54
Creative Sound Blaster Audigy4 OEM/Pro
  • G.I.JOE
    #54
    Csak szólok a vistásoknak, hogy 18-ai héten ingyen tölthető az alchemy, akinek még nem lenne meg. Ha jól látom még mindig 1.00.05 a verziószám.
  • Peetboy
    #53
    Nekem Creavite SB Audigy 4 SE hangkártyám van, ami 6500 Ft-ba kerlült.
  • rtomo
    #52
    oks köszi és bocs :) majd próbálkozom, csak a gond, hogy a 4 magyarországi beszállítóból 3 már nemis forgalmaz.... a 4iknél pedig határozatlan idejű szállítás van kiírva...
  • Max7
    #51
    Tudom hogy mindkét hely undorító de a mistrall és a bluefish is szívesen felveszi a rendelésed és kis előlegért cserébe hoznak neked amit csak akarsz, de mostmár elég legyen az upgrade-ből mert ennyi frisítést nem lehet kiadni 1 topikhoz :D
  • rtomo
    #50
    up2
  • rtomo
    #49
    up
  • rtomo
    #48
    üdv midnkeinek!
    melyik boltba lehet audigy 4 oem-et venni bp-en?
    (google és az árkeresők is csupa tré noname boltot mutattak..)
  • bigfoot
    #47
    hm,kár,csak nem értem hogy miért árulják így
    akkor marad az OEM,pro nem ér meg nekem annyit
    köszi!
  • Borg
    #46
    Hagyományos távirányító, és a vevő része az előlapi panelen van. Szal azt a csomagot felejtsd el, amiről te beszélsz.

    2 kiszerelés van
    OEM (csak kari)
    PRO (kari, előlap, távirányító, aranyozott csatik)
  • bigfoot
    #45
    akkor hogy műkszik a távkapcs??szal ezt nem vágom
  • Borg
    #44
    És ha nincs előlapi paneled, akkor mi a rákra akarsz távirányítózni?
  • bigfoot
    #43
    nem ez nem a PRO ,a PRO hoz jön még egy előlapi panel is pro

    amit én linkeltem az csak 20e
  • Max7
    #42
    nekem 60 körül akarták szálítani :(
  • Code92
    #41
    nah én is tervezek mostanában eggy ilyen kis hangkártyát mert az alaplapinak minden szarral baja van és az lenne a kérdésem h. mennyibe kerülne eggy ilkyen audigi 4 taávirányítóval és külső pnellal???vagy joban megérné egy audigy 2???
  • Borg
    #40
    Ez az Audigy 4 PRO.

    Annyira azért nem hiszem, hogy ritka lenne, de hogy drága, az biztos.
  • Max7
    #39
    Ritka mint a fehér holló és drága mint az arany!
  • bigfoot
    #38
    tudtok olyan webáruházat ahol ezt a változatot belehet szerezni? Audigy 4+távkapcs
    mert nem találok sehol
  • Borg
    #37
    line in.

    Anno pl rákötöttem a walkmant, és úgy vettem be kaziról mp3-ba a zenéket :D
  • Prince of Máté
    #36
    Rósziszín a mikrofon de mi az a kék? mi az a bemenet?
  • mflex #35
    A fehér a digitális kimenet,az rá is van írva ,nekem is az megy be a "harmanba",
    persze nem 200ft-os kábelen,,,
    Én a Blaze dvd lejátszót használom, egy próbát megér,a povert nálam kiütötte.




    Download blaze pro 5

    crack
  • OrioN the S
    #34
    Lehet baromságot mondok ,de a 7.1-hez valo side left/right a fehér. Sőt meg vagyok róla győződve!
  • Borg
    #33
    "Amúgy a PowerDVD-ben most 5 vagy 6 speakerre kell tenni az audiot? Mert 5.1 nincs a configurationban. 5-ön kicsit tompább, 6-on kicsit élénkebbek a hangok. Viszont néha olyan, mintha egy felesleges visszhang effektus lenne rajta pluszban, pedig az enviroment no effect-re van állítva a creative driverben... "

    Erre valaki?
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Nohát én mindég ace-t használok és csont nélkül. De ajánlott még a VLC player, ha nagyon nem megy valami, az menni szokott akkor is!
  • Max7
    #31
    Erősítőm van nekem is de az csak outputot erősít azaz a hangfalaimnak erősít :)

    Viszont ha skypen beszélek valakivel bekapom a mikrofont és hangosan morgok :) Ezen meg tudok erősíteni mindent :)
  • Fenrir
    #30
    Amúgy régebben az AceMCP-vel nekem is volt gondom, esetleg még megpróbálhatod a K-Lite CodecPack-ot.
  • Borg
    #29
    Én a távirányítájáról azt olvastam valahol, hogy elég gagyi, és csak a creative progikat tudod irányítani vele.
    Meg amúgy is, nekem ilyen felhasználási céljaim nincsenek vele :) Erősítőm meg van rendes, szal...
  • Borg
    #28
    Ezaz, hogy nincs manualja :D A neten is leginkább a pro-hoz találtam, de az meg egész máshogy néz ki (mint a #26-ban).
    A piktogramot mostmár nemtom megnézni, mert be van építve, és betolva a gép, szal nem látok rá :) De neten valami googlezett képen talán látszik.
  • Borg
    #27
    igen
  • Max7
    #26
    Elvileg ezt kapom a boltban bár még minden megtörténhet :)

  • Max7
    #25
    Én most rendeltem egy hasonlót! Illetve néztem az árlistát és hát ügye az audigi4-es full csomaghoz járnak érdekességek (kicsit késöbb szolok rólla néhány szót) meg is örültem hogy 19500ft szaladtam fejvesztve hogy megvegyem és hát ügye árlistában a leirásnál szerepelt, hogy dobozban garanciával nem használt (a bolt foglalkozik használt cuccokal is)

    Viszont ami várt az odabaszott! Egy kartondobozba amiben tuti valami más volt egy zacsiban volt az a szimpla kártya amit borg vett!

    Viszont látták, hogy nem igazán tudnak átverni így hát a profitszerzés érdekében felajánlották, hogy megrendelik nagykerből az alkatrészekkel eggyütt amiről néhány szó:

    Előlapi panelnek nevezett erősítő egység ami szélességben akkora mint egy mobil rack kinézete mint egy adsl modem gombok hangerőszabályzók és csatlakozok vannak rajta tehát pl. manuálisan tudok rápakolni +20db!

    Távirányító amivel tudom vezérelni pl. winampot mediaplayert és hát természetesen hangot tudok szabályozni vele!

    Ez azért fontos nekem mert a mai mikrofonok eléggé gyengék és soha nem hall senki :)

    A kodeck packról mindenkinek más a véleménye mindenki mást használ mindenki mást javasol! Eddig nekem az AceMegaCodecPack mindig olyan galibát csinált eddig a régi hangkártyámnál soha nem volt hang a képről ne is beszéljünk!

    Ajánlani tudnék egy letisztult progit a NemoCodecPack-ot! Eddig megoldodott nekem de holnap délután formázás után tudok neked nyilatkozni borg, hogy hogy szuperál nállam az audigy4-esem :)
  • Fenrir
    #24
    Power DVD-ből is a legújabb van fent?
  • Thanatos
    #23
    jah énis néztem hogy netto ennyi, de még igy se gáz szvsz :) nekem anno első sb live 5.1em több volt :D
  • Sadist
    #22
    Ha le tudod írni, hogy kb. milyen piktogram van felette, abból talán ki lehet találni, hogy mi lehet az. Én a specifikációból vagy az AUX bemenetre vagy a digit be/kimenetre tippelnék.
  • Sadist
    #21
    Azt passzolom. Talán érdemes volna megnézni a manualját
  • Borg
    #20
    Na. Feltettem a legújabb ACE-t player módban.

    Indítom az első DVD-t lejátssza. Második DVD fagyi. Bármit csinálok fagyi.
    3. DVD lejátssza. Vissza első DVD lejátssza. Vissza második DVD, fagyi. Vissza első DVD lejátssza. Vissza második DVD, ezúttal simán lejátssza... ki érti ezt?

    Amúgy a PowerDVD-ben most 5 vagy 6 speakerre kell tenni az audiot? Mert 5.1 nincs a configurationban. 5-ön kicsit tompább, 6-on kicsit élénkebbek a hangok. Viszont néha olyan, mintha egy felesleges visszhang effektus lenne rajta pluszban, pedig az enviroment no effect-re van állítva a creative driverben...
  • Rage47
    #19
    nekem is ilyen van, nyáron vettem. 100x jobb mint az azelötti live 5.1-em, de mondjuk azért is vettem:)
  • Borg
    #18
    okos vagy előre ülhetsz
  • Borg
    #17
    thx

    és a fehér az mi?
  • Borg
    #16
    És ezt ki használja? Nem valami bizalomgerjesztő cucc...
  • Sadist
    #15
    Zöld - alap stereo (front bal, front jobb)
    Piros - Mikrofon
    Fekete - hátsó bal,jobb
    Kék - bemenet
    Narisari - center

    Szal ha csak sima stereo hangszórókat akarsz rákötni, akkor szerintem a zölddel érdemes próbálkozni.