44
  • khiraly1
    #44
    #29asdasdasd-nek:

    Amire neked szukseged van, az a scapbook kiterjesztes:
    http://amb.vis.ne.jp/mozilla/scrapbook/

    Az aktualis oldalt, vagy az osszes tabot egyszerre lementheted,
    es *minden* ugyanugy nez ki utana, mint amikor az oldalt nezted.
    (tehat a linkelt css-eket is szepen lementi).
    Jegyzetet irhatsz hozza, egyszoval baromi kenyelmes es
    nelkulozhetetlen kiterjesztes (miutan egyszer kiprobaltad, vagy lattad valakit hasznalni).

    Khiraly

    (ezt a hozzaszolst mar tegnap megirtam, csak a reg miatt egy napot kellett varnom)
  • Egerwin
    #43
    köszi szépen
  • Sanyix
    #42
    Ezért kell tűzfal.
  • pemga
    #41
    Alapból csak az angol van telepítve. Egy fórumdobozban jobbklikkelj, és ott tudsz válogatni a telepített nyelvek közül, illetve újakat telepíteni. De valamiért most a magyarból egy gyengébb verziót ér csak el (nem ugyanazt mint amit a thunderbird is használ). A hibáról már tudnak, valószínű egyszerűen javítható (mivel a szótárak hozzáférhetőek, csak nem azokat csomagolták FF2-höz). Működik, csak viszonylag kis szótárral dolgozik, emiatt gyakran hibázik.
  • Egerwin
    #40
    A helyesírás ellenőrzőt külön kell telepíteni vagy, hol kell beállítani, hogy működjön?
    Mert nekem alapból nem ellenőrzi a helyesírást...
  • juzosch
    #39
    Csakhogy nem a vírusok és a spyware-ek jelentik a legtöbb gondot. És ha egy nyílt rés van a gépeden, akkor azt meg is találják. Mindegy milyen oprendszered van.
  • BCs design
    #38
    elkezdék már a 4 et ? :D
  • turul16
    #37
    cairo doc
    Anyi "paraszt vakitas", hogy biz. funkciopkhoz mar regebbi firefox is tamaszkodott a cairo-ra.

    SVG tetris
  • pemga
    #36
    Kipróbáltam, működik. Egyedi problémáról lehet szó, próbáld meg felvenni a bugtraq-ba.
  • SnowF
    #35
    Jah természetesen FF2.0-ról van szó, előtte az 1.5.0.7 normálisan csinálta!
  • SnowF
    #34
    Hali!
    Valaki nem tudja mitől lehet, hogy ha a könyvjelzők közé el akarom menteni az aktuális oldalt, akkor elmenti, de automatán törli a nevét és így név nélkül kerül be a Kedvencek közé!
  • Sadist
    #33
    Sikerült pont ugyanazt megtalálnunk :D
  • Sadist
    #32
    Hm, kicsit utánaolvasva találtam egy ilyet.
  • Sil78
    #31
    Van ilyen: Pearl Crescent Page Saver
  • Sadist
    #30
    printscreen+paint combo
  • asdasdasd
    #29
    Ami nekem hiányzik, hogy az aktuális oldalt képként elmenthessem. (kvazi screenshot, de ne kelljen már hozzá külső program.)
  • wanek
    #28
    Miért is?
  • Sanyix
    #27
    XP-vel jelenleg merészebb, mert a legtöbb vírus, spyware arra van win98-ra már kihaltak...
  • Sanyix
    #26
    Teljesen érthető miért háborodnak fel, mert pl az opera kicsi, és mégis nagyon sok mindent tud alapból, és még lehet pluginelni, nekem pl a telepített opera 11 megát foglal.
  • Macc
    #25
    Sztem nem rossz a 2.0, eltekintve attol, hogy szennefagy (WinXP/FF2.0) ha quartz effectet akarok QT-ba betolteni, mikor az 1.5 siman kiirta hogy missing plugin.
  • egyember1
    #24
    Koszi, ez teljesen uj nekem!
    Holtig tanul az ember...
    (s persze máris megszabadultam minden idegesito aprosagtol...)

  • Hawaii
    #23
    Nalam is mukodik gond nelkul.
  • fazzer
    #22
    Nekem nem csinál ilyet.
  • Inquisitor
    #21
    Valami nagy FF 2.0 tudor világosítson fel, mitől lehet, hogy a Gmail felületén a PHP-s rendszerben levélírás közben megpróbálok Copy/Paste-t használni, akkor szénnéfagy az összes FF ablak azonnal?
  • fflx
    #20
    ha nem vetted volna eszre, most kbupdate -o a helyi microsoft fanleader - csak gunyolodik, mert nagyon szivere vette, amikor sokan megkritizaltak kedvenc eljovendo operacios rendszeret a vistat, hogy "csak" a 3D felulettel ujit.
  • fflx
    #19
    igazabol el kell donteni, hogy egy kicsi, de kiterjesztesekkel nagyon testreszabhato programot akarunk hasznalni, vagy egy nagy mindentudot. nem ertem azokat az embereket, akik firefoxot hasznalva felhaborodnak azon, hogy alapbol milyen keveset tud es hogy "csak" kiterjesztessel bovitheto.
  • fflx
    #18
    szerintem probald ki a tabbrowser preferences add-on-t
  • Hawaii
    #17
    Akit zavar a TABonkenti bezaro gomb, az az 'about:config' (URL mezobe kell irni) alatti 'browser.tabs.closeButtons' erteket 3-ra modositva visszaallithatja az eddig megszokott helyre, azaz a TABok melle jobb szelre, illetve 2-re modositva teljesen el is tuntetheti. Mivel a kozepso egergombbal eddig is zarhatoak voltak, nem feltetlenul hianyzik az az ikon.
  • Polemius
    #16
    Nem. Csak én használom a gépet, másként nem is engedélyezném ezt a funkciót.
  • sonicXX
    #15
    Engem spec nem zavarnak a fül bezáró gombjai. Ellenben idegesített, hogy 1.5-ben ehhez a természetes dologhoz is bővítményt kell telepíteni. A 2.0 sokkal gyorsabban is indul és az oldalakat is láthatóan gyorsabban tölti be mint az 1.5. Ahogy a fülek kinéznek, speciel engem egyáltalán nem zavar, sztem ha valami ormótlan volt, akkor az inkább az 1.5-ös fülei.
  • Sil78
    #14
    Ilyet akkor szokott csinálni, ha ugyanahhoz az oldalhoz több felhasználónév-jelszó páros is van elmentve. Nem lehet, hogy ez a helyzet?
    A többire meg van megoldás.
  • lazly
    #13
    Vagy inkabb hasznos fejlesztes, hisz igy legalabb ennyivel kevesebb nem a procit fogja terhelni, kihasznaljak azt, amit bongeszes kozben nem igazan hasznalnal a gepben. Hasznos gondolat... (Talan a leghasznosabb a cikkben emlitettek kozul)
  • kbupdate
    #12
    "A Gfx nevű grafikus infrastruktúra helyett érkezik a Cairo, amely többek között lehetővé teszi a grafikák konvertálását más formátumokba (például PNG és PDF), a fejlettebb 2D üzemmódot, valamint a 3D grafikus hardverek gyorsításának kihasználását. "

    Parasztvakítás, akárcsak a Vista-nál a csilivilidili 3D, nem?:D
  • Adenoma
    #11
    mondjuk win98-al netezni elég nagy, hogy is fogalmazzak: merészség
  • Polemius
    #10
    Működni működik, csak éppen el kell kezdenem begépelni és akkor felajánlja a kiegészítést. Eddig viszont automatikusan beírta. Próbáld ki. A többi sem "csak ürügy". Csak tudom már mi esik kézre nekem és mi nem! Látod, neked is van gondod pl. a bezáró gombokkal!
    Nem szokásom sem valótlant állítani, sem kritizálni valamit úgy, hogy nics róla tapasztalatom.
  • DjDano
    #9
    kizárt dolog hogy nem működik a jelszó megjegyzése... a többi kifogás is csak ürügy, bár szerintem jobb lett volna ha a tab bezáró gomb balra kerül, az jobban kézreállna
  • Super DANTE
    #8
    Érdekes, nekem pl. a 2.0 megjegyezte magától az itteni loginom, és csak az Ok gombra kell kattintanom.
  • Polemius
    #7
    A helyesírás ellenőrző nekem nem hiányzik, mert van beépített a fejemben. :)
    A keresőjében meg eddig is gyakran szótöredékekre kerestem.
  • Polemius
    #6
    Az új lapfülek ormótlannak tűnnek, a laponkénti bezáró gomb sem olyan jól kezelhető számomra mint vártam. Az előző (utoljára 1.5.0.7) verzió(k)ban megszoktam például, hogy néhány oldalon a bejelentkezéshez megjegyezze a login nevet és a pass-t. Nekem csak az OK-ra kell nyomnom. Az új verzióban ez nem működik.
  • DjDano
    #5
    Minden tekintetben jobb 2.0... a hiba az ön készülékében van