640
budapesti hidak, köztük a méltán híres és emblematikus Duna-hidak, közúti hidak, vasúti hidak, stb...

  • Christo
    #440
    Ott a liget téri aluljáró is, az mégveszélyesebb :S

    De ha egy jót akartok röhögni: http://putripest.fw.hu/
  • Saddalim #439
    egyszer egy nap arra mentem, épp újrafestették, 1 napig szép is volt...
  • Saddalim #438
    na kösz... :P
  • B0B0
    #437
    Tiéd a pálya!:DDD
  • Takezó
    #436
    igen, de azt említettem is már Christonak: )
  • Saddalim #435
    voltatok mán a fővám téri 2-es megállóban?
  • B0B0
    #434
    Hogy ne szenvedjenek? Neneneeem! Kínozza csak a fájdalom!
  • Christo
    #433
    Az ilyeneket le kell lőni. Pont.
  • B0B0
    #432
    Törném el kezét mindegyiknek
  • Christo
    #431
    Fáznak a grafósok :D Pedig már nincs is tél.
  • B0B0
    #430
    Voltam a Batthyány téren ma! Szerencsére még tiszta! :)
  • gordon 24
    #429
    köszönöm!!!
  • B0B0
    #428
    Fain az új logó
  • gordon 24
    #427
    BSZ!!
  • Saddalim #426
    kösz :-)
  • B0B0
    #425
    Heppí Börszdéj! :)
  • Christo
    #424
    Itt lehet nézegetni képeket a 4-es metróról, az m0-ás hídról és a kőröshegyi völgyhídról
  • Saddalim #423
    nekem egyszer egy ekkora szél feldöntötte az állványom, még szerencse hogy elkaptam, különben a gépnem kampec... :S
  • B0B0
    #422
    A 16-os képen cseréltem a barátommal állvány egy pillanatra, úgyhogy ott láthatod az én állványom. Mindössze 3000 Ft-rt vettem és még ez a butuska kis állvány sem dől fel.
  • B0B0
    #421
    Azért az szép lenne, ha egy széltől feldőlne az állvány. :)
  • Saddalim #420
    már nem tartani tudom de az állvány hogy nem dőlt föl?
  • Saddalim #419
    tök szépek. hogy tudtad ekkora szélben stabilan tartani?
  • B0B0
    #418
    A többit is
  • Saddalim #417
    a többit is vagy csak ezt?
  • B0B0
    #416
    Nem. Nem publikus és holnap törlöm. Ezekkel a képekkel terveim vannak, csak gondoltam megmutatom
  • Christo
    #415
    dbridgesre mehet?
  • B0B0
    #414
    [URL=http://queenkonyv.uw.hu/01.JPG]Tegnap esti "portya"[/URL]
  • B0B0
    #413
    Hát akkor patt-helyzet. Én igazából a Lánchíd elnevezést használom! ;)
  • Saddalim #412
    [-[[URL=http://www.google.hu/search?hl=hu&q=chain-bridge&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=]külön]
    mindkettőre hoz elég sokat, Wikipedia külön írja, nem is kötőjellel. fene se tudja. azért hiszek nektek, de jó lenne biztosra tudni
  • totti86
    #411
    hmmm, ismerősek a fotók ;)

    örülök, hogy végre kiraktad.
  • B0B0
    #410
  • Christo
    #409
    M0-ás Északi Összekötő híd - Budai oldali fotók!
  • Christo
    #408
    Mingyárt teszek fel az m0-ás híd budakalászi részéről is képeket
  • B0B0
    #407
    Szerintem egybe kell, keress rá a google-ben!
  • Saddalim #406
    szép, de úgylátom azzal az arccal nem bírtatok :P
    mellékesen az oldalon a Lánchíd angol megfelelőjeként Chainbridge-t írtál. Eddig én úgy tudtam, hogy külön kell, SZTAKI szótára viszont kötőjellel írja [link]. Tud valaki biztosat?
  • Christo
    #405
    Metróépítés: igen, az eddig meglévő nehézmetróinkat a ruszkik építették, de én arról beszéltem hogy van akik emiatt vetik el a további metrók építését és nem szakmai érvek alapján.

    Szabadság híd: lesz rajta díszkivilágítás (olyasmi mint a Lánchídon, remélem nem lesz egy kaptafa és remélem jellegzetes lesz, illeni fog a hídhoz és nem ilyen tmobillila vagy anyám tyúkja modern faszság lesz...)
    lesz rajta villamos...
    a híd szerkezetével is csinálnak valamit, ha mást nem akkor csak stabilizálják, mivel az újjáépítés óta ere nem került sor.
    Aztán hogy kiszélesítik... hát ez jó kérdés. Nézzétek meg a metróállomásokat, ott sem csináltak semmit, csak a falat hozzásimították a tübbingekhez.. jó tudom aligha lett ettől szélesebb de mégis. Hátha a hídnál is lesz valami ilyesmi ;)

    Mindenesetre azért annak örülnék ha valami normálisabb szine is lenne, mintafelfestéseket már lehet is látni rajta.
  • gordon 24
    #404
    Csak felújítani akarják nem? Azt a hídat csak akkor tudja megszélesíteni ha teljesen tönkre teszi.
  • B0B0
    #403
    Ja! Néztem ma reggel a Szabadság-hidat. Hát azt nem tudom, hogy fogják kiszélesíteni, mert akkor építhetnének egy újat, mivel a híd vasszerkezete nem teszi lehetővé, hogy szélesebb legyen az út rajta
  • B0B0
    #402
    Annak annyi köze van a dologhoz legalább, hogy a ruszkik építették, de a Kossuth-hídnál semmit orosz vonatkozás nincs!
  • Christo
    #401
    Na kérem, tehát ha itt valaki a Kossuth hídra kattint akkor már látja is az akciónkat ;)