2845
FAQ
  • mike0013
    #1
    "Az Xbox 360 premierjével nagyjából egy időben startolt, igencsak gépizzasztó játéknak számító Ghost Recon Advanced Warfighter kap egy folytatást! A kooperatív módban hatalmas mókának számító játék új epizódjáért is a UbiSoft lesz a felelős és e mellett állnokul már 2007 első felében ki is akarják majd adni! Sajnos az nem derült ki, hogy milyen platformra fejlesztik, de az eddigi trendnek megfelelően Xbox 360 és PC tulajok várhatják majd a cuccost."
    FORRÁS
  • Pheaper
    #2
    jó lesz
  • mike0013
    #3
    szerintem is, már nagyon várom... remélem még adnak ki pár hasznos infót... és remélem nem fogja tolni a megjelenést a Ubi (bár szokásuk)
  • Thanatos
    #4
    ha marad ugyan olyan az optimalizálás akkor nem... :)
  • mike0013
    #5
    hát, azért nem kell olyan nagyon jó gép hozzá, pl nekem: 3,07 GHz, 1 giga ram, ATi 9600 pro és szépen megy:)
  • ajem kisa
    #6
    Naaa!?
    És azok a fák??
  • mike0013
    #7
    azok szarok, de a többi szép:)
  • Thanatos
    #8
    én nem azt modntam hogy olyan nagyon jó gép kell hozzá hanem azt hogy egyszerüen fosul van optimalizálva :)
  • reaper4
    #9
    ja gondolom fullon :) szánalmas vagy :) bárcsak olyan gépem lenne ,mint neked :)
  • bertino
    #10
    látod ez volt a szánalmas...
    főleg az aláírásoddal...
  • mike0013
    #11
    -.- ezt most mér kellett?
  • ajem kisa
    #12
    Mit foglalkoztok vele? Hagy legyen csak erre büszke...
    Biztos bajusza is van...
  • ajem kisa
    #13
    "If your gonna get him ghost recon, wait till february. Buy him an Xbox 360 than get advanced warfighter2. Way better than the other crappier verisons. IF your gonna get him something for comp or reg xbox get him Rainbow Six 3 or Rainbow Six lockdown. Way better than the available versions of Ghost Recon. Rainbow Six was voted the most addictig and challenging game on xbox live and computer."


    "Janvier-Mars 2007:

    -Prince of Persia (confirmé)
    -Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (supposé)
    -Brothers in Arms: Hell's Highway (supposé)
    -King Kong 2 (rumeur)
    -Tom Clancy's Rainbow Six : Vegas (rumeur)
    -Assassin's Creed (rumeur)
    -Nouvelle franchise"
  • koschwarz
    #14
    seggfej
  • ajem kisa
    #15
    Meghalt ez a topic is, meg a graw is!?
  • mike0013
    #16
    hát, nincs semmi új hír a 2-ről, szal...
  • ajem kisa
    #17
    Most láttam valahol, hogy a graw2 2007 év első harmadában jön ki(ubisoft???hááát?), és valószinü, hogy lesz pc-re is!
  • ajem kisa
    #18
    Itt!
  • mike0013
    #19
    ez csak ubi, talán 08-ra kijön:)
  • ajem kisa
    #20
    Egy ugyanolyan hir...
  • ajem kisa
    #21
    Most olvastam, egy cikket, ahol azt irják, hogy időjárás effekteket is beleraknak (tócsák, eső, szél, homokvihar, hó stb...)!
    És néhány tárgyon keresztül lehet majd nézni, az MI-t is javítani fogják, pl az ellenség keresni fog jobban rálátható helyet, ahonnan letud szedni, és pl. a robbanásokból a törmelékek, repeszek is megtunak sebesíteni....
    És a szokásos: 2007 áprilisa
  • lee56
    #22
    Hmmm, én mostanában terveztem nekiállni a graw1-nek (nemrég lett uj gépem, régin alig 10fps-el mocorgott médiumon )
    Kérdésem az volna, hogy aki végigjáccotta a sima graw-ot, szerinte érdemes, jó volt, vagy inkább várjak a 2-re?
  • mike0013
    #23
    játszd végig az 1-et nyugodtan:)
  • ajem kisa
    #24
    Lesz rá időd, nekem is egy hónapja, hogy elkezdtem, de még nincs vége, és csak íziben nyomom!
    A 2.rész csak tavasszal jön, addig nyugodtan próbálkozz a graw1-el!
  • lee56
    #25
    rendicsek, köszi a támogatást ;)
  • ajem kisa
    #26
    Rossz minőségű képek...
  • mike0013
    #27
    köszönöm, hogy életeted a topicot:)
  • ajem kisa
    #28
    Ki más?
  • lee56
    #29
    pl az az 5 emberke aki eddig hozzászólt :)
  • mike0013
    #30
    majd csak akkor fog igazán beindulni a totyic ha jön a demo, in-game videjók, és maga a játék
  • lee56
    #31
    Hja, csak 30as hsz-számnál, minden hsz élteti a totyikot, még akkoris ha ő szólt hozzá a legtöbbször :D
  • ajem kisa
    #32
    Én arra értettem a "ki más"-t, hogy nem én vagyok a házigazda!
    Ugye Májk?
    De nem gáz, én nagyon várom a graw2-t, és "követem az eseményeket"!
  • mike0013
    #33
    én sem vagyok házigazda:(
  • lee56
    #34
    Ja, akkor bocs.
    Nembaj, éltessük a topikot az a lényeg, aztán mikor már kijön a játék már tele lesz 10.000 többségében off hsz-al, az lesz a szép :)
  • #35
    Ez jó minőségű, de semmitmondó.
    Warfighter 2
  • ajem kisa
    #36
    kép 1
    kép 2
    kép 3
    itt végülis az időszakokat kell szerintem nézni
  • #37
    Vadi új trailer!!!
  • ajem kisa
    #38
    Jóóó, de ezek szerintem direkt csinálják, hogy nem mutatnak semmit!
    Kiváncsi leszek, mit mutatnak majd 15.-én!
  • mike0013
    #39
    hmm, jó kis esés effekt;)
    pontosan mikor is jelenik meg? (mm a játék)
  • ajem kisa
    #40
    Szerintem szedd le ezt a kis videót, mert hd minőségben van, és akkor megnézheted azt az esésttelecharger la video!
    Plusz néhány kép is jó minőségben!