20
jöhet minden ami Trust
  • Dying Soul
    #20
    Közben megoldottam, semmi gond.
  • Dying Soul
    #19
    Üdv emberek!


    Van egy egerem, MI-2500X Optikai egért és miután feltettem a drivert, nem tudom rendesen beállítani a gombjait. (5 gombos az egér)
    Illusztráció: a manual és amit én látok

  • mentos-boy
    #18
    ...vegyes vélemények
    úgy látszik erősen lutri dolog ez...
    Én részemről most újítottam egy Trust tápot, egyenlőre jól szolgál...
  • Lazarus
    #17
    3 napig működött a lézeres trust egerem
  • DDE
    #16
    Hali!

    Nekem egy USB-s videó digitalizálóm van. Alaptudású, nincs vele problem.
    (tip :VI-3100)
    A Trust billentyűvel nagyon befürödtem. Tapadtak a gombjai.
  • lpmaskmancick
    #15
    nekem van egy trust cr-3000-as memkari olvasóm,elég szar azért mert soxor kéképernyőt adott nekem cserébe,azt ezért ksizedtem....
  • mentos-boy
    #14
    igen ezeket tudom...
    de igazad van mert a kérdésemből kimaradt hogy mindent egy helyen...
  • mila69en
    #13
    nekem meg noname billem van és az is teljesen jó
  • Petka
    #12
    Trust fényképezőgépem kb másfél évig bírta. Előtte semmi gond nem volt vele, egyszercsak off.... De vezetéknélküli bityűm és egerem tökéletes.
  • Inquisitor
    #11
    Azt hittem a KYE gyártja a cuccaikat, aki a Genius, A4Tech, Silverline cuccokat (is) többek között. :)
  • knadam
    #10
    Magyarországi Trust lelőhelyek
    Csak egy lépéssel kellett volna tovább menned
    Hogy ezekben a boltokban van-e azt neked kell megtudnod!
  • Csacsi
    #9
    nekem trust notebook táskám, és autós tőltőmvan, és meg vagyok vele elégedve, pedig már jó ideje gyűröm őket.
  • baca01
    #8
    ja nekem is trust klavim van és teljesen jó.
  • Dying Soul
    #7
    Trust egerem és billentyűzetem van, tökéletesen működnek.
  • mentos-boy
    #6
    lehet hogy "olyan mint a tesco gazdaságos", de nekem a kormányom is és a rádiós bill+egér kombóm is tőlük van.
    A kormányom kb. 5 éves és most is csak annyi a gáz vele, hogy kezdenek nem működni a gombjai.
    A bill+egér kombóm pedig 1/3 annyiba kerüllt 3 éve mint egyik barátomé (Genius) fél éve, és az enyém 100x jobb és megbízhatóbb, de nem ez volt a kérdés!

    Azért mielőtt azt hinnétek, elmondom hogy ez a konnektoros hálózat sem az ő ötletük, de az övék legalább nem Amcsi-konnektoros amivel nem tudnék mit kezdeni...
  • BBird
    #5
    Az agytrösztnek vannak néha remek ötletei, mégha nem is saját, csak a márkát rakják rá. Csak tényleg ritka az olyan termékük, amire az lehet mondani: megbízható, jó minőség. Ez persze nem azt jelenti, hogy csak **art tudnak kihozni. Biztos akad 1-2 jó cuccuk is... erős zsákbamacska feeling inkább. :-)
  • Bankrupt #4
    Én egyszer vettem egy trust mikrofont, baszott működni
  • Dodo55
    #3
    Hmm ez a konnektoros hálózat érdekes.
  • Borg
    #2
    A trust olyan mint a tesco gazdaságos.
    Mindenféle nulla, noname gyártó termékeit márkásítják, és árulják metroban, és egyéb hipermarketekben.
    De váljék egészségedre mindkettő.
  • mentos-boy
    #1
    Halihó mindenki!

    Elsődleges kérdésem, hogy van-e olyan hely piciny országunkban, ahol mindenféle Trust terméket meg lehet találni, ill. tudtok-e ilyenről?!

    Elsősorban pillanatnyilag, 2 dolog izgatja a fantáziámat!
    1.:450W HighTech PSU Silent Big Fan PW-5770

    Trust táp

    2.:Easy Network Kit 14Mbps NW-7400

    Trust konektor alapú netmegosztás