8
  • BiroAndras
    #8
    Lehet egy gépen is upgrade-elni, de az a beépített cuccossal megy, nem kell hozzá külön eszköz.
  • pTk
    #7
    OFf
    A tank tényleg olyan volt mint egy GTA Játék :) föleg a felülnézetes videóban amit láttam :)
    /OFF
  • Gerygrey
    #6
    Különben miért baj, hogy az esgé megírja hírként hogy ilyen is lesz? Jó, nem akkora horderejű dolog mint az hogy pár elvetemült GTA Budapest City Stories-t játszik a belvárosban egy T34-essel, de az SG-nek az a dolga hogy tudassa velünk az IT iparág minden apró rezdülését, ezért szeressük :)
  • Gerygrey
    #5
    Talán egy cégnél nem hátrány, ha a (több)száz irodai gépen nem kell mindenhol újratelepíteni a wint meg az ofiszt, irodai felhasználáskor nem hinném hogy valaha is szükség van win reinstallra. A hardcore user ígyis-úgyis szűz partícióra telepít új rendszert, nekem speciel kifordulna a belem az ilyen migrálós gányolástól...
  • janicroft
    #4
    Szerintem normális ember új telepítést választ, abból még nem sült ki soha semmi jó, hogy innen-oda migrálok telepített alkalmazásokat. Bár ne legyen igazam....
  • szombi
    #3
    Miért kell másik vas a telepítéshez?
    Miért nem lesz elérhető az eszköz a Vista telepítő lemezén?
    Ezzel a júzer rengeteg időt és lét takaríthat meg az átállással!
    Úgy láccik, ha egy elvetemült pillanatban áttérek, akkor inkább telepíteni fogok...
  • BCs design
    #2
    ja
  • Emmegki
    #1
    A menetrendszerinti semmitmondó Vista cikk, csak hogy meglegyen a heti 3.