104
Az egyik legjobb autos game Nintendo DS-en
  • mike0013
    #104
    hello!
    tudna valaki adni ps2-re egy 100%-os mentést, köszönöm előre is!
  • Bali252
    #103
    légyszi segitsetek sehogy sem tudom elinditani a carbont a laptop-on pedig az asztali gépen fut mindent ugyan ugy csináltam ugyan az a crack file is mégis mindig az NFSC.exe hibát követett el ezért leállt üzenetet kapom
  • fapipa
    #102
    Milyen későbbre,má'40 éves,nincs mit várni !
  • dinomano
    #101
    rakd félre késöbbre...
  • dinomano
    #99
    fil van belöle, 2 is...Fast and F.+ a Too Fast and F. ... :-P Azokrol meg inkabb no comment...
  • Hasan01
    #98
    sziasztok a kocsi másik oldalát hogyan lehet felmatricázni mert csak az egyiket engedi
  • freddyman
    #97
    filmet kéne csinálni a Carbonból!
  • dinomano
    #96
    nahszoval, akkor az NFS is ugy jart mint anno nalam a Tomb Radir... a pc-s/konzolos verziokat utaltam; de letöltöttem anno a mobil-os verziot...Nah, az tök fasza kis game volt, és sokkal jobbat szorakoztam a telefonon; mint "nagyban" barmleiyk résszel... Lehet, h. erre a sorsra jutott az NFS is...a Most Wanted-ot neztem GBA-n, ahhanyos... :-P
  • Csibe001
    #95
    Veled egyetértek, ugyanis nem a carbon-t csupán az MW-t védem.Részemről a Carbon csak DS-re létezik, mert pl. a pc-s verzió valóban egy 1.5 de inkább kevesebb mint annyi... :)
  • Max 36
    #94
    Részemről is bocsi,csak kicsit többet várt tőle a gémer-fia,mint a már jól bevált sablon gáma. Grafikai előrelépést,stb.Így "csak" amát megszokott[és elvárt]EA-minőséget kaptuk.
  • Csibe001
    #93
    Én ugyanígy vagyok.Sőt régen majdnem mindegyikhez volt szerencsém.S most nicsak van NDS-em, Gamboy Microm sőt rátaláltam egy Sega Dreamcast-ra is. :)
    Én most pl ugyanígy emulátorozok csak azt tesztelem, hogy mi megy gba-n.
    De ez meg már nagyon off, sorry. :)
  • dinomano
    #92
    én is csak megkukkolom öket, ahhoz kepest nagyot alkotnak, h. a GBA total 2D-s - mondjuk egy mai otthoni konzolhoz kepest a graf. siralmas; de en szeretek emukkal szorakozni+birom a régi gépeket (ill. azok emuit), a'la GBA, SNES stb...
  • Csibe001
    #91
    Nds-en jáccok Carbon-nal,de más konozolon nem lennék hajlandó rá. :)
    GBA-s NFS-eket szintén kihagytam az életemből :)
  • dinomano
    #90
    az NDS-es allitolag egesz ahhanyos lett; olvastam IGN-en a review-t kivetelesen... :-P Nah jo, megszavazom, h. az NFS-ek kis kézigépeken (NDS/GBA/PSP) egesz aranyos kis game-ek... Mivel neha gameboy-ozok(emun), ezert letöltöttem (épp ma) a GBA-s részeket (NFS-MW, Carbon); kiprobalom öket...
    PS2-es MW hol szép, hol nem... Ha több rendörauto vesz üldözöbe, akkor rendesen ugral a framerate... Amugy az a bajom a PS2-es NFS-el, hogy alapban a texturak jok, a fények is stimmelnek - reszletekben szép a game/technikailag jo lenne; de megsem allnak oylan szépen össze a reszletek mint pl. a Burnoutban... Valahogy maszatosnak, recésnek tünik a graf... (jo, persze TV felbont.; de Burnoutban vagy flatoutban nem latni ennyire a recéket/low res-t...)
  • Csibe001
    #89
    Én meg mondjuk nem láttam ps2-n.
    Egyébként ez NDS verzió s már régen nem arról beszélünk :(
    :)
  • dinomano
    #88
    jo, ok; akinek tetszik tolja; bocsi a sok fikazasert...Összeveszni nem akajok en it senkivel... PS2-ön toltam; ott sajna nem volt a legszebb...PC-n tenyleg szep volt, lattam PC-s verziot is... Mivel ez itt konzolos forum, termeszetesen nem a PC-s verziorol beszeltem...
    Törésmodellröl: Flatout2 megvan; nah az pl. ahhanyos... :-P
  • Csibe001
    #87
    Most már elég lesz szerintem a fikázásból.Én rábólintottam hogy részben igaz amiket írtál.Egyébként azért van "agyonhipe-olva" mivel EA s megteheti, hogy agyonhipe-olja.
    Nem tudom milyen gépen játszottál pl MW-vel de szerintem egyik legszebb autós játék, legalábbis pc-n.Mi a hiba a grafikájába?Őszintén...
    Egyébként miért keresel realitást NFS-ben?Hm, szimulátor szerinted?Lol.
    Ha törésmodellt szeretnél akkor ajánlom a Flat Out 1 v. 2-t.
    S nem whine miatt írtam ezt.S nem is akarok személyeskedni.
    Mivel a sztori dologra még ki sem tértem.Van akinek így van akinek úgy tetszik.
  • dinomano
    #86
    az utobbi idöben nagyon nem vezsem komolyan az NFS szériat és igazabol nem értem, h. mitöl lett annyira nagy szam, és miert van agyonhipe-olva... Millio1 jobb autos game van rá, a fizika kb. 10éve ugyanaz; törésmodell szinte nuku, valosaghüseg a minimumon, még a graf-ot sem mondanam (PS2-ön) jónak... egy GT utan vagy Burnout utan nevetseges (jo, a Burnout-nak sincs jobb fizikaja, söt még arkadosabb, de ott legalabb a grafika büntet+csinaltak faxa törésmodellt...)...
  • Max 36
    #85
    Egyetértek.Mondjuk én beleestem abba a hibába,hátha jön valami újítás benne,ami feldobja a játékmenetet,és ami új,amit az EA fedezett fel.De nem...Ugyan szervezhetünk benne csapatot magunknak,akiknek különböző tulajdonságaik alapján különböző utasításokat adhatunk,és most még jobban elmerülhetünk a karosszéria-szabászat rejtelmeibe,de ez a játék szvsz 1 MW 1.5 verzió,ráadásul grafikailag már nem is javult a kifutó konzolgeneráció tagjain.
  • dinomano
    #84
    ok, csendben tovabb füstölgök magamban..Ill. mégsem... Inkabb elöszedek egy GT4-et, WRC-t, Burnout-ot és vigasztalodom azokkal.. Ha mar autos game-ket akarok...
  • Csibe001
    #83
    Ennyi :)
  • dinomano
    #82
    ..Hat itt jönnek be az izlesek/pofonok... Szerintem egy autos game ne legyen sztoris, föleg mivel en ezeket az opálos grafikaju, tompitott, félig szamitogepgrafikas, pocsék szineszekkel felvett atvezetövideokkal megtüzdelt versenyeket nem nevezem sztorinak (de szep mondat volt... :-P )...Mondjuk en alapbol hányok a fast and F-tol, és az atvezetök nagyon arra hajaznak... Tuning sem vonz, kivéve a GT géptuningja, ez a matricas vacakolás nem vonz... :-P

    "Tudtommal ezek előtt még sztori sem volt.Így legalább huzamosabb ideig élvezhetőek.
    A most wanted meg kiemelkedő számomra minden téren.Ha csak verseny lenne s semmi tuning,sztori akkor unalmas lenne."

    Jah, sztori nem volt, de nem is várja el az ember... Pl. NFS-H.Pursuit 2 -ben rohadt jo versenyeket lehetett küldeni egymas ellen, és ha kikodolt mindent az ember, akkor végtelensegig lehetett tolni egymas ellen...Amugy a HP2 nagyon valtozatos volt, csomo küldetessel; ugyanugy volt rendörös üldözes, sima körverseny, kieséses verseny stb. mint most...
    Nem koptatom a szám, végülis felesleges, én nem tolom uj NFS-eket, mert nem tetszik..ha masnak bejön, tolja; én szemely szerint csalodtam...
  • Csibe001
    #81
    Mivel én nem vagyok autóbuzi (nem azt mondom hogy te igen) így nekem tetszik az Most Wantedben. :)
  • pc killer
    #80
    A most wanted a legszarabb!!!
    Az én tuningolós nfs ranglistám:
    1.NFSU2
    2.Carbon,NFSU
    10.Most Wanted
  • Ps2consolking
    #79
    Az utolsó főnököt csak ugy lehet megverni hogy egyszer hibázni fog és akkor kielőzöd lehet hogy elsőre de az is lehet hogy 10 szerre fog hibázni.
  • Csibe001
    #78
    De őszintén ha ezek nem lennének benne akkor mi értelme lenne?Tudtommal ezek előtt még sztori sem volt.Így legalább huzamosabb ideig élvezhetőek.
    A most wanted meg kiemelkedő számomra minden téren.Ha csak verseny lenne s semmi tuning,sztori akkor unalmas lenne.
    De mondjuk mindenki mást vár el, nekem eltalálták amit akarok.Lehet azért tetszik mert az Underground-okkal nem jáccottam, mert az éjszaka nem vonz.Ezért sem tetszik a Carbon többek között.De mondjuk NDS-en meg jáccok vele, mert arra bőven jó.Vagyis ds-en csak megyek pár kört azt jóvan, de pc-n azért többet várok el. :)
  • dinomano
    #77
    eh-uh...Ha neked tetszik, oké... Mint irtam, nalam mar a tuningolas nem jött be(se a nitro...ehh...); ezek már a mai "müanyag-feeling"-ek... en speciel nem szeretem ezt a Fast and Furious "amerikai milliomosgyerekek" vagyunk(ill. azt szimulaljuk) vonulatot... :-P
  • Csibe001
    #76
    Nem tudom, de pl a Most Wanted-el mi a gond?Szerintem az a legjobb.
  • dinomano
    #75
    HP2 volt a best, utana már csal lefele ment az egesz sorozat...PC-s Porsche Unleashed is nagyon jo volt+High Stakes is(PS-en nagyon bejött...); az elsök is ütösek voltak a maguk idejeben...
  • dinomano
    #74
    ... En az NFS-Uknal kezdtem megutalni a sorozatot, nekem ez a tuningolos/varosi ejszaka feeling nagyon nem jött/jön be... a videki sunshine/luxusauto parositas nagyon jo volt... :-( Azt kellene folytatniuk... :-|
  • pc killer
    #73
    A hot pursuit 2 tényleg nagyon jó.Szerintem az nfsu2 is jó volt.
  • dinomano
    #72
    öngem az uj részből egyedül a drift erdekel...Basszus, a Hot pursuit 2 volt az uccso jo NFS... Azota az összes 1 nagy kalap xar... :-|
  • sacano1
    #71
    valaki tudja hogy kell elverni az utolso fönököt hiába érek a célhoz elsönek megál a cél elött és kiirja hogy LOST
  • pc killer
    #70
    Mondjuk a crew és a tuning cuccok formázása jó lett de amúgy meg lehetne most wanted 2-nek is nevezni ezt a szart.
  • pc killer
    #69
    Olyan lett a game mint amilyennek gondoltam.1 nagy kalap szar.
  • Ortopéter
    #68
    Kár.
    Gondoltam, hátha elkezdik a többi játékkal.
  • dinomano
    #67
    szerintem nem...
  • Ortopéter
    #66
    Hali!
    Ez is magyarítva lesz ps2-re mint a fifa?
  • dinomano
    #65
    Mijaz,hogy teljes kepernyös? a PAl+NTSC is "teljes kepernyös"; max. hogyha régi vagy kaka a TV; akkor sajna képes haromnegyedesre vágni a képet a TV (pl. régen az otthoni konyhai TV-n NTSC game-ek picit "összenyomva" mentek ... :-) )
  • Ps2consolking
    #64
    A ps2 verzió teljes képernyős pedig ntscnek van irva de akinek a tvje nem támogatja a 60hz-et annak fekete fehér lessz a kép.