15
  • irkab1rka
    #15
    Ha megosztassz videót, akkor kapsz pénzt. Király. Ha kapsz pénzt, adót kell fizetned.
    Faja.
  • GABOR16
    #14
    Ezután jogdíjat kell majd fizetned, híres (vagy hírhedt) politikusainknak, ami a videók után kapott pénzed 200%-a lesz.
  • Feriboy
    #13
    asszem beleásom magam a videókészítésbe/szerkesztésbe :D:D
  • Gerygrey
    #12
    Most néztem a Youtube-t, ott 4 példányban van fent és ~82.000-en nézték meg. Szóval királyság lenne ha pénzt lehetne ebből csinálni, de problémás dolog kiszűrni a másolatokat.
  • Gerygrey
    #11
    És vajon a feltöltő, vagy a videó szerkesztője kapja a pénzt? Mert az én videómat, ami a Videán már 400 ezres nézettség felé közelít, páran már felrakták Youtube-ra meg egyéb helyekre, mondjuk a Google Video-n csak 3 példányt találtam belőle és csak 6000 körüli nézettséget, de nem jönne most rosszul 30 dolcsi "talált pénz"...
  • lowskill
    #10
    szerintem a kólákat ingyen kapták egyenesen a gyárból... :)
    videó végén: köszönet a kólának meg a mentosznak...
  • turul16
    #9
    Tok aranyosak :)
    Legyel te is csaj es ugralj szamokra a baratnoddel kamare elott.

    Es az menyire van rendjen, hogy xy szinesz milliokat keres a kamere elott setalgatassal es beszelesel, mig masok ugyan ezert alig kapnak vmit :), Ahanyszor elmegyek egy biztonsagi kamera mellett penzt fogok kerni .

    Es hogy a lablogato/kevesse fontos dolgon dolgozo kutatok kb. ugyan anyit kapnak ,mint azok akiknek az a projekt az eletuk ,ejjel-nappal azon agyal, hogy megoldja az embereiseg egyik nagy problemajat.

    Vagy ugyan az a gyari melo, szomszed varos gyaraban 30%-al tobb penzt fizet.

    Egy program megiteleset birom meg nagyon, az a f*szabb program aminel a programozo pl. megcsinalta, hogy villogjon egy gomb (~perc). Az masik kerdes, hogy a masik azonos celu program programozoja, honapokat dolgozott azert ,hogy atom stabil legyen a progi es, hogy sok% -al kevesebb procit/mem -et egyen.

    Isten hozott a kapitalizmusban.

    A renszer hibas, de tudsz jobbat ?
  • rosemberg
    #8
    Tök jó kiváncsi lennék hoa gugli mennyit fizetett ezért gondolom a cola ára bejött.
  • scorpeeon
    #7
    micsoda barmok! :)
  • TH448
    #6
    Nem feltétlen. Bár tudom, nekem túl nagy az igazságérzetem, de előre felmegy az agyvizem, ha arra gondolok, hogy ezzel is kik fognak jól járni? Google videón is van 2 csaj (nem csinálok reklámot), annyit csinálnak, hogy elindítanak egy zenét, arra tátognak, és ugrálnak, szóval fél óra alatt megvan, aztán egy-egy videónál napi akár 25e-s látogatottság, összesen sztem napi 50e látogató megvan. És mit tettek érte? Gyakorlatilag semmit.
    Ha meg az ember csinál valami értelmeset? Arra senki nem kíváncsi.
  • Port Dubowski
    #5
    Mi lenne vele?
  • mogyi925
    #4
    Ez sokkal jobb: kísérletek más alapanyagokkal.
  • Mighty
    #3
    Kivancsi lennek arra a fuves teruletre, milyen lett 1-2 hettel a "kiserletek" utan.
  • aDannyBoy
    #2
    zsír, mostmár megéri hülyét csinálni magadból :)
  • scorpeeon
    #1
    ez a coke-mentos videó elég lol