110
Traktor szimulátor
  • Czdano
    #70
    ok
  • dieselG
    #69
    Azt hittem cagivarnito lágszórós tervét nem lehet felülmúlni a fórum történetében.. tévedtem.
  • Dying Soul
    #68
    :DDDDDDDDddd
  • Slayerboy
    #67
    Lelehet tölteni rar-ban
  • fradista91
    #66
    A főoldalon figyelmeztetnek hogy a honlap fejlesztése miatt hibák lehetnek. Gondolom a képeknél is van valami zűr.
  • toysoldier
    #65
    várjuk má :DDDD

    amúgy mikor "jelenik meg"? :D
  • Czdano
    #64
    ja egyébként a honlapon csak kb 1 képnek a fele jelenik meg a többi nem
  • toysoldier
    #63
    hát jah, nem ártana visszafogni magad...
  • fradista91
    #62
    Szerintem meg az szánalmas ahogy beszélsz...
  • Gladiator
    #61
    "A Játékban nem csak traktorozni és ehhez hasonló dolgokat lehet csinálni hanem lehet másféléket is.
    Sajnos ezek bizalmas információk nem közölhetek túl sokat, de annyit elérulok, hogy
    a játék alapmunkája a kapálás lesz. Mellette pedig lehet: krumplit szedni, tojást összeszedni, tehenet fejni,
    takarítani..."



    amúgy jónak tűnik:D főleg a rakarítás tetszik
  • artschiatwork
    #60
    finomabban...
  • fúj Félkrajcár
    #59
    melyik az a szánalmas fasz aki ezért a szarért rajong de most komolyan,ez annyira szánaalmas...
  • fradista91
    #58
    Szerintem nem is gondolták komolyan hogy eltudják majd adni. Mint freeware játék, tetszik a kezdeményezés.
  • toysoldier
    #57
    hát nemtom, talán, de csak ingyé
  • fúj Félkrajcár
    #56
    cső
  • Gladiator
    #55
    ja, és +fav
  • Czdano
    #54
    végülis poénnak jo kis játék lenne :D
  • Gladiator
    #53
    Mármint az oldalon lévő szövegek helyessége. A játék aranyos próbálkozásnak tűnik, de pénzt ne várjatok érte.
  • Czdano
    #52
    majdnem..
  • Czdano
    #51
    ték
  • fradista91
    #50
    Azért nem kellene ennyire letolni. Nem tudjuk hány éves, egyszerűen csak rajong ezért a játékért.
  • Czdano
    #49
    na ezt most megkapta o.0
  • Truck Driver001
    #48
    Rakjál már be pár képet erről a traktóóóóros játékról!:DDD
  • Czdano
    #47
    xD
  • Gladiator
    #46
    Hát te kurva nagy gáz vagy, fiam... Anyád lennék tuti lehúználak a WC-n. Azért ne hülyéskedj már, a helyesírásod már tényleg vmi nevetséges és szánalmas. Az oldalt is te csinálod? Az is rettenetes...
  • Apus
    #45

    Hozzá képest cagivamito egy helyesírási lexikon :D
  • Dying Soul
    #44
    Én meg felteszem a magyar szótárt, ami automata helyesírás-ellenőrzőként működik a FF2-ben és gépelek.
  • Czdano
    #43
    majd cagivamito segit neki :DDDDDDDD
  • Slayerboy
    #42
    :))
  • fradista91
    #41
    Mert ha pl. Azt veszem észre hogy a helyesírásom rossz, azonnal a kezembe veszek egy Magyar Helyesírási Szabályzatot, és próbálok tanulni.
  • Apus
    #40
    Atyaisten. Ugye nem veszel részt a tervezésben? mert akkor legyen inkább kínai nyelven, azt is hamarabb megfejtem mint a te magyar próbálkozásod :D
  • Slayerboy
    #39
    És arcade lesz vagy szim?
  • eörgs
    #38
    :-fgdsfg
  • Czdano
    #37
    :DDDDDDDDDDD
  • toysoldier
    #36
    ezt énis szeretném tudni
  • toysoldier
    #35
    Dehogyis!!! ez Unreal Engine 3.0-t használ nem látod
  • fradista91
    #34
    Arra lennék kíváncsi, vajon tényleg nem tudsz helyesen írni, vagy csak hülyülsz?
  • kitt2000
    #33
    Szereném ha ellátógattók a honlapra akkór végig néznétek az oldalt mindegyik menűjét mielött eldöntittek rólla hogy jó játék lesz.Én ajánlóm a fórumot és a T.SZ. ha többet akkar tudni.
  • SiteDisagner
    #32
    Jesszus mariska! Ez a pór gyerek itt egy paint-tel rajzolt gammát akar velünk megszerettetni?!:D:D:D:D

    " A játékhoz külön chat programot is írtunk (Prime Chat) amit a limitált DvD-re
    fel is rakunk. A játék eddig titokban készült de most a nyilvánosság elé tártuk a részleteket.
    Az elsõ kész verziót 2006 nyár elejére tervezzük. Nem szeretnénk elkapkodni hiszen egy új
    mûfajról van szó és szeretnénk ha méltányosan fogadnák az emberek.
    A játékhoz természetesen majd csinálunk szervert is de ez még odébb van."

  • marcio mela
    #31
    És van traktóron lágszóró?