2845
FAQ
  • Shep
    #2765
    Kapcsold be a driverben a physx-et, ha be van akkor a játékban, ha mindkettő be van akkor a játékban ne a legmagasabbra állítsd.
  • Farbiter
    #2764
    sziasztok!!
    kéne egy kis segítség...amikor elindítom az első pályát akkor 15fps alatt vagyok...még a legalacsonyabb beállításokon is,pedg 2gb ramomvan és egy 9600gso-m...proci egymagos,de még a gta iv is jobban fut mint a graw2!!
    lehet hogy a videókarimmal van baj,mert az elején kiírt vmit a karimmal kapcsolatban...előre is köszi
  • arty
    #2763
    az előtted hozzászóló ötleteit kipróbáltad?
  • ozr
    #2762
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek, több napja szenvedek ettől a hibaüzenettől:

    Crash in application version: 30899.3048

    Unhandled exception - -529697949

    plusz a többi hablaty, amely a "nagyi87" által közzétett hibaüzenetén is megtalálható.

    A driver-em a lehető legfrissebb, a gépem elég jó, hogy elfusson hibamentesen legnagyobb felbontáson is.
    Patch-eket is töltöttem le, azzal sem működött (1.0-1.5)
    Ja, a GRAW 2 gyári lemez, miután nagy rajongója vagyok, tehát nem mókult.
    A vicc az, hogy az első küldetésnél csinálta párszor, hogy lefagyott ezzel a hibaüzenettel, de a játék végéhez közeledve (ACT III) már kb. az indítást követően 20 másodpercen belül megfagy és az az undorító hibaüzenet fogad.

    Aki tud valami jó megoldást, kérem ne kíméljen!

    Előre is nagyon köszönöm!
  • agrorocker
    #2761
    Microsoft :NET framework 2.0, 3.0 3.5 és/vagy Microsoft Visual C++ programok hiányozhatnak a gépedről szerintem. Próbáld ezeket felrakni, hátha...

    Amúgy GRAW2-nél van magyar csapat?
  • Raven456
    #2760
    Hali nekem mindig azt irja ki hogy runtime library+++C error és kilép a játékból az első pályát sem tudom végig csinál pls help
  • hfefe
    #2759
    Sziasztok!

    Tudom, át kellene olvasnom az egész fórumot és talán lenne válasz a még fel nem tett kérdésemre. De ha lehet ezt mellőzném. Segitsetek kérlek!
    1.05-ös verzióm van, ahogyan gondolom mindenkinek. Próbálom használni a weapon modot, bemásoltam mindent ahogy kell, >local,english< az indító videó meg is változott, de multyplayerban nem enged játszani, mondván nem jó a verzióm. Ugyanakkor mindenkit modolva látok játszani. Mi a megoldás?
    Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!
  • CheAteR88 #2758
    Valaki pls help
    telepítés közben semmien serialt se fogad el
    PLS help!!!
  • Heuro #2757
    Nna ... közben megtaláltam :-) a sima settings.xml -ben van.
  • Heuro #2756
    Segítség kellene a célkereszt színének megváltoztatásához.
    Nekem nem annyira jön be a kék célkereszt a kék ég előtt ...:-)
    Az "Options"-ban nincs erre lehetőség.
    Találtam egy "renderer_settings.xml"-t, de célkeresztet nem emleget.
    Valami működő ötlet jól jönne, köszönettel.
  • nagyi87
    #2755
    ezek mind fent vannak!
    sikerült felraknom az 1.05t is!
  • arty
    #2754
    frissítsd kézzel 1.05re (legujabb ha jol tudom) és frissitsd a NET frameworkot és a DirectX-et is!

    hátha ...

    modok ugye nincsenek fent? nehogy bekavarjanak. ha igen, reinstall!
  • nagyi87
    #2753
    Crash in application version: 30899.3048

    Unhandled exception - -529697949



    C STACK:
    kernel32 (???) : RaiseException
    graw2 (???) : ???
    graw2 (???) : ???
    ??? (???) : ???

    Renderer: threaded
    Physics : threaded


    most ezt irja ki:S
    ötlet??:S
  • nagyi87
    #2752
    nah felrakta most:S:D nem nooooormális, hátha jó lesz , nem lép ki:)
  • nagyi87
    #2751
    hi!nemtudja vki h miért lép ki a játék, microsoft c++ runtime library hibával??:S
    patch 1.03 ig fent van a 1.04est nem rakja fel kiirja h tul régi verzio van hozzá:S
  • netmester
    #2750
    én inkább lőttem neki 203-at és perse vittem magammal javelint
  • arty
    #2749
    lődd mindeneddel amid van, ennyi. szépen leesik majd ... én a földön fekvőktől vettem el a fegyvert, mert a nálam levő hamar kimerült és NAGYON sokáig kell lőni.
  • Zsebenyi
    #2748
    Állítólag valahol van valami nehézfegyver amivel neki tudsz menni, de én azt az egyetlen részt csalással csináltam meg, mert teli volt a tököm.
  • bali1983
    #2747
    © bali1983
    2008. dec. 22. 17:06 | válasz erre | #240

    Sziasztok.VALAKI TUDNA SEGITENI MERT ELEKADTAM A JÁTÉKBAN.
    Azon a pályán (farallow) ahol a végén 2 helikoptert kellene leszedni ott, mit kell csinálni, hogy letudjam szedni a másikat is? mert ugye csak 1 rakétám van.valaki már ajánlotta hogy agyak ki parancsot a kolégénak ő majd leszedi de nincs koléga.köszi


  • Balumann
    #2746
    Hamachi 1.0.1.5 -öt feltelepítitek, GRAW2 legújabb patchet feltelepítitek, egyikőtök create server, másik join.
  • netmester
    #2745
    hogy tudok lanozni haverral mert nem jött ösze
  • Zsebenyi
    #2744
    Hű bazzeg, de komoly ez a TAW. Felvettek, de olyan listát kaptam a feladatokról, hogy majd behalok... :) Lehet azért egy magyar pici klán is bőven elég lesz, annyira azért már nem játszom a géppel, hogy most napokra elkötelezzem magam.
  • Zsebenyi
    #2743
    Na, kiváncsian várom. A hétvégén nyomtam a 4 coop-pályát (merthogy nem is 3, hanem 4 van belőle: 1-es pálya visszafelé, este / 2-es pálya, a kőbánya / egy városi / egy erdős, mezős, dimbes-dombos. Esküszöm, ameddig 3-4 ember volt bent, addig a coop, tényleg coop, mindenki figyel, lassan halad, összejátszik. Efölött a létszám felett elkezdődik a fuss Forest, fuss és a balf@szság. Szeretem amikor lelő a csapattársam, csak azért meg béna az MG-t rendesen irányba tartani, vagy akár direkt.

    Apropó! Mi az, amikor jobb oldalt kiírja piros/kék mezőben egyes játékosok nevét? Van amikor 3 nevet is odaír, de van amikor meg senkiét vagy 10-15 percen keresztül.

    Beregisztráltam a "The Art Of Warfare" csapatához, látom nekik elég sok részlegük van, jó lenne valami fasza coop csapathoz tartozni (persze elsősorban magyaroknak örülnék).
  • Balumann
    #2742
    Egyeseknek - remélhetőleg - örömmel fog szolgálni a következő hír. Megpróbálunk megint Hamachis partikat összehozni valamikor, egyelőre részletesebb infokkal nem tudok szolgálni, és a sikeressége attól függ nyilván, hogy mennyien tudunk újra összejönni.
    Valószínűleg a régi www.ghostrecon.hu oldal lesz a honlapunk.

    Próbáljatok ti is embereket beszervezni.
  • arty
    #2741
    TS is ingyenes
    _elvileg_ sávszéligénytelenebb ha többen használjátok (skype azért egy 4-6 résztvevős konfot már nehezen kezel), hiszen 'p2p' alapu, nem kliens-szerver

    persze, ha egyikőtök a TS szerver, az sokat nem ér, akkor a skype egyszerűbb
  • Zsebenyi
    #2740
    Megkukkantom! :)

    Megyek haza, adok neki a 3 coop pályán, aztán hátha vkinek támad kedve egy kis nosztalgiához. :)

    Apropó! Miért "kell" Teamspeak? Mi anno egy csomó játéknél simán a Skype-ot használtuk, órákra beléptünk és éltük életünket, miért jobb egy fizetős progi?
  • arty
    #2739
    nem létezik, h 1 honapja nincs ujabb ;)

    mind1, ha az van fent, akkor tudsz jobb fizikát állitani játékban
  • Zsebenyi
    #2738
    Az van fent, kb. 1 hónapja tettem fel és bár annyira nem új, de mindenképpen ez a legújabb.
  • arty
    #2737
    Legujabb nv driver legyen fent, az felrakja a 'phisyx drv'-t is
  • Zsebenyi
    #2736
    Hát ez szomorú. :( Lekéstem, tényleg nagyon soká vettem meg igazából nem is tudom miért merthogy a Ghost Recon legeslegelső része óta nyomom ezt a sorozatot és a GRAW1-en kívül az összes nagyon tetszett. Most mindenképpen a 2-őre sztnék valakiket találni, végig szeretném nyomni coopban vagy campaignben is.

    E8500-asom van, sztem az nem rossz, megnézem be tudom-e kapcsolni (bár nem teljesen tudom mi is ez). :)
  • Balumann
    #2735
    Pontosabban nem a beállításokban, hanem a config fájlban.
  • Balumann
    #2734
    Mi végigjátszottuk coop-ban (teamspeak mellett), és tényleg csak úgy jó, hiszen az összjáték a fontos. Mostanában már nem nagyon szoktunk, most kipróbáltunk 1-2 coop pályát (nem campaign coop), de sajnos szaggatósak, és nem olyan élvezetes.
    A "versusra" is igaz, hogy úgy érdemes játszani, hogy a csapatban lévők összejátszanak (tehát teamspeak vagy ventri szerintem nélkülözhetetlen). Másfél éve (nyáron) sokat játszottunk Hamachival, és időnként eszméletlen jókat játszottunk, csak aztán abbamaradt (ha visszaolvasol sokat akkor az okát is elolvashatod).

    Idén is megpróbáltunk újra csapatokat szerverzni, szintén nem sikerült. Én már nem látok esélyt arra, hogy sikerül újra összehozni.

    A GRAW 1-et még nem vittük végig coop-ba, ha esetleg ahhoz lenne kedved akkor vegyél fel (bár azt is hanyagoljuk egy ideje, 3-4 pályát vittünk át eddig, még vszínű hogy elővesszük, csak mostanában mással játszunk).

    A multiplayer játékmódokról itt a régi FAQ-mban olvashatsz.

    A PhysX egy külön PCI-os kártya ami a fizikát vezérli, de úgytudom az újabb videókártyákba már bele van építve (8800 gts-be még nincs). De ha van egy gyorsabb 2 vagy 4 magos procid, akkor bekapcsolhatod a beállításokban.
  • Zsebenyi
    #2733
    Mi az a PhysX kártya? Nekem 8800GTS-em van, ez is alkalmas lenne rá? Látom a magyar oldal azóta bezárt. Amúgy engem is nagyritkán kidob azzal a hibaüzivel az asztalra, amit valaki már jelzett, de mintha nem láttam volna rá segítséget...
  • Zsebenyi
    #2732
    Hahó Urak!

    Na végre egy működő GRAW2 fórum! :)

    Megvettem és kicseréltem a virágboltimat, mivel sok-sok év offline után vágytam már egy kis onlány élményre.

    Hát ez az élmény azért egyenlőre korlátos, bár fantasztikusan jó pillanatok is vannak. Először is coop-ban próbálkozom ami nekem nagyon furcsa, hogy nem csapatban történik, hanem mindenki ide-oda megy. A másik, hogy 1 szerverre tudok belépni, amin mindig 3 pálya ismétlődik. A többi játékmódot meg abszolúte nem értem egyenlőre, mindig lelőnek én meg nem tudom kit is keresek... :) Mindjárt olvasgatok itt, hátha a játékmódok le vannak írva.

    Nem szoktatok zárt csapatban (2-3-4 fő) nyomni coopban pályákat közben hangban beszélgetve? Az lenne az igaz...
  • arty
    #2731
    Nekünk sem volt soha 100% stabil. Vszeg ez lanra van kitalálva ...
  • grebber
    #2730
    Haverral toltuk most de sokszor kidobálja őt.
    Egy pályát átvittünk azt utána azon a romosan megunta a haver.
  • Evin
    #2729
    Igaz, utánanéztem, keverem az első résszel. Mert az ugrott be elsőre, hogy aki ott crack-elt, annak nem voltak ékezetek a magyarításban.
  • Balumann
    #2728
    Nekem sem kellett egyáltalán crack, sem mini image, sem telepítési kód. Simán felment a patch is és utána sem kellett. Gamecopyworld -on sincs crack fennt hozzá, tehát elvileg egyáltalán nem kell hozzá. A Skidrow verziójában (nfo-ban) sem ír olyat, hogy crackelni kellene. Tényleg kellett valakinek crackelni, és egyáltalán miylen crack? :-)

    Valamelyik fájl különbözik valamiben, egyikőtök sem rakott fel módot? Meg vegyétek ki az anticheat-et (szerver készítéskor beállítás), gondolom az dobott ki.

    Jah a COOP-hoz több ember kell, azért kérdeztem hogy nincs-e kedvetek hozzánk csatlakozni, mert mi is csak haltunk folyamatosan 2-en (campaignet már átvittük 4-en, az utolsó pályát kivéve hardcore-n).
  • Evin
    #2727
    Ha megveszed, vagy ha mini-image-t használsz, akkor nem, de amúgy kell!
  • tmisi
    #2726
    Ehhez a játékhoz nem is kell crack. :/