éves csatár, Varga Roland a Manchester Unitedben folytatja pályafutását.

    Vargát spanyol klubok is vitték volna, de végül Anglia lett a végállomás. A szerződést napokon belül hivatalosan is bejelentik.
  • GTheo
    #22
    Most vitték el a napokban Németh Krisztiánt és Simon Andrást (asszem ez a nve :D) az MTKtól, mind2en az akadémiáról jöttek...cirka 3milla font volt a 2 srác...ami kb. 1milliárd, szerintem már most megtérült az akadémia, és még van 1 "pár" ügyes srác...
  • Bereet
    #21
    én is hallottam róla talán tavaly 4-szer játszott
  • tomcat1
    #20
    Hallottam, róla! Ott van még a Nanciban? Játszik is néha legalább?
  • kretyás
    #19
    oszttársam báttyát 14évesen vitték ki Franciaországba a Nancy-ba innen Nyiregyről sztem ismeritek ( Rudolf Gergely)
  • tomcat1
    #18
    Mi a ...on idegeskednek?
    lelki terror :)))))
  • mate317
    #17
    Nekem van 1-2 csapattársam akik voltak agárdon (nem sokat), és ismernek is sok mtk-s fiatalt. Azt mondják tiszta lelki terror az egész, kivannak idegileg, emiatt gyakran verik is egymást. Azt is mondták, van hogy nem kapnak eleget enni, hiába kérnek. Kár, hogy nem tökéletes ez az akadémia.
  • Kapcsos10
    #16
    Szevasztok ha van valaki itt az légyszives írjon!!!
  • GTheo
    #15
    Hát, nem rossz, most védő, de még anno szerintem sokkal jobb volt, emléxem pár éve csatár volt még és akk enyhén legjobb volt itt pécsen...Mert ballábas ezért kitolták balkpra, és mivel magas ezért most már balvédő, középhátvéd...
  • hunbasser
    #14
    ha öcséd odakerül,akkor garantált h külföldön fog játszani szvsz
    grat neki,biztos jól tolhatja!
  • kojak90
    #13
    gratula öcsédnek :P
  • GTheo
    #12
    Vannak megfigyelők, azok ha felfedeznek elvisznek ott 1 próbajátékra...Itt pécsen nem rég nézték öcsémék korosztályát(ők csak 2-3 év múlva mehetnének de előre megnézik h mennyit fognak fejlődni és h fejlődnek e annyit kb. 2 év alatt) és egy srácot tuti kinéztek, ha jól fejlődik elviszik, és öcsém is lehet mehet majd oda...
  • Bereet
    #11
    neked ? sehogy :D ááá nem jól kell játszanod + szerencse
  • madrid4ever
    #10
    Csá.Nem tudja valaki hogyan lehet bekerülni az akadémiára?
  • GTheo
    #9
    Ezeket a srácokat elkéne vinni külföldre miután "kinövik" ezt az akadémiát, ott jóra nevelik őket...Mondjuk ne olaszba mert akkr bundázók leszünk :P [viccel az utsó mondatban, de nem csípi az olaszfocit]
  • Ars3nal
    #8
    dö beszt, már csak a kivénhedt szarházi alibistákat kéne elzavarni és akkor nem lenne felnőttcsapatba alibizés mert különben kiközösítik az embert:c
  • GTheo
    #7
    Az 1ik edző az ismerősünk, vmien Fedor, na apukámat ő fogadta és

    megnézte ezt, aztmondta apa h az 1ik legfontosabb cucc az étkezés,

    edzés előtt mindig, 10kor lámpaoltás, addig lehet gépezni stb.

    Ezek a srácok itt sokat fejlődnek de, amikr felkerülnek a felnőtt

    csapathoz akkr megállnak picit a fejlődésben szerintem, mert akkr már

    nem itt laknak,edzenek,stb, akkr kéne elvinni őket azonnal

    innen.Szerintem

    2 ismerősöm van ott,az 1ikük 91es, 91esek a legfiatalabbak de 1 db 92es

    srác van, itt pécsett volt kapus, annyira jó h elvitték oda és a

    legfiatalabb az összes gyerek között, volt angliában is csak onnan visszajött.
  • Zséé
    #6
    Cikk
    Kicsit régi, de sokat elárul...
  • Drizzthsz
    #5
    Ma este a Sport1-en 20.45-től lesz az eb u19-es selejtezők összefoglalója a sport1-en, nos ott van jópár ilyen mtk-s játékos, meg amúgy is... Hajrá! Legalább az U19-cel kint vagyunk az eb-nb, remélem Várhidi bevet pár fiatalt..
  • nono84
    #4
    Már idén is itt lenne az ideje. Amíg még van bennük lendület.
  • eZo
    #3
    nagyon jókat hallottam én is az akadémiáról, és láttam egy dok.filmet amiben részletesen szó volt róla( Magyar futball - A 91.perc ) !
    ebben a műsorban beszéltek sikereikről, megvertek több angol elit csapatot pl. a chelsea-t is :) állításuk szerint pár év mulva a magyar válogatott gerincét fogják alkotni a nővendékeik !
  • bertino
    #2
    vvaaaann pééééénzzzzzz
    sz@rásig...
  • GTheo
    #1
    Kiváncsi vagyok mi a véleményetek erről, állítólag több külföldi szakember is járt itt és azt mondták h nagyon jó, angliában sincs iennél jobb.
    4 csillagos kastély van, műfűves és sima pályák, U16-U17-U18 korosztályok.
    Holnap még írok csak mennem kell.