101
Superman Returns-The Video Game
  • The Protector
    #101
    Szia!Nem jelent meg pc-re a játék.Csak Xbox,xbox360 stb-re jelent meg.
  • Superman3
    #100
    Sziasztok!

    Úgy hallottam, hogy e játék PC-n is megjelent. Nem tudnátok-e esetleg segíteni, hogy honnan szerezhetném be?
  • iguanodon
    #99
    Szia.
    Hát én is megszenvedtem vele.
    Jönnek tűzokádó, és fagyasztó sárkányok.
    A fagyasztókat lézerlátássá pillanatok alatt elégeted.
    A tűzokádókat lefagyasztod, és a gyors repüléssel nekik repülsz azonnal meghalnak.
    Én ott akadtam el amikor van kb 15 ember akik sokszorozzák magukat és nem tudom megverni?
  • rambo600
    #98
    amikor megnö dobáld autoval de távolrol
  • Jeszy
    #97
    valaki nem tudja hogy hogy lehet megölni metallot amikor megnő és kriptonit pajsza lesz...??? PLS
  • Skater gyerek
    #96
    Ciao Tube!! Mondd el léci h honnan tudtad letölteni a Superman-t PS2-re!!
  • dugesz1112
    #95
    PLS HELPe!!!:D
    A játék közepén hogyan kell megvédeni a léghajokat? Sajnos mindig felrobbanak a szörnyek pedig csak egyre többen lesznek.:(
  • Kazuma92
    #94
    najó : valaki tudja hogy lehet könnyen megtalálni a 100 db kutyát/macskát?
  • Kazuma92
    #93
    hát elég nehezen tudtam volna elképzelni superman-t élettel :D
    de ez így tökéletes.
  • Tube
    #92
    de azt meg viszont jól megcsinálták hogy nem supermannak van élete hanem a városnak,vannak olyan játékok ahol nem igy van pl:a HULK ban hulknak van élete pedig a filmben szinte sérthetetlen a játékba viszont nem azt is megcsinálhatták volna máshogy na mind 1.
  • Kazuma92
    #91
    Engem az nem zavart hogy Supermannal nem lehet ölni, de az amikor Bizarro mellékküldetéseit csinálod, és ottse halnak meg, ott már ez elég ratyi.
  • Tube
    #90
    már megoldottem tegnam sokat kerestem és megtaláltam de amit hiányolok a játékbol hogy a város "él" tulságosan is, nem lehet megölni az embereket ha azt akarom szovál megtlövöm lézerszemmel és csak elugrik meg felviszem a ház tetejére rálövök leugrik és semmi baja. de amugy jó a játék:D
  • Kazuma92
    #89
    ha nagyon kell a game, akkor vedd meg... ezekszerint nincs más esély rá ha valaki nemtud mást tippet adni
  • Tube
    #88
    hát ez a bajd hiába keresgélem nem találom tegnap is orákig keresgéltem
  • Kazuma92
    #87
    Tube: Vedd meg:) vagy torrenten keresgélj
    adorjo: fagyaszd le mindig őket és akkor nemfognak újra éledni, de ha ez nem megy, akkor hatásos még a "Jor-el Fist" támadás is.
  • Tube
    #86
    honnan lehet letölteni a játékot mert amit letöltöttem az nem jó akadozik a zene néha amikor leakarok szállni átmegyek a járdán vagy fél éviig tölt leakarom startolni és lefagy néha szoval gáz.valaki mondja mewg hogy honnan lehet leszedni ami jól müködik
  • adorjo
    #85
    hogy kell legyőzni azt a lila ufót aki mindig klónozúj táőrsakat maganak
  • Kazuma92
    #84
    a kis meteorok után a nagyot? gyors odarepülsz és kisfilmbe muatja hogy bezúzod. NE kódozz.(szerintem elbassza a játékélményt minden kód)
  • Tube
    #83
    hogy kell a kodokat beütni?
  • Tube
    #82
    ez a game nem megy nekem az elején azt a nagy meteort hogy kell megállitani?
  • Kazuma92
    #81
    senki nem ír?
  • Kazuma92
    #80
    na megvan a game... kurvajó! (PS2)
    viszont lenne 2 kérdésem :
    - Tényleg ennyire rövid?
    - Hogy lehet egyszerűen megtalálni a macskákat és kis szutykokat? (Kittens- 100 db)
    thx
  • Kazuma92
    #79
    Nemsoká megveszem a gammát...
    Hogy érted hogy 800 megásra tömörülve? letöltött?
    Ahogy olvastam és videókat láttam kurvajó game lehet
  • Bullitt
    #78
    Hy all! Csak nekem van olyan proglémám a gammával, hogy akadozik PS2-n?m Repülök szpen, begyorsítom superman-t és a hang elkezd akadozni, néha pedig a karakter is eltűnik és mintha átváltott volna FPS-be. Nagyon lassan tölt meg minden. 800 megásra volt eredetileg tömörítve, lehet az lenne a baja?
  • Crazy Mate
    #77
    Azt a Mongult?Ami a warworldben is volt?
  • cicai
    #76
    nekem meg a főellenséget nem sikerül:(
    nem tudod hogy kell
  • Crazy Mate
    #75
    Ami a földön van,amikor elsötétül az ég?Egyszerűen,csak mindig öld meg a klónjait,aztán őt is,és lézerezheted a szemeddel,vagy ütheted is.
  • matestaker
    #74
    Nem tudja valaki hogy hogy kell megölni azt a lila emberkét aki folyamatosan osztódik???Nem tudok rájönni pedig már mindent megpróbáltam!!Segitenétek??
  • Crazy Mate
    #73
    www.cdcovers.cc
  • Crazy Mate
    #72
    Hol tartasz benne?
  • Crazy Mate
    #71
    Ja én tudok.Itt van.
  • grande2006
    #70
    Tudna valaki linkelni egy ps2 es eredeti borítót a játékhoz?Köszi!
  • evikec22
    #69
    Sziasztok! ha valakinek van swap magic boot dvd-je vagy tudja hogy kell használni légyszi irjon privibe, vagy ide: [email protected] köszi
  • Crazy Mate
    #68
    Linkeld a videót,én is láttam videót,amiben volt híd,de téképeset nem.
  • matestaker
    #67
    Hello.Lenne 1-2 kérdésem.Nekem ps2-re van meg a játék!!Néztem egy videót amiben megmutatták a térképet és sokkal nagyobb volt mint a ps2-es!!Még híd is volt!!Nem tudja valaki mi az oka hogy a ps2-esbe miért ilyen kicsi??Előre is köszi!
  • Crazy Mate
    #66
    Ja és ez válasz a #8 üzenetre!
  • Crazy Mate
    #65
  • Crazy Mate
    #64
    Ez pedig a legkönnyebb rész,elmondom,amikor kicsi,akkor vered,és amikor megnő akkor egyből repülsz és messzebb mész,repülés közben felszeded azokat a nagy kör alakú cuccot és rádobod,vagy vannak ilyen kics kék henger alakú tárgyak,azok is sokat sebeznek.Ja és amikor nagy,akkor dobál energiagömböket,azokat kerüld ki,elég lassúak,ha simán repülsz akkor nem érnek utól,sosem állj meg ha nagy.
  • Checkerboy
    #63
    Nem kell közel menni hozzá, menj messzebb.
  • The Man
    #62
    HY
    Elakadtam a Supermanban még hozzá ott hogy valami aréna ban vagyok és ott lekell gyozni embereket az elsot lenyomtam dea második....Amikor megno nem tudom mit kell csinalnmi mert alandoan lovi azt az akarmit tudom hogy hozzá kell vágni a cuccost de hogyan??Mert olyan gyorsan lovi azt a nagy kiterjedésu sugarat...és igy a dolgok kiesnek a kezembol légyszi segitsetek